Povezane vesti

Salman Rušdi izdaje knjigu u kojoj je opisao napad nožem na njega

Salman Rušdi izdaje knjigu u kojoj je opisao napad nožem na njega

Politika 13.04.2024
NjUJORK – Britanski pisac indijskog porekla Salman Rušdi naredne nedelje izdaje novu knjigu „Nož” u kojoj opisuje napad na njega 2022. godine, kada je na javnom mestu u Njujorku izboden nožem zbog čega je oslepeo na desno oko. Rušdi, koji od… »
Salman Rušdi naredne nedelje izdaje knjigu u kojoj je opisao napad nožem na njega

Salman Rušdi naredne nedelje izdaje knjigu u kojoj je opisao napad nožem na njega

Beta 13.04.2024
Britanski pisac indijskog porekla Salman Rušdi naredne nedelje izdaje novu knjigu "Nož" u kojoj opisuje napad na njega 2022. godine, kada je na javnom mestu u Njujorku izboden nožem zbog čega je oslepeo na desno oko. Rušdi, koji od 1989. godine živi… »
Rušdi izdaje knjigu u kojoj je opisao napad nožem: Video sam čoveka u crnom kako dolazi brzo i podlo

Rušdi izdaje knjigu u kojoj je opisao napad nožem: Video sam čoveka u crnom kako dolazi brzo i podlo

Radio 021 13.04.2024
Britanski pisac indijskog porekla Salman Rušdi naredne nedelje izdaje novu knjigu "Nož". U novoj knjizi Rušdi opisuje napad na njega 2022. godine, kada je na javnom mestu u Njujorku izboden nožem zbog čega je oslepeo na desno oko. Rušdi, koji od… »
„Dakle, to si ti“: Salman Ruždi otkrio šta je pomislio kada je napadnut nožem

„Dakle, to si ti“: Salman Ruždi otkrio šta je pomislio kada je napadnut nožem

N1 Info 13.04.2024
Britanski pisac indijskog porekla Salman Ruždi naredne nedelje izdaje novu knjigu "Nož" u kojoj opisuje napad na njega 2022. godine, kada je na javnom mestu u Njujorku izboden nožem zbog čega je oslepeo na desno oko. Ruždi, koji od 1989. godine živi… »
Salman Ruždi opisao trenutak kad je napadnut nožem: Poslednja stvar koju sam ikada video desnim okom bio je čovek u crnom…

Salman Ruždi opisao trenutak kad je napadnut nožem: Poslednja stvar koju sam ikada video desnim okom bio je čovek u crnom…

Danas 12.04.2024
U prvom TV intervjuu od kada je izboden, Salman Ruždi opisuje kako je nož u ruci napadača bio poslednja stvar koju je ikada videlo njegovo desno oko. Salman Ruždi je rekao da mu je prva misao kada je video čoveka koji će ga izbosti na bini u avgustu… »

Vesti dana »