Povezane vesti

Novi koncept emisije "Neka ti je slatko": U subotu će Iva Štrljić otkriti šta najviše voli da jede, a što ne goji, dok…

Novi koncept emisije "Neka ti je slatko": U subotu će Iva Štrljić otkriti šta najviše voli da jede, a što ne goji, dok…

Blic 13.04.2024
Glumica Iva Štrljić je iz godine u godinu sve lepša, ona nikada nije imala problema sa viškom kilograma. U subotu u emisiji "Neka ti je slatko" ćete imati prilike da pogledate čime glumica najčešće utoli glad, a da je ne grize savest. U nedelju… »
"Moje večeri su dosadne": Ceca Ražnatović otkrila kako provodi slobodno vreme i nasmejala sve u studiju, pa poručila: "Kad…

"Moje večeri su dosadne": Ceca Ražnatović otkrila kako provodi slobodno vreme i nasmejala sve u studiju, pa poručila: "Kad…

Blic 12.04.2024
Ceca Ražnatović otkrila je u svojoj emisiji "Ceca show" kako provodi slobodne večeri. U petak, 12.aprila, od 22 časova, samo na "Blic" televiziji, MTS Iris TV KANAL 117, a na platformama Supernova i m:SAT na broju 17. emituje se nova sezona "Ceca… »
"Ovoga sam se pribojavao celog života": Takmičar u kvizu "Keš taksi" doživeo nešto od čega je oduvek strepeo, njegov…

"Ovoga sam se pribojavao celog života": Takmičar u kvizu "Keš taksi" doživeo nešto od čega je oduvek strepeo, njegov…

Blic 12.04.2024
U kvizu "Keš taksi" prolaznici postaju takmičari, iako to nisu planirali. Oni jedino žele da ih taksista odveze na određenu lokaciju, a na kraju završe u kvizu, što uvek iznenadi učesnike. Kada vide Miloša Bikovića za volanom tada nastaje pravi… »
Ceca ne zna tekstove svoje pesme! Pevačica nije mogla da prepozna reči svoje numere, pa šokirala priznanjem: "Čekaj, ja to…

Ceca ne zna tekstove svoje pesme! Pevačica nije mogla da prepozna reči svoje numere, pa šokirala priznanjem: "Čekaj, ja to…

Blic 12.04.2024
Nasmejala ceo studio! U petak, 12.aprila, od 22 časova, samo na "Blic" televiziji, MTS Iris TV KANAL 117, a na platformama Supernova i m:SAT na broju 17. emituje se nova sezona "Ceca show". U novoj epizodi, druge sezone "Ceca show", najveća muzička… »

Vesti dana »