Povezane vesti

Ljubav ima razne faze: Lepa Brena otkrila detalje braka sa Bobom - "Važno je da ste prijatelji“

Ljubav ima razne faze: Lepa Brena otkrila detalje braka sa Bobom - "Važno je da ste prijatelji“

Večernje novosti 10.04.2024
UPRKOS enormnoj popularnosti i statusu jedne od naših najvećih zvezda u regionu, Lepa Brena uživa u životu daleko od očiju javnosti i umereno dozira svoja pojavljivanja u medijima. Foto: Aleksa Stanković Za razliku od mladih koji ne mogu da… »
"Otišla sam na vreme sa viktorovog rođendana" Brena iskreno o sinu, tajnama koje deli s mužem, a tek šta je rekla o Priji i…

"Otišla sam na vreme sa viktorovog rođendana" Brena iskreno o sinu, tajnama koje deli s mužem, a tek šta je rekla o Priji i…

Kurir 10.04.2024
Lepa Brena progovorila je pred našim kamerama o privatnom životu, te se dotakla supruga, biznismena Slobodana Bobe Živojinovića, društvenih mreža, te uspeha Aleksandre Prijović. - Zadovoljna sam svojim životom. Mladi gledaju život preko… »
(Video) "otišla sam na vreme sa viktorovog rođendana": Brena otvorila dušu o sinu, tajnama koje deli sa mužem, ali i Priji…

(Video) "otišla sam na vreme sa viktorovog rođendana": Brena otvorila dušu o sinu, tajnama koje deli sa mužem, ali i Priji…

Blic 09.04.2024
Muzička zvezda Lepa Brena progovorila je pred našim kamerama o privatnom životu, te se dotakla supruga, biznismena Slobodana Bobe Živojinovića, društvenih mreža, te uspeha Aleksandre Prijović. - Zadovoljna sam svojim životom. Mladi gledaju život… »

Vesti dana »