Povezane vesti

(Video) Osmeh koji ima ova devojčica u kolicima oduševio je vojaža: Đulnaz boluje od spinalne mišićne atrofije, ali ne…

(Video) Osmeh koji ima ova devojčica u kolicima oduševio je vojaža: Đulnaz boluje od spinalne mišićne atrofije, ali ne…

Blic 06.04.2024
Đulnaz Smakaj boluje od spinalne mišićne atrofije. Ona ima 13 godina i ide u sedmi razred i ne skida osmeh sa lica uprkos tome što joj tinejdžerske dane otežava bolest od koje je preminuo njen brat. Ekipa emisije "Srce za decu" Đulnaz je iznenadila… »
Oglasili se roditelji trudne Katarine Živković, mama ističe: "Bila sam za to da ima porodicu i decu"

Oglasili se roditelji trudne Katarine Živković, mama ističe: "Bila sam za to da ima porodicu i decu"

Telegraf 06.04.2024
Kaćina mama kaže "da je tata kriv za to što je Katarina počela da se bavi muzikom" Pevačica Katarina Živković u 6. je mesecu trudnoće sa muškarcem kojeg još nije otkrila javnosti, a sada su o njenom stanju progovorili njeni roditelji iz… »
(Video) "bio sam đak generacije, Ali pred isključenje, zbog neopravdanih": Dejan Matić gost emisije "Balkanskom ulicom"…

(Video) "bio sam đak generacije, Ali pred isključenje, zbog neopravdanih": Dejan Matić gost emisije "Balkanskom ulicom"…

Blic 06.04.2024
I ove nedelje u 16.30 sati samo na Blic televiziji na MTS Iris TV kanalu 117, gledajte emisiju "Balkanskom ulicom", autorke i voditeljke Vesne Dedić u kojoj je gost pevač Dejan Matić. O svom detinjstvu, školovanju, ali i karijeri, Dejan Matić iskreno… »

Vesti dana »