Arsenal ne odustaje od titule! Tobdžije savladale Totenhem u velikom derbiju i ponovo stavili pod pritisak Mančester siti!

Kurir pre 19 dana

Fudbaleri Arsenala savladali su Totenhem na gostovanju u velikom derbiju 35. kola Premijer lige rezultatom 3:2.

Tobdžije su nakon prvog poluvremena imali ubedljivu prednost ood 3:0. strelci su bili Hojberg u 15., autogol. Saka u 27,., i Haverc 38 minutu. Činilo se da će Arsenal zabeležiti laku i ubedljivu pobedu, ali tako nisu mislili igrači domaćeg tima. Nakon greške golmana Raje, Totenhem je samnjio golom Romera u 64. minutu, a dramu je uneo Son golom iz penala u 87. minutu. Arsenal je tako otišao na +4 u odnosu na Mančester siti, koji, doduše, ima i dva odigrana meča