Povezane vesti

Srbiji na ponos! Mali karatisti iz Leposavića i Severne Mitrovice osvojili 4 medalje na Prvenstvu Srbije

Kurir pre 25 dana
Na Prvenstvu Srbije za poletarce, pionire i nade, održanom 20. i 21. aprila, takmičari karate kluba "Kopaonik" iz Leposavića i karate kluba "Kosovska Mitrovica" osvojili su četiri medalje. U kategoriji muške nade 2012. godište kate, klase E, treće… »
Pet medalja za karatiste Užica u Mladenovcu

Zoom UE pre 25 dana
UŽICE – Na Prvenstvu Srbije u karateu za poletarce, pionire i nade, koje je održano u Mladenovcu, takmičari Karate kluba Užice osvojili su pet medalja – jednu zlatnu i po dve srebrne i bronzane. U katama zlatnu medalju osvojila je Nina Mirković… »