Povezane vesti

Ilda Šaulić kroz veliki Šabanov hit oživela scenu iz kultnog filma! (VIDEO)

Ilda Šaulić kroz veliki Šabanov hit oživela scenu iz kultnog filma! (VIDEO)

Svet plus 28.04.2024
Ilda Šaulić nastavila je sa projektom Tvoji tragovi, moji koraci u kojima udahnjuje novi život pesmama Šabana Šaulića. Poslednja u nizu jeste "Tebi ne mogu da kažem ne", koja je danas doživela i premijeru spota. U video klipu pored Ilde Šaulić… »
Tebi ne mogu da kažem ne: Ilda Šaulić objavila treći obrađeni Šabanov hit i oživela scenu iz kultnog filma (video)

Tebi ne mogu da kažem ne: Ilda Šaulić objavila treći obrađeni Šabanov hit i oživela scenu iz kultnog filma (video)

Večernje novosti 28.04.2024
FOLK ZVEZDA Ilda Šaulić objavila je treću numeru "Tebi ne mogu da kažem ne" sa dugo najavljivanog albuma "Tvoji tragovi moji koraci” koji predstavlja omaž legendarnom pevaču narodne muzike Šabanu Šauliću. Foto: Luka Spremo Ilda donosi najlepše… »
Ilda oživela scenu iz kultnog filma: U spotu su njih dvojica glavne face (video)

Ilda oživela scenu iz kultnog filma: U spotu su njih dvojica glavne face (video)

Kurir 28.04.2024
Ilda Šaulić nastavila je sa projektom "Tvoji tragovi, moji koraci", u kojima udahnjuje novi život pesmama Šabana Šaulića, a poslednja u nizu jeste "Tebi ne mogu da kažem ne", koja je doživela i premijeru spota. U video klipu pojavljuje se… »

Vesti dana »