Povezane vesti

Srpski pevač napadnut U Crnoj Gori: Tri Albanca mu videla tablice na automobilu, pa ga vređali i pljuvali

Srpski pevač napadnut U Crnoj Gori: Tri Albanca mu videla tablice na automobilu, pa ga vređali i pljuvali

Večernje novosti 15.04.2024
PEVAČ Dejan Drašković, finalista emisije "Nikad nije kasno", tvrdi da je pre dve noći napadnut u Lepetanima, u Crnoj Gori, od strane tri Albanca koji su ga navodno provocirala zbog tablica na automobilu koji je registrovan u Republici Srbiji. Foto… »
Napadnut pevač "granda": Privedena tri Albanca u Crnoj Gori: "Opkolili su me automobilima, ispljuvan sam zbog tablica"

Napadnut pevač "granda": Privedena tri Albanca u Crnoj Gori: "Opkolili su me automobilima, ispljuvan sam zbog tablica"

Blic 15.04.2024
Pevač Dejan Drašković, bivši takmičar "Nikad nije kasno", napadnut je pre dve večeri u Lepetanima. Naime, kako je ispričao od je napadnut od strane tri Albanca koji su ga provocirala zbog tablica na automobilu koji je registovan u Republici Srbiji… »
"Albanci me opkolili sa 3 automobila, ispljuvali su me" Pevača napala trojica u Crnoj Gori zbog srpskih tablica, odmah…

"Albanci me opkolili sa 3 automobila, ispljuvali su me" Pevača napala trojica u Crnoj Gori zbog srpskih tablica, odmah…

Kurir 15.04.2024
Finanalistu emisije „ Nikad nije kasno“ Dejana Draškovića pre dve večeri u Lepetanima su napala tri Albanca koji su ga provocirala zbog tablica na automobilu koji je registovan u Republici Srbiji. Pevač se oglasio i objasnio šta se zapravo… »

Vesti dana »