Povezane vesti

"Veštačenje je pokazalo da ima 17 šifara" Đedović obelodanio šok detalje nakon suđenja sa Miljanom: Proglašena je…

"Veštačenje je pokazalo da ima 17 šifara" Đedović obelodanio šok detalje nakon suđenja sa Miljanom: Proglašena je…

Alo pre 25 dana
Miljana je izgubila na sporu protiv Marka Đedovića. Miljana Kulić je otvoreno progovorila o sudskom sporu koji je pokrenuo Marko Đedović protiv nje, nakon incidenta koji se dogodio u trećoj sezoni rijaliti programa "Zadruga", te je istakla da joj je… »
"Tražio je da me zatvore u zatvorsku ludnicu"Miljana Kulić nakon skandala sa Đedovićem priznala: Sud mi je odredio…

"Tražio je da me zatvore u zatvorsku ludnicu"Miljana Kulić nakon skandala sa Đedovićem priznala: Sud mi je odredio…

Alo pre 25 dana
Miljana je opisala šta se tamo dešavalo. Miljana Kulić je otvoreno progovorila o sudskom sporu koji je pokrenuo Marko Đedović protiv nje, nakon incidenta koji se dogodio u trećoj sezoni rijaliti programa "Zadruga". Naime, Đedović je tužio Miljanu… »
"Tražio je da mene, samohranu majku, zatvore u ludnicu!" Miljana šokirala detaljima suđenja sa Đedovićem

"Tražio je da mene, samohranu majku, zatvore u ludnicu!" Miljana šokirala detaljima suđenja sa Đedovićem

Telegraf pre 25 dana
Miljana istakla da je bio haos u sudnici. Rijaliti učesnica Miljana Kulić progovorila je o detaljima sa suđenja sa cimerom Markom Đedovićem koji je tužio zbog incidenta u trećoj sezoni rijalitija Zadruga. Đedović je pokrenuo sudski spor protiv… »

Vesti dana »