Povezane vesti

"Zvezda granda" dala novi život pesmi nede Ukraden: Mnogi kažu da sam im ja prva na pameti kad čuju ovu pesmu

"Zvezda granda" dala novi život pesmi nede Ukraden: Mnogi kažu da sam im ja prva na pameti kad čuju ovu pesmu

Večernje novosti pre 29 dana
TAMARA DRAGIĆ je u svojoj sezoni bila jedna od najpopularnijih učesnica, koja je publiku osvojila glasom, lepotom i elegancijom, te je stigla i do finala. Foto: Bojan Stevanović Nakon toga, lepa pevačica nastavila je da nenametljivo i bez skandala… »
Lepotica iz "zvezda Granda" dala novi život pesmi nede Ukraden: Mnogi kažu da sam im ja prva na pameti kad čuju ovu numeru…

Lepotica iz "zvezda Granda" dala novi život pesmi nede Ukraden: Mnogi kažu da sam im ja prva na pameti kad čuju ovu numeru…

Kurir pre 29 dana
Tamara Dragić je u "Zvezdama Granda" u sezoni 2014/2015 bila jedna od najpopularnijih učesnica, koja je publiku osvojila glasom, lepotom i elegancijom, te je stigla i do finala. Nakon toga, lepa pevačica nastavila je da nenametljivo i bez skandala… »
Lepotica koju svi znate iz Zvezda Granda obradila hit Nede Ukraden: „Mnogi kažu da sam im ja prva na pameti kad čuju ovu…

Lepotica koju svi znate iz Zvezda Granda obradila hit Nede Ukraden: „Mnogi kažu da sam im ja prva na pameti kad čuju ovu…

Nova pre 29 dana
Tamara Dragić je u sezoni 2014/2015. bila jedna od najpopularnijih učesnica, koja je publiku osvojila glasom, lepotom i elegancijom, te je stigla i do finala. Nakon toga, pevačica je nastavila da nenametljivo i bez skandala gradi svoj put na estradi… »

Vesti dana »