Povezane vesti

Reper se ne smiruje! Ša obelodanio šok tvrdnje, pa otkrio čime ga je Vanja ucenjivala u braku

Reper se ne smiruje! Ša obelodanio šok tvrdnje, pa otkrio čime ga je Vanja ucenjivala u braku

Alo 13.04.2024
Učesnici ostali u šoku. Nenad Aleksić Ša sada ne prestaje da vređa nekadašnju izabranicu, Vanju Ignjatović. Naime, nakon što je izneo šokantne tvrdnje da je abortirala njihovo dete, što je Vanja nedavno demantovala, Ša je sada optužio Vanju i… »
Ša otkrio čime ga je Vanja ucenjivala: Reper šokirao zadrugare novim detaljima iz braka, pa opleo po bivšoj ženi

Ša otkrio čime ga je Vanja ucenjivala: Reper šokirao zadrugare novim detaljima iz braka, pa opleo po bivšoj ženi

Blic 13.04.2024
Iako je pri ulasku u "Elitu" govorio kako želi da se pomiri sa suprugom Vanjom Ignjatović, Nenad Aleksić Ša sada ne prestaje da vređa nekadašnju izabranicu. Naime, nakon što je izneo šokantne tvrdnje da je abortirala njihovo dete, Ša je sada… »
"Ucenjivala me je da neću nikad videti bebu" Ša izneo nove skandalozne detalje iz veze s Vanjom Ignjatović: Lomio sam se...

"Ucenjivala me je da neću nikad videti bebu" Ša izneo nove skandalozne detalje iz veze s Vanjom Ignjatović: Lomio sam se...

Kurir 13.04.2024
Iako je pri ulasku u " Elitu" govorio kako želi da se pomiri sa suprugom Vanjom Ignjatović, Nenad Aleksić Ša sada ne prestaje da vređa nekadašnju izabranicu. Naime, nakon što je izneo šokantne tvrdnje da je abortirala njihovo dete, Ša je sada… »

Vesti dana »