Povezane vesti

Arsenal ne odustaje od titule! Tobdžije savladale Totenhem u velikom derbiju i ponovo stavili pod pritisak Mančester siti!

Kurir 28.04.2024
Fudbaleri Arsenala savladali su Totenhem na gostovanju u velikom derbiju 35. kola Premijer lige rezultatom 3:2. Tobdžije su nakon prvog poluvremena imali ubedljivu prednost ood 3:0. strelci su bili Hojberg u 15., autogol. Saka u 27,., i Haverc 38 minutu… »
Arsenal preživeo derbi protiv Totenhema! Tobdžije strepele, Pevci umalo postali Feniks u poslednjim minutima

Telegraf 28.04.2024
Poprilično živa utakmica viđena je na severu Londona... Fudbaleri Arsenala došli su do veoma važne pobede u 35. kolu Premijer lige, gde su bili bolji od gradskog rivala Totenhema sa 3:2, iako su nakon prvih 45 minuta imali vođstvo od čak 3:0, ipak… »