Povezane vesti

Ana Brnabić o sastanku sa opozicijom Od liste "Srbija protiv nasilja" dobila sam odogovor - Ne, ne želimo da razgovaramo!

Ana Brnabić o sastanku sa opozicijom Od liste "Srbija protiv nasilja" dobila sam odogovor - Ne, ne želimo da razgovaramo!

Dnevnik 11.04.2024
Predsednica Narodne skupštine Srbije Ana Brnabić posle održanog sastanka o daljem radu na ispunjenju proporuka za unapređenje izbornog procesa u Srbiji, obraća se javnosti: Predsednica Narodne skupštine Ana Brnabić obraća se nakon održanog… »
Obraćanje Ane Brnabić: Spremni smo da primenimo sve preporuke ODIHR

Obraćanje Ane Brnabić: Spremni smo da primenimo sve preporuke ODIHR

Telegraf 11.04.2024
U Skupštini Srbije završen je današnji sastanak poslaničkih grupa vlasti i opozicije na kome se raspravljalo o preporukama ODIHR-a o izbornim uslovima. Predsednica Narodne skupštine Srbije Ana Brnabić posle održanog sastanka o daljem radu na… »
Kako su propali pregovori o izborima: Ključni detalji sa sastanka koji je opozicija demonstrativno napustila

Kako su propali pregovori o izborima: Ključni detalji sa sastanka koji je opozicija demonstrativno napustila

Nova 11.04.2024
Pregovori o izbornim uslovima između vlasti i opozicije, koji su održani u danas u Skupštini Srbije, završeni su bez dogovora. Delegacija opozicije demonstrativno je napustila sastanak, tvrdeći da vladajuća koalicija ne želi da razgovara o njihovim… »
Dijalog vlasti i opozicije još nije završen: Smajlović i Milivojević u emisiji "Direktno sa Minjom Miletić"

Dijalog vlasti i opozicije još nije završen: Smajlović i Milivojević u emisiji "Direktno sa Minjom Miletić"

Euronews 11.04.2024
Politikolog Cvjetin Milivojević i novinarka "Nedeljnika" Ljiljana Smajlović bili su gosti emisije "Direktno sa Minjom Miletić" u kojoj su govorili o najnovijim potezima vlasti i opozicije. Milivojević je rekao da odlazak opozicije sa sastanka o… »
Novaković: Imaćemo odgovor na ponudu Ane Brnabić, idemo u pregovore

Novaković: Imaćemo odgovor na ponudu Ane Brnabić, idemo u pregovore

N1 Info 11.04.2024
Predsednica Skupštine Ana Brnabić dala je rok opoziciji da u petak do 12 sati dostavi predloge o tome kako dalje raditi na preporukama ODIHR-a, i rekla da će svaki njihov predlog o tome kako raditi dalje - usvojiti. Borislav Novaković iz Narodnog… »
„Svi ispred RTS-a 13. aprila!“: Kreni-Promeni oblepio Beograd plakatima sa karikaturama Vučića i Hila

„Svi ispred RTS-a 13. aprila!“: Kreni-Promeni oblepio Beograd plakatima sa karikaturama Vučića i Hila

Nova 11.04.2024
Pokret "Kreni-Promeni" održaće u subotu, 13. aprila, protest ispred zgrade Radio-televizije Srbije (RTS). Aktivisti ove organizacije danas su u centru Beograda lepili plakate na kojima piše "Svi ispred RTS-a 13. aprila u 19 časova!". Članovi ovog… »
Nezrelo ponašanje! Opozicija po treći put propustila šansu za dogovor! Brnabićeva: Postavili su ultimatum! Rok do podneva!

Nezrelo ponašanje! Opozicija po treći put propustila šansu za dogovor! Brnabićeva: Postavili su ultimatum! Rok do podneva!

Kurir 11.04.2024
Pokušaj dijaloga vlasti i opozicije juče, po treći put, ponovo nije uspeo, jer su predstavnici koalicije Dragana Đilasa "Srbija protiv nasilja", predvođeni Marinikom Tepić, napustili sastanak. Umesto razgovora, ovaj deo opozicije je opet postavljao… »
Manojlović (Kreni-Promeni): Prisustvo ambasadora SAD sastanku vlasti i opozicije je ponižavajuće

Manojlović (Kreni-Promeni): Prisustvo ambasadora SAD sastanku vlasti i opozicije je ponižavajuće

Beta 11.04.2024
Direktor kampanja pokreta Kreni-Promeni Savo Manojlović ocenio je kao "ponižavajuće" prisustvo ambasadora SAD Kristofera Hila današnjem sastanku poslaničkih grupa vlasti i opozicije o izbornim uslovima jer je po njegovim rečima, američki diplomata… »
Brnabić: Predložila sam konkretne teme, ali ih je opozicija odbila

Brnabić: Predložila sam konkretne teme, ali ih je opozicija odbila

Politika 11.04.2024
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da je na današnjem sastanku sa šefovima poslaničkih grupa postavila konkretne teme, ali da ih je opozicija odbacila i nije želele da razgovara o njima. "To je bio pokušaj dijaloga, ja znam… »
Poslaničkim grupama upućen dopis, do sutra treba da dostave predloge o izbornim uslovim

Poslaničkim grupama upućen dopis, do sutra treba da dostave predloge o izbornim uslovim

Blic 11.04.2024
Generalni sekretar Narodne skupštine Srđan Smiljanić uputio je nakon današnjeg sastanka u vezi sa radom na ispunjenju preporuka za unapređenje izbornog procesa, dopis poslaničkim grupama u kojem ih obaveštava da je predsednica skupštine Ana… »
Hil: Međunarodna zajednica ne voli ideju eventualnog bojkota izbora

Hil: Međunarodna zajednica ne voli ideju eventualnog bojkota izbora

Politika 11.04.2024
Ambasador SAD u Srbiji Kristofer Hil izjavio je da su sastanci i razgovori vlasti i opozicije, poput onog koji je danas održan u Skupštini Srbije, veoma važni i da se moraju nastaviti, iako je svestan da između dve strane postoje velike razlike. Hil… »
Manojlović: Prisustvo ambasadora SAD sastanku vlasti i opozicije je ponižavajuće

Manojlović: Prisustvo ambasadora SAD sastanku vlasti i opozicije je ponižavajuće

Novi magazin 11.04.2024
Direktor kampanja pokreta Kreni-Promeni Savo Manojlović ocenio je kao "ponižavajuće" prisustvo ambasadora SAD Kristofera Hila današnjem sastanku poslaničkih grupa vlasti i opozicije o izbornim uslovima jer je po njegovim rečima, američki diplomata… »
Poslaničkim grupama upućen dopis da do sutra dostave predloge o izbornim uslovima

Poslaničkim grupama upućen dopis da do sutra dostave predloge o izbornim uslovima

Euronews 11.04.2024
Generalni sekretar Narodne skupštine Srđan Smiljanić uputio je nakon današnjeg sastanka u vezi sa radom na ispunjenju preporuka za unapređenje izbornog procesa, dopis poslaničkim grupama u kojem ih obaveštava da je predsednica skupštine Ana… »
Predstavnici civilnog sektora izneli predloge za unapređenje izbornih uslova

Predstavnici civilnog sektora izneli predloge za unapređenje izbornih uslova

RTV 11.04.2024
BEOGRAD - Predstavnici civilnog sektora koji se bave izbornim procesom, a koji su na poziv predsednice Skupštine Ane Brnabić prisustvovali sastanku poslaničkih grupa vlasti i opozicije o preporukama ODIHR-a o izbornim uslovima, predstavili su danas… »
Predstavnici civilnog sektora Transparentnost Srbija i CRTA izneli predloge za unapređenje izbornih uslova

Predstavnici civilnog sektora Transparentnost Srbija i CRTA izneli predloge za unapređenje izbornih uslova

Euronews 11.04.2024
Predstavnici civilnog sektora koji se bave izbornim procesom, a koji su na poziv predsednice Skupštine Ane Brnabić prisustvovali sastanku poslaničkih grupa vlasti i opozicije o preporukama ODIHR-a o izbornim uslovima, predstavili su danas svoje… »
Brnabić: Opozicija do sutra u podne da dostavi predlog kako dalje

Brnabić: Opozicija do sutra u podne da dostavi predlog kako dalje

Radio 021 11.04.2024
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić iznela je danas niz kritika na račun opozicije. Ona ih je optužila da nisu želeli dijalog, ali kaže da ona želi i da im je uputila danas zahtev da do sutra u 12 sati dostave predlog kako dalje raditi na… »
Crta: Bez zaustavljanja nekažnjivosti, izbori se ne mogu ponoviti

Crta: Bez zaustavljanja nekažnjivosti, izbori se ne mogu ponoviti

NIN 11.04.2024
Programski direktor nevladine organizacije Centar za istraživanje, transparentnost, odgovornost (Crta) Raša Nedeljkov upozorio je danas da se bez zaustavljanja nekažnjivosti izbori ne mogu popraviti, kao i da je "blago rečeno zabrinjavajuće aktuelno… »
Transparentnost Srbija izložila niz predloga o finansiranju izborne kampanje i sprečavanju zloupotrebe javnih resursa

Transparentnost Srbija izložila niz predloga o finansiranju izborne kampanje i sprečavanju zloupotrebe javnih resursa

NIN 11.04.2024
Organizacija Transparentnost Srbija (TS) saopštila je danas da je iskoristila mogućnost da, na sastanku poslaničkih grupa o primeni preporuka Kancelarije za demokratske institucije i ljudska prava (ODIHR) o izbornom procesu, izloži niz konkretnih… »
Pitali smo Brnabić jednostavno pitanje, a ona je dala sve od sebe da ne odgovori

Pitali smo Brnabić jednostavno pitanje, a ona je dala sve od sebe da ne odgovori

Nova 11.04.2024
Predsednica Narodne skupštine Ana Brnabić odgovarala je danas na konferenciji za medije na pitanje novinarke portala Nova.rs kako je sada protivzakonito da izbori budu istog dana, a nije bilo protivzakonito prošle godine kada su predsednici 65 opština… »
Šta Hil traži na pregovorima oko izbora? Delegacija opozicije napustila salu, nema sporazuma

Šta Hil traži na pregovorima oko izbora? Delegacija opozicije napustila salu, nema sporazuma

Pravda 11.04.2024
Ambasador Sjedinjenih Američkih Država u Srbiji, Kristofer Hil, učestvovao je danas kao posmatrač na pregovorima između vlasti i opozicije koji su se održali u Skupštini Srbije. Sastanak, namenjen razgovoru o izbornim uslovima, završen je bez… »
Brnabić: Opozicija do sutra u 12h da dostavi predloge, usvojiću svaki

Brnabić: Opozicija do sutra u 12h da dostavi predloge, usvojiću svaki

N1 Info 11.04.2024
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić izjavila je nakon trećeg kolegijuma predstavnika vlasti i dela opozicije da je to bio "pokušaj dijaloga" i da nije postignut nikakav dogovor. Ona je dala rok opoziciji da "sutra do 12 sati dostavi predloge o… »
Brnabić: Da se ne igramo mačke i miša, do sutra u podne opozicija da dostavi predlog kako dalje

Brnabić: Da se ne igramo mačke i miša, do sutra u podne opozicija da dostavi predlog kako dalje

NIN 11.04.2024
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić iznela je danas niz kritika na račun opozicije i optužila ih da nisu želeli dijalog, ali da ona želi i da im je uputila danas zahtev da do sutra u 12.00 sati dostave predlog kako dalje raditi na preporukama… »
Brnabić: Do sutra u podne opozicija da dostavi predlog kako dalje

Brnabić: Do sutra u podne opozicija da dostavi predlog kako dalje

Beta 11.04.2024
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić iznela je danas niz kritika na račun opozicije i optužila ih da nisu želeli dijalog, ali da ona želi i da im je uputila danas zahtev da do sutra u 12.00 sati dostave predlog kako dalje raditi na preporukama… »
Hil: Bojkot izbora nije način za prevazilaženje problema

Hil: Bojkot izbora nije način za prevazilaženje problema

Beta 11.04.2024
Ambasador SAD u Srbiji Kristofer Hil izjavio je danas u Beogradu posle sastanka predstavnika vlasti i opozicije o primeni preporuka ODIHR-a za poboljšanje izbornih uslova, da bojkot izbora nije način za prevladavanje problema. "Iz pozicije moje vlade… »
"Prisutan pozitivan ton, svestan sam problema": Oglasio se Hil nakon sastanka vlasti i opozicije o preporukama ODIHR: Evo šta…

"Prisutan pozitivan ton, svestan sam problema": Oglasio se Hil nakon sastanka vlasti i opozicije o preporukama ODIHR: Evo šta…

Blic 11.04.2024
Kao posmatrač dijaloga vlasti i opozicije o izbornim uslovima, mogu da kažem da su ovakve vrste dijaloga značajne i da je važno da se nastave, rekao je nakon razgovora predstavnika vlasti i opozicije o preporukama ODIHR u Skupštini Srbije ambasador… »
Brnabić nakon konsultacija u Skupštini Srbije: Dijalog ovako ne izgleda, opozicija do sutra do 12 sati da dostavi predloge za…

Brnabić nakon konsultacija u Skupštini Srbije: Dijalog ovako ne izgleda, opozicija do sutra do 12 sati da dostavi predloge za…

Blic 11.04.2024
Danas smo imali još jedan pokušaj dijaloga. Ja takođe mislim da dijalog ovako ne izgleda, što me neće sprečiti da nastavim da pokušavam, zato što je to moja dužnost i obaveza, rekla je predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić nakon trećeg… »
Opozicija napustila treći sastanak o izbornim uslovima: Ovakvi pregovori su farsa

Opozicija napustila treći sastanak o izbornim uslovima: Ovakvi pregovori su farsa

Glas Amerike 11.04.2024
BEOGRAD — Predstavnici najveće opozicione koalicije Srbija protiv nasilja (SPN) napustili su sastanak o izbornim uslovima koji je u četvrtak u Skupštini Srbije organizovala predsednica parlamenta Ana Brnabić, ocenivši sve kao "farsu"… »
Nedeljkov (CRTA) na neuspelom sastanku vlasti i opozicije govorio o biračkom spisku

Nedeljkov (CRTA) na neuspelom sastanku vlasti i opozicije govorio o biračkom spisku

Danas 11.04.2024
Ključni problemi kao što su pritisci na birače, izrazita neravnopravnost u medijima, kompromitovanost biračkog spiska i brisanje granice između države i partije nisu, nažalost, na dnevnom redu, rekao je Raša Nedeljkov iz nevladine organizacije… »
Brnabić: Do sutra u podne opozicija da dostavi predlog kako dalje

Brnabić: Do sutra u podne opozicija da dostavi predlog kako dalje

Radio sto plus 11.04.2024
Očekuje da do sutra u podne dostave i predog predstavnika za komisiju koja će se baviti uvidom i kontrolom biračkog spiska, a da se to odnosi i na organizacije civilnog društva. “Tražim da resorna ministarstva što pre uvrste komentare organizacija… »
Brnabić: I treći put sam dobila odgovor – ne – od opozicije, čekam ih sutra do 12 sati

Brnabić: I treći put sam dobila odgovor – ne – od opozicije, čekam ih sutra do 12 sati

Danas 11.04.2024
Taj dijalog kako ga oni shvataju, što su mogli da vide i naši strani partneri, za mene može da se sumira u sedam tačaka, rekla je predsednica Skupštine Srbije, nakon još jednog neuspelog razgovora sa predstavnicima opozicije. Marinika Tepić je… »
Opozicija postavlja ultimatume, neće da razgovaraju: Ana Brnabić poručila - Spremni smo da primenimo sve preporuke ODIHR-a

Opozicija postavlja ultimatume, neće da razgovaraju: Ana Brnabić poručila - Spremni smo da primenimo sve preporuke ODIHR-a

Kurir 11.04.2024
Predsednica Narodne skupštine Srbije Ana Brnabić posle održanog sastanka o daljem radu na ispunjenju preporuka za unapređenje izbornog procesa u Srbiji, obratila se javnosti. - Imali smo, još jedan u redu, pokušaj dijaloga, i ja mislim da dijalog… »
Brnabić: Opozicija do sutra u 12h da dostavi predloge, usvojiću svaki

Brnabić: Opozicija do sutra u 12h da dostavi predloge, usvojiću svaki

Novi magazin 11.04.2024
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić izjavila je nakon trećeg kolegijuma predstavnika vlasti i dela opozicije da je to bio "pokušaj dijaloga" i da nije postignut nikakav dogovor. "Opozicija je postavila ultimatum", rekla je. Podsetimo, deo… »
Razgovori o izbornim uvjetima u Srbiji: Dio opozicije odbio sastanak u parlamentu

Razgovori o izbornim uvjetima u Srbiji: Dio opozicije odbio sastanak u parlamentu

Al Jazeera 11.04.2024
U Skupštini Srbije bez dogovora završen je novi krug razgovora vlasti, opozicije, civilnog sektora i međunarodnih organizacija o implementaciji izbornih uvjeta po preporukama Ureda za demokratske institucije i ljudska prava pri Organizaciji za evropsku… »
Kristofer Hil o pregovorima srpskih vlasti i opozicije: Mi smo samo posmatrači, bojkot nije rešenje

Kristofer Hil o pregovorima srpskih vlasti i opozicije: Mi smo samo posmatrači, bojkot nije rešenje

RTV 11.04.2024
BEOGRAD - Ambasador SAD u Srbiji Kristofer Hil izjavio je da su sastanci i razgovori vlasti i opozicije, poput onog koji je danas održan u Skupštini Srbije, veoma važni i da se moraju nastaviti, iako je svestan da između dve strane postoje velike… »
Otkud Hil na pregovorima o izborima? Opozicija je bila iznenađena, a sad je stiglo objašnjenje od ambasadora SAD

Otkud Hil na pregovorima o izborima? Opozicija je bila iznenađena, a sad je stiglo objašnjenje od ambasadora SAD

Nova 11.04.2024
Ambasodor SAD Kristofer Hil, koji je danas prisustvovao pregovorima vlasti i opozicije u Skupštini Srbije, objasnio je u kom svojstvu je učestvovao u dijalogu koji je danas neuspešno okončan. Pregovori o izbornim uslovima između vlasti i opozicije… »
Crta: Bez zaustavljanja nekažnjivosti, izbori se ne mogu popraviti

Crta: Bez zaustavljanja nekažnjivosti, izbori se ne mogu popraviti

Beta 11.04.2024
Programski direktor nevladine organizacije Centar za istraživanje, transparentnost, odgovornost (Crta) Raša Nedeljkov upozorio je danas da se bez zaustavljanja nekažnjivosti izbori ne mogu popraviti, kao i da je "blago rečeno zabrinjavajuće aktuelno… »
Lutovac: Ne koristim reč bojkot, želimo na izbore ali ne smemo da dozvolimo krađu

Lutovac: Ne koristim reč bojkot, želimo na izbore ali ne smemo da dozvolimo krađu

Vreme 11.04.2024
Predsednik Demokratske stranke Zoran Lutovac ističe da je glavni problem što policija i druge institucije ne rade svoj, već su postale deo sistema. Članovi koalicije „Srbija protiv nasilja“ napustili su kolegijum koji je sazvala predsednica… »
Brnabić: Predložila sam konkretne teme, ali ih je opozicija odbila

Brnabić: Predložila sam konkretne teme, ali ih je opozicija odbila

IndeksOnline 11.04.2024
BEOGRAD – Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da je na današnjem sastanku sa šefovima poslaničkih grupa postavila konkretne teme, ali da ih je opozicija odbacila i nije želele da razgovara o njima. “To je bio pokušaj… »
I britanski ambasador danas bio u Skupštini: Šta je Ana Brnabić potpisala?

I britanski ambasador danas bio u Skupštini: Šta je Ana Brnabić potpisala?

Danas 11.04.2024
Pažnju javnosti na današnjem neuspelom sastanku predstavnika vlasti i opozicije u Srbiji o izbornim uslovima, čiji je domaćin Ana Brnabić, najviše je privuklo prisustvo ambasadora SAD i Evropske unije, Kristofera Hila i Emanuela Žiofrea, međutim u… »
Obratila se Brnabić: Treći put sam od opozicije dobila "NE"; "To je ultimatum"; Rekla sam, do sutra u 12...

Obratila se Brnabić: Treći put sam od opozicije dobila "NE"; "To je ultimatum"; Rekla sam, do sutra u 12...

B92 11.04.2024
Predsednica Narodne skupštine Republike Srbije Ana Brnabić obraća se medijima nakon što su predstavnici liste "Srbija protiv nasilja" napustili današnje razgovore u Skupštini. Sastanku je, podsetimo, prisustvovao i američki ambasador Kristofer Hil… »
Hil: Bojkot izbora nije način za prevazilaženje problema

Hil: Bojkot izbora nije način za prevazilaženje problema

Novi magazin 11.04.2024
Ambasador SAD u Srbiji Kristofer Hil izjavio je danas u Beogradu posle sastanka predstavnika vlasti i opozicije o primeni preporuka ODIHR-a za poboljšanje izbornih uslova, da bojkot izbora nije način za prevladavanje problema. "Iz pozicije moje vlade… »
"Srbija protiv nasilja" napustila pregovore u Skupštini

"Srbija protiv nasilja" napustila pregovore u Skupštini

B92 11.04.2024
Poslanici liste "Srbija protiv nasilja" napustili su danas pregovore u Skupštini Srbije o preporukama ODIHR-a o izbornim uslovima na koji je pozvala predsednica parlamenta Ana Brnabić. Pored predsednice Narodne skupštine Ane Brnabić, predstavnika… »
Pouka američkog ambasadora opoziciji: Bojkot nije način

Pouka američkog ambasadora opoziciji: Bojkot nije način

B92 11.04.2024
Ambasador SAD u Srbiji Kristofer Hil izjavio posle sastanka predstavnika vlasti i opozicije o primeni preporuka ODIHR-a o izbornim uslovima, da bojkot izbora nije način za prevladavanje problema. "Iz pozicija svoje vlade, ali i vlada drugih zemalja imamo… »
Deo opozicije napustio pregovore sa Brnabić: "Predstava za goste, žele da se igraju sami"

Deo opozicije napustio pregovore sa Brnabić: "Predstava za goste, žele da se igraju sami"

Radio 021 11.04.2024
Deo opozicije koji je danas prisustvovao trećem kolegijumu u Skupštini Srbije napustio je salu nešto pole 12 sati. Potpredsednica Stranke slobode i pravde Marinika Tepić rekla je na konferenciji za novinare posle sastanka da su napustili "takozvani… »
CRTA na kolegijumu: Drastično smanjenje broja birača na 6 odsto biračkih mesta u Srbiji

CRTA na kolegijumu: Drastično smanjenje broja birača na 6 odsto biračkih mesta u Srbiji

Novi magazin 11.04.2024
"Ključni problemi kao što su pritisci na birače, izrazita neravnopravnost u medijima, kompromitovanost biračkog spiska i brisanje granice između države i partije nisu, nažalost, na dnevnom redu ovog sastanka", rekao je programski direktor Crte… »
Završene današnje konsultacije poslaničkih grupa o preporukama ODIHR o izbornim uslovima

Završene današnje konsultacije poslaničkih grupa o preporukama ODIHR o izbornim uslovima

Telegraf 11.04.2024
Pored predsednice parlamenta Ane Brnabić i predstavnika vladajuće koalicije i dela opozicionih poslanika, sastanku su prisustvovali i američki ambasador Kristofer Hil, kao i šef delegacije Evropske unije u Srbiji Emanuele Žiofre. U Skupštini Srbije… »
Tepić: Razgovori mogu da počnu tek kada se prihvati odlaganje izbora do ispunjenja preporuka ODIHR-a

Tepić: Razgovori mogu da počnu tek kada se prihvati odlaganje izbora do ispunjenja preporuka ODIHR-a

Radio sto plus 11.04.2024
“Uostalom, to su saopštili i predstavnici ovde uvaženih država, citiram, ‘da se preporuke ODIHR-a primene pre održavanja predstojećih izbora – bilo parlamentarnih ili lokalnih'”, rekla je Tepić na današnjem satanku, a prenela SSP u… »
Jovanović: Pozivanjem ambasadora na razgovor o izbornim uslovima, režim unizio Srbiju

Jovanović: Pozivanjem ambasadora na razgovor o izbornim uslovima, režim unizio Srbiju

Beta 11.04.2024
Predsednik Nove Demokratske stranke Srbije (Novi DSS) Miloš Jovanović ocenio je danas da je pozivanjem ambasadora na današnji sastanak vlasti i opozicije na kom se razgovara o izbornim uslovima, "režim Aleksandra Vučića još jednom unizio Srbiju"… »
Miloš Jovanović (Novi DSS): Srbiji nisu potrebni tutori

Miloš Jovanović (Novi DSS): Srbiji nisu potrebni tutori

Blic 11.04.2024
Prisustvo zapadnih ambasadora današnjem skupštinskom kolegijumu o izbornim uslovima ne samo da potvrđuje ispravnost naše odluke da na njega ne odemo već, na žalost, i činjenicu da Srbija politiku ne vodi samostalno, izjavio je predsednik Nove… »
Jovanović: Uplitanjem stranih ambasadora u unutrašnje probleme Vučić unižava Srbiju

Jovanović: Uplitanjem stranih ambasadora u unutrašnje probleme Vučić unižava Srbiju

Danas 11.04.2024
Prisustvo zapadnih ambasadora današnjem skupštinskom kolegijumu o izbornim uslovima ne samo da potvrđuje ispravnost naše odluke da na njega ne odemo, već na žalost i činjenicu da Srbija politiku ne vodi samostalno, izjavio je predsednik Nove… »
Jovanović: Pozivanjem ambasadora u rešavanje unutrašnjih problema režim još jednom unizio Srbiju

Jovanović: Pozivanjem ambasadora u rešavanje unutrašnjih problema režim još jednom unizio Srbiju

Euronews 11.04.2024
Prisustvo zapadnih ambasadora današnjem skupštinskom kolegijumu o izbornim uslovima ne samo da potvrđuje ispravnost naše odluke da na njega ne odemo, već na žalost i činjenicu da Srbija politiku ne vodi samostalno, izjavio je predsednik Nove… »
Miloš Jovanović: Pozivanjem ambasadora u rešavanje unutrašnjih problema režim još jednom unizio Srbiju

Miloš Jovanović: Pozivanjem ambasadora u rešavanje unutrašnjih problema režim još jednom unizio Srbiju

RTS 11.04.2024
Predsednik Novog DSS-a Miloš Jovanović saopštio je da prisustvo zapadnih ambasadora današnjem skupštinskom kolegijumu o izbornim uslovima potvrđuje činjenicu da Srbija politiku ne vodi samostalno. U Skupštini Srbije u toku je sastanak poslaničkih… »
Novi udarac za Đilasa, SSP u Nišu ostao bez sekretara

Novi udarac za Đilasa, SSP u Nišu ostao bez sekretara

B92 11.04.2024
Tajkunski mediji licemerno forisiraju narativ o nikad većem jedinstvu, a od Đilasa beže glavom bez obzira Opozicija oko koalicije Srbija protiv nasilja proživljava nikada teže dane, navode Novosti. Autokratija Dragana Đilasa, koja vlada godinama u… »

Vesti dana »