Povezane vesti

Ona jeste moja prijateljica, ali istinu moram da kažem: Melinina drugarica o razvodu Džinovića

Ona jeste moja prijateljica, ali istinu moram da kažem: Melinina drugarica o razvodu Džinovića

Story 11.04.2024
Haris i Melina Džinović nekada su bili jedan od najsrećnijih parova na estradi, a danas su glavna tema javnosti. Melinina drugarica o razvodu Džinovića govorila je otvoreno i priznala da im određene stvari zamera. Influenserka Hana Hadžiavdagić… »
Melina se pokajala? Ekspresno se razvela od Harisa a ovo je njen stav o KRAHU BRAKA

Melina se pokajala? Ekspresno se razvela od Harisa a ovo je njen stav o KRAHU BRAKA

Svet & Skandal 11.04.2024
Melina Džinović o razvodu još uvek nije rekla ni reč Modna dizajnerka Melina Džinović o razvodu se još uvek nije oglasila ali se, kako domaći mediji navode i kako se već zna, ekspresno razvela od poznatog pevača Harisa Džinovića, sa kojim je… »
"Žao mi je zbog razvoda": Melina je ekspresno raskrstila sa Harisom, a ovo je njen stav o krahu braka: "Očigledno je…

"Žao mi je zbog razvoda": Melina je ekspresno raskrstila sa Harisom, a ovo je njen stav o krahu braka: "Očigledno je…

Blic 11.04.2024
Modna dizajnerka Melina Džinović ekspresno se razvela od poznatog pevača Harisa Džinovića, sa kojim je više od dve decenije bila u ljubavi, a 10 godina u braku. Haris u poslednje vreme pokreće sijaset komentara, ponajviše mnogobrojnim izjavama o… »
"Odlično je znala za koga se udaje": Drugarica Meline Džinović žestoko o njenom razvodu: "saberite se, imate više od 50…

"Odlično je znala za koga se udaje": Drugarica Meline Džinović žestoko o njenom razvodu: "saberite se, imate više od 50…

Blic 11.04.2024
Melina i Haris Džinović odlučili su da stave tačku na višedecenijski brak što je mnoge ostavilo u šoku. Hana Hadžiavdagić, poznata influenserka iz Bosne i Hercegovine i Melinina drugarica, odlučila je da progovori na temu pomenutog razvoda o… »
Daj, čoveče sjaši! Melinina drugarica o razvodu Džinovića: Ako se uda iz interesa ne znači da mora da ga trpi

Daj, čoveče sjaši! Melinina drugarica o razvodu Džinovića: Ako se uda iz interesa ne znači da mora da ga trpi

Mondo 11.04.2024
Hana Hadžiavdagić prokomentarisala je razvod prijateljice Meline Džinović. Hana Hadžiavdagić prokomentarisala je razvod prijateljice Meline Džinović. Melina je nakon više od dve decenije i dvoje dece, napustila je vilu na Senjaku, a onda je… »
"Velika je razlika između zahtevnog čoveka i namćora": Haris Džinović o negativnim komentarima i Melini: "Nikako nije…

"Velika je razlika između zahtevnog čoveka i namćora": Haris Džinović o negativnim komentarima i Melini: "Nikako nije…

Blic 11.04.2024
Modna dizajnerka Melina Džinović ekspresno se razvela od čuvenog pevača Harisa Džinovića, sa kojim je više od dve decenije bila u ljubavi, a 10 godina u braku. Haris u poslednje vreme pokreće sijaset komentara, ponajviše brojnim izjavama o Melini… »
Haris uhvaćen ispred vile na Senjaku: Evo šta folker radi nakon neviđene drame sa bivšom ženom Melinom - ovde se relaksira…

Haris uhvaćen ispred vile na Senjaku: Evo šta folker radi nakon neviđene drame sa bivšom ženom Melinom - ovde se relaksira…

Blic 10.04.2024
Modna kreatorka Melina Džinović pre nešto više od nedelju dana Harisu Džinoviću je upala u kuću na Senjaku, u kojoj on živi sa decom, sinom Kanom i ćerkom Đinom, nakon čega je nastala neviđena drama. Haris je sad uhvaćen ispred pomenute… »
"Htela je mog kolegu": Haris Džinović se razveo od Meline, a evo koga je pikirala za žurku pre nekoliko godina: "Zamolio sam…

"Htela je mog kolegu": Haris Džinović se razveo od Meline, a evo koga je pikirala za žurku pre nekoliko godina: "Zamolio sam…

Blic 10.04.2024
Modna dizajnerka Melina Džinović ekspresno se razvela od čuvenog pevača Harisa Džinovića, sa kojim je više od dve decenije bila u ljubavi, a 10 godina u braku. Haris je otvoreno pričao da je znao da bude i te kako izdašan u braku, dok mu ona… »
"Potrošila sam 20 godina, Ne želim još: 20!" u jeku razvoda Harisa i Meline Džinović, oglasila se njena prijateljica i sad…

"Potrošila sam 20 godina, Ne želim još: 20!" u jeku razvoda Harisa i Meline Džinović, oglasila se njena prijateljica i sad…

Blic 10.04.2024
Modna dizajnerka Melina Džinović ekspresno se razvela od čuvenog pevača Harisa Džinovića, sa kojim je više od dve decenije bila u ljubavi, a 10 godina u bračnoj zajednici. Poznata influenserka iz Bosne i Hercegovine Hana Hadžiavdagić odlučila… »

Vesti dana »