Povezane vesti

Koaliciji 'Ujedinjeni - Nada za Niš' pristupilo 12 udruženja i pokreta

Koaliciji 'Ujedinjeni - Nada za Niš' pristupilo 12 udruženja i pokreta

NIN 29.04.2024
Predstavnici koalicije "Ujedinjeni - Nada za Niš", čiji su nosioci Nova Demokratska stranka Srbije i "Niš moj grad", su danas potpisali sporazum o zajedničkom delovanju sa predstavnicima 12 udruženja, pokreta i grupa građana. Poslanica i… »
Koaliciji 'Ujedinjeni - Nada za Niš' pristupilo 12 udruženje i pokreta

Koaliciji 'Ujedinjeni - Nada za Niš' pristupilo 12 udruženje i pokreta

Insajder 29.04.2024
Predstavnici koalicije "Ujedinjeni - Nada za Niš" čiji su nosioci Nova Demokratska stranka Srbije i "Niš moj grad" su danas potpisali sporazum o zajedničkom delovanju sa predstavnicima 12 udruženja, pokreta i grupa građana. Poslanica i… »
Koaliciji 'Ujedinjeni - Nada za Niš' pristupilo 12 udruženja i pokreta

Koaliciji 'Ujedinjeni - Nada za Niš' pristupilo 12 udruženja i pokreta

Beta 29.04.2024
Predstavnici koalicije "Ujedinjeni - Nada za Niš" čiji su nosioci Nova Demokratska stranka Srbije i "Niš moj grad" su danas potpisali sporazum o zajedničkom delovanju sa predstavnicima 12 udruženja, pokreta i grupa građana. Poslanica i… »
Koaliciji „Ujedinjeni – Nada za Niš“ pristupilo 12 udruženja i pokreta

Koaliciji „Ujedinjeni – Nada za Niš“ pristupilo 12 udruženja i pokreta

Danas 29.04.2024
Predstavnici koalicije „Ujedinjeni – Nada za Niš“ čiji su nosioci Nova Demokratska stranka Srbije i „Niš moj grad“ su danas potpisali sporazum o zajedničkom delovanju sa predstavnicima 12 udruženja, pokreta i grupa građana. Poslanica i… »
Koaliciji “Ujedinjeni – Nada za Niš” pristupilo 12 udruženje i pokreta

Koaliciji “Ujedinjeni – Nada za Niš” pristupilo 12 udruženje i pokreta

Niške vesti 29.04.2024
Narodna poslanica i potpredsednica Izvršnog odbora Novog DSS-a Slađana Miletić je tom prilikom kazala je da je ta stranka obećala formiranje jedne široke koalicije u Nišu, i da to obećanje ispunjava. “Predizborni program smo napravili zajedno… »

Vesti dana »