Srbiji na ponos! Mali karatisti iz Leposavića i Severne Mitrovice osvojili 4 medalje na Prvenstvu Srbije

Kurir pre 11 dana

Na Prvenstvu Srbije za poletarce, pionire i nade, održanom 20. i 21. aprila, takmičari karate kluba "Kopaonik" iz Leposavića i karate kluba "Kosovska Mitrovica" osvojili su četiri medalje.

U kategoriji muške nade 2012. godište kate, klase E, treće mesto osvojio je Novak Milanović, dok je u kategoriji pionirke 2014. godište borbe, +40 kg i treće mesto zauzela Jefimija Banović. Trener karate kluba "Kopaonik" Radenko Arsenijević ponosan je što su u tako teškom takmičenju uspeli da osvoje čak dve medalje. "Težinu u ostvarenim rezultatima pridodaje činjenica da su učešće na Prvenstvu Srbije mogli uzeti samo osvajači medalja sa regionalnih prvenstava, a