Povezane vesti

Šapić: Beograd nema vremena za čekanje, mora da nastavi da se razvija

Šapić: Beograd nema vremena za čekanje, mora da nastavi da se razvija

Blic 14.04.2024
Beograd vremena za čekanje nema, mnoge stvari koje smo imali u planu da uradimo zbog ovakvih okolnosti nismo mogli. Ja ću se truditi da za ovih mesec i po dana nastavim da radim najbolje što mogu, kao što sam radio i u prethodnih par meseci, jer ima… »
"Beograd mora da nastavi da se razvija" Šapić: Srbija i srpski narod treba da budu ujedinjeni u ovoj geopolitičkoj situaciji

"Beograd mora da nastavi da se razvija" Šapić: Srbija i srpski narod treba da budu ujedinjeni u ovoj geopolitičkoj situaciji

Kurir 14.04.2024
"Beograd vremena za čekanje nema, mnoge stvare koje smo imali u planu da uradimo zbog ovakvih okolnosti nismo mogli. Ja ću se truditi da za ovih mesec i po dana nastavim da radim najbolje što mogu, kao što sam radio i u predhodnih par meseci, jer ima… »
"Beograd mora da nastavi da se razvija" Šapić: "Srbija i srpski narod treba da budu ujedinjeni u ovoj geopolitičkoj…

"Beograd mora da nastavi da se razvija" Šapić: "Srbija i srpski narod treba da budu ujedinjeni u ovoj geopolitičkoj…

Alo 14.04.2024
"Beograd vremena za čekanje nema, mnoge stvare koje smo imali u planu da uradimo zbog ovakvih okolnosti nismo mogli. Ja ću se truditi da za ovih mesec i po dana nastavim da radim najbolje što mogu, kao što sam radio i u predhodnih par meseci, jer ima… »
Šapić: Beograd vremena za čekanje nema, mora da nastavi da se razvija

Šapić: Beograd vremena za čekanje nema, mora da nastavi da se razvija

Telegraf 14.04.2024
Šapić je obraćanje predsednika Srbije Aleksandra Vučića nazvao "prekretnicom" "Beograd vremena za čekanje nema, mnoge stvare koje smo imali u planu da uradimo zbog ovakvih okolnosti nismo mogli. Ja ću se truditi da za ovih mesec i po dana nastavim… »

Vesti dana »