Povezane vesti

Kanje vest ljut na Jelenu karleušu: Više nije njen drug, blokirao je na Instagramu (video)

Kanje vest ljut na Jelenu karleušu: Više nije njen drug, blokirao je na Instagramu (video)

Večernje novosti 17.04.2024
JELENA KARLEUŠA otvoreno je pričala o američkom reperu, sa kojim je planirala saradnju. Foto: Novosti Hoćete li ići na otvaranje butika Kim Kardašijan u Beogradu? - Ne znam da li stvarno dolazi u Beograd, ali sam fan njenog brenda, tako da ću ići… »
Jelena Karleuša otkriva: "Kanje se naljutio i blokirao me"

Jelena Karleuša otkriva: "Kanje se naljutio i blokirao me"

B92 17.04.2024
Jelena Karleuša je pred brojnim medijima otkrila da ju je poznati reper Kanje Vest blokirao na Instagramu iz njoj nepoznatih razloga. Jelena Karleuša je povodom koncerta koji će održati u Nišu razgovarala sa medijima, te je tokom razgovora otkrila do… »
Kanje vest ljut na jk! Više nije njen drug, blokirao je na Instagramu! A progovorila o ćerkama

Kanje vest ljut na jk! Više nije njen drug, blokirao je na Instagramu! A progovorila o ćerkama

Kurir 17.04.2024
Jelena Karleuša voreno je pričala o porodici, skandalu sa nagim fotografijama, ali i američkom reperu, s kojim je planirala saradnju. Hoćete li ići na otvaranje butika Kim Kardašijan u Beogradu? - Ne znam da li stvarno dolazi u Beograd, ali sam fan… »

Vesti dana »