Povezane vesti

Sanjao kraj u Parizu: Legendarni Branislav Mitrović za "Novosti": Imao sam dogovor sa selektorom, ali...

Sanjao kraj u Parizu: Legendarni Branislav Mitrović za "Novosti": Imao sam dogovor sa selektorom, ali...

Večernje novosti pre 29 dana
BRANISLAV Mitrović je stiočki primio odluku selektora Uroša Stevanovića da za njega nema više mesta u vaterpolo reprezentaciji Srbiji. Legendarni golman će tako neplanirano završiti bogatu karijeru na kraju francuskog prvenstva u kapici Turkoana. A… »
Srpska legenda višak za Pariz: Veliki Bane Mitrović odlazi u penziju

Srpska legenda višak za Pariz: Veliki Bane Mitrović odlazi u penziju

Večernje novosti pre 29 dana
Svemu jednom dođe kraj, nekada bude onako kako čovek isplanira, a nekada se ipak život postara za drugačiji scenario. Naš čuveni vaterpolo golman Branislav Mitrović doneo je odluku o završetku karijere. Foto: Profimedia Naš proslavljeni vaterpolo… »
Vaterpolisti Srbije u Parizu bez legendarnog golmana: „Selektor mi je rekao da ne računa na mene, završavam karijeru“

Vaterpolisti Srbije u Parizu bez legendarnog golmana: „Selektor mi je rekao da ne računa na mene, završavam karijeru“

Danas pre 30 dana
Branislav Mitrović (39), dugogodišnji golman vaterpolo reprezentacije Srbije, neće nastupiti na Olimpijskim igrama u Parizu. Član francuskog Turkoana, planirao je da završi karijeru nakon Olimpijskih igara, međutim, selektor Uroš Stevanović ga je… »

Vesti dana »