Povezane vesti

Đilas ne podnosi bilo kakvu kritiku! Besno skinuo bubicu zbog ove izjave: Potpuno izgubio kontrolu u emisiji

Đilas ne podnosi bilo kakvu kritiku! Besno skinuo bubicu zbog ove izjave: Potpuno izgubio kontrolu u emisiji

Kurir 08.04.2024
Dragan Đilas napravio je večeras skandal i potpuno izgubio kontrolu u emisiji "Utisak nedelje" kada je, nakon što mu izjava drugog učesnika nije odgovarala, demonstrativno skinuo bubicu i ljutito rekao kako neće da učestvuje u daljem razgovoru… »
Aleksandar Vulin o skandalu Dragana Đilasa: Đilas je dokaz da je bogatima i poslušnicima Zapada sve dozvoljeno

Aleksandar Vulin o skandalu Dragana Đilasa: Đilas je dokaz da je bogatima i poslušnicima Zapada sve dozvoljeno

Politika 08.04.2024
Da sam ja kao Dragan Đilas dobio napad histerije, bacio bubicu u sred emisije i zato što mi je povređena sujeta ponizio i sagovornika i voditelja emisije, proglasili bi me za bolesnika, rekao je Aleksandar Vulin, osnivač Pokreta socijalista… »
Vulin o Đilasu i "bubici": Poslušniku Zapada sve dozvoljeno - ja nisam tajkun sa 614 miliona evra!

Vulin o Đilasu i "bubici": Poslušniku Zapada sve dozvoljeno - ja nisam tajkun sa 614 miliona evra!

Pravda 08.04.2024
Da sam ja kao Dragan Đilas dobio napad histerije, bacio bubicu u sred emisije i zato što mi je povređena sujeta ponizio i sagovornika i voditelja emisije, proglasili bi me za bolesnika, rekao je Aleksandar Vulin, osnivač Pokreta socijalista… »
Rasprava Dragana Đilasa i Bobana Stojanovića u Utisku nedelje nakon koje je Đilas skinuo bubicu VIDEO

Rasprava Dragana Đilasa i Bobana Stojanovića u Utisku nedelje nakon koje je Đilas skinuo bubicu VIDEO

Nova 08.04.2024
Lider Stranke slobode i pravde Dragan Đilas bio je jedan od gostiju poslednjeg Utiska nedelje, a u jednom trenutku je revoltirano skinuo bubicu nakon izlaganja politikologa Bobana Stojanovića. „Mislim da je vreme da koliko god bili nemotivisani, da se… »
VIDEO: Izjava Bobana Stojanovića u Utisku nedelje nakon koje je Đilas skinuo bubicu

VIDEO: Izjava Bobana Stojanovića u Utisku nedelje nakon koje je Đilas skinuo bubicu

N1 Info 08.04.2024
Lider Stranke slobode i pravde Dragan Đilas bio je jedan od gostiju poslednjeg Utiska nedelje, a u jednom trenutku je revoltirano skinuo bubicu nakon izlaganja politikologa Bobana Stojanovića. „Mislim da je vreme da koliko god bili nemotivisani, da se… »
Vulin o skandalu Dragana Đilasa: On je dokaz da je bogatima i poslušnicima Zapada sve dozvoljeno

Vulin o skandalu Dragana Đilasa: On je dokaz da je bogatima i poslušnicima Zapada sve dozvoljeno

B92 08.04.2024
Da sam ja kao Dragan Đilas dobio napad histerije, bacio bubicu u sred emisije i zato što mi je povređena sujeta ponizio i sagovornika i voditelja emisije, proglasili bi me za bolesnika, rekao je Aleksandar Vulin. Vulin je na taj način reagovao na… »
"Biraju sopstveno uništenje" Vučić o opoziciji i bojkotu izbora, a onda poslao i snažnu poruku povodom skupa Bošnjaka

"Biraju sopstveno uništenje" Vučić o opoziciji i bojkotu izbora, a onda poslao i snažnu poruku povodom skupa Bošnjaka

Kurir 08.04.2024
PARIZ - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas se, obrativši se građanima Srbije iz Pariza, dotakao i teme bojkota beogradskih izbora od, kako kaže, strane opozicije. Vučić kaže da je to njihova stvar, i da biraju sopstveno samouništenje… »
Vučić: Najava dela opozicije da ne izlaze na izbore je njihova stvar, sami biraju

Vučić: Najava dela opozicije da ne izlaze na izbore je njihova stvar, sami biraju

RTV 08.04.2024
PARIZ - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da nema problem sa tim što deo opozicije najavljuje da neće izaći na beogradske izbore 2. juna, dodajući da sami biraju kako i na koji način politički deluju. "Žele sopstveno uništenje… »
Napeto u "Utisku nedelje" nakon izjave Stojanovića o bojkotu: Đilas izvadio bubicu i ćutao do kraja emisije

Napeto u "Utisku nedelje" nakon izjave Stojanovića o bojkotu: Đilas izvadio bubicu i ćutao do kraja emisije

NIN 08.04.2024
Politikolog Boban Stojanović je, gostujući u emisiji "Utisak nedelje", izjavio da se nada da "bojkot izbora u Beogradu i redovnih lokalnih izbora u Beogradu, nije u stvari sredstvo za konzerviranje položaja opozicije u ovom trenutku", nakon čega je… »
„Oni žele sopstveno uništenje“: Vučić se javio iz Pariza da reaguje na izjave Đilasa i Miloša Jovanovića iz…

„Oni žele sopstveno uništenje“: Vučić se javio iz Pariza da reaguje na izjave Đilasa i Miloša Jovanovića iz…

Nova 08.04.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas, reagujući na izjave Dragana Đilasa iz Stranke slobode i pravde i Miloša Jovanovića iz Novog DSS, da će opozicija bojkotovati izbore, da je to "njihova stvar i da žele sopstveno uništenje"… »
Vučić: Opozicija će uništiti samu sebe bojkotom izbora u Beogradu

Vučić: Opozicija će uništiti samu sebe bojkotom izbora u Beogradu

Novi magazin 08.04.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ponovio je danas da "nema problem sa tim" što je opozicija najavila da će bojkotovati predstojeće beogradske izbore. „To je njihova stvar. Ako žele sopstveno političko uništenje, to je njihova stvar i ja nemam… »
Dragan Đilas i Miloš Jovanović: Prava opozicija neće izaći na beogradske izbore 2. juna

Dragan Đilas i Miloš Jovanović: Prava opozicija neće izaći na beogradske izbore 2. juna

NIN 08.04.2024
Predsednik Stranke slobode i pravde (SSP) Dragan Đilas i predsednik Nove Demokratske stranke Srbije (Novi DSS) Miloš Jovanović složili su se sinoć da "prava opozicija" neće izaći na nove beogradske izbore 2. juna. Đilas, čiji je SSP deo koalicije… »
Predlozi iz „Utiska“: „Krug“, „Svakog četvrtka!“

Predlozi iz „Utiska“: „Krug“, „Svakog četvrtka!“

Nova 08.04.2024
U svojoj autorskoj emisiji "Utisak nedelje", koju možete pratiti nedeljom uveče na televiziji Nova, Olja Bećković je za vas sumirala događaje koji su obeležili sedmicu za nama. „Na ponovljenim beogradskim izborima 2. juna prava opozicija neće… »
Đilas i Jovanović: Prava opozicija neće izaći na izbore 2. juna

Đilas i Jovanović: Prava opozicija neće izaći na izbore 2. juna

Nedeljnik 08.04.2024
„Na ponovljenim beogradskim izborima 2. juna prava opozicija neće izaći“, stav je predsednika Stranke slobode i pravde Dragana Đilasa i predsednika Nove Demokratske stranke Srbije Miloša Jovanovića. Govoreći o ponovoljenim beogradskim izborima… »
Đilas planuo u "utisku nedelje": Skinuo "bubicu" i ćutao do kraja emisije! (foto)

Đilas planuo u "utisku nedelje": Skinuo "bubicu" i ćutao do kraja emisije! (foto)

Blic 08.04.2024
Politikolog Boban Stojanović i opozicioni lideri Dragan Đilas i Miloš Jovanović gostovali su sinoć u emisiji "Utisak nedelje", gde su između ostalog komentarisali planove opozicije da bojkotuje izlazak na beogradske izbore 2. juna. Stojanović je… »
Deo opozicije zvanično! Bojkot izbora 2.juna, poruka Đilasa i Jovanovića

Deo opozicije zvanično! Bojkot izbora 2.juna, poruka Đilasa i Jovanovića

Pravda 08.04.2024
U znak protesta protiv nepromenjenih izbornih uslova, vodeće opozicione stranke najavile su da neće učestvovati na ponovljenim beogradskim izborima zakazanim za 2. jun. Predsednici Stranke sobode i pravde (SSP), Dragan Đilas, i Nove demokratske… »
Đilas i Jovanović u „Utisku nedelje“: Prava opozicija neće izaći na izbore 2. juna

Đilas i Jovanović u „Utisku nedelje“: Prava opozicija neće izaći na izbore 2. juna

Danas 07.04.2024
„Na ponovljenim beogradskim izborima 2. juna prava opozicija neće izaći“, stav je predsednika Stranke slobode i pravde Dragana Đilasa i predsednika Nove Demokratske stranke Srbije Miloša Jovanovića. Govoreći o ponovoljenim beogradskim izborima… »

Vesti dana »