Povezane vesti

Ispovest Jelene Vučković šokirala javnost! Zbog onoga što je rekla o majci svi zanemeli: Sram bilo Gocu Božinovsku!

Ispovest Jelene Vučković šokirala javnost! Zbog onoga što je rekla o majci svi zanemeli: Sram bilo Gocu Božinovsku!

Story 06.05.2024
Ćerka Goce Božinovske i kompozitora Radeta Vučkovića Jelena Vučković odrasla je u selu nadomak Kraljeva. Odgajila ju je baka koju, kako kaže, smatra majkom. - Baka mi mnogo nedostaje, ona je mene od tri meseca podigla, nisam živela sa svojim… »
Seka nije mogla da ćuti, reagovala ne reči ćerke Goce Božinovske: Ovo je pretužno

Seka nije mogla da ćuti, reagovala ne reči ćerke Goce Božinovske: Ovo je pretužno

Story 06.05.2024
Ćerka Goce Božinovske i kompozitora Radeta Vučkovića Jelena Vučković prvi put je govorila o svom detinjstvu i otkrila da ju je majka sa samo tri meseca ostavila kod bake u selu nadomak Kraljeva. - To je ostavilo veliki trag, ali kako godine prolaze… »
Gledala je nasilje, srce joj se raspada: Goca Božinovska odgovorila na optužbe ćerke Jelene da ju je napustila

Gledala je nasilje, srce joj se raspada: Goca Božinovska odgovorila na optužbe ćerke Jelene da ju je napustila

Story 06.05.2024
Ćerka Goce Božinovske i kompozitora Radeta Vučkovića Jelena Vučković odrasla je u selu nadomak Kraljeva. Odgajila ju je baka koju, kako kaže, smatra majkom. - Baka mi mnogo nedostaje, ona je mene od tri meseca podigla, nisam živela sa svojim… »
Ispovest Jelene Vučković potresla javnost: Komentari pljušte na sve strane, ljudi pobesneli na Božinovsku "Sram te bilo"

Ispovest Jelene Vučković potresla javnost: Komentari pljušte na sve strane, ljudi pobesneli na Božinovsku "Sram te bilo"

Kurir 06.05.2024
Jelena Vučković, ćerka pevačice Goce Božinovske, dala je otvorenu ispovest u kojoj je prvi put javno iznela detalje svog odrastanja i detinjstva. Ono o čemu većina ljudi ništa nije znala jeste prvenstveno činjenica da je Jelena kao beba od tri… »
Goca Božinovska ima vilu od: 700.000 evra Ćerku ostavila babi i dedi, a sa sinom i snajkom živi u luksuzu: Unutra je sve…

Goca Božinovska ima vilu od: 700.000 evra Ćerku ostavila babi i dedi, a sa sinom i snajkom živi u luksuzu: Unutra je sve…

Blic 06.05.2024
Pevačica Goca Božinovska i kompozitor Rade Vučković dobili su ćerku Jelenu, koju su nakon razvoda ostavili kod njenih roditelja. Jelena je sada u svojoj potresnoj ispovesti iznela potresne detalje iz života i odrastanja bez roditelja, te je priznala… »
"Kad je umro, život je krenuo u lepšem smeru" Jelena Vučković priznala zašto je ronila suze, progovorila o nasilju i…

"Kad je umro, život je krenuo u lepšem smeru" Jelena Vučković priznala zašto je ronila suze, progovorila o nasilju i…

Kurir 06.05.2024
Ćerka Goce Božinovske, pevačica Jelena Vučković nakon što je u jednoj emisiji u suzama pričala o svom detinjstvu, oglasila se za domaće medije i otkrila na šta je tačno mislila, kada je izjavila da "ne bi bilo dobro kada bi iznela dublje stvari"… »
Ovo je mlađa ćerka Goce Božinovske koju je dobila sa šijanom: Završila fakultet sa svim desetkama, ovako pevačica priča…

Ovo je mlađa ćerka Goce Božinovske koju je dobila sa šijanom: Završila fakultet sa svim desetkama, ovako pevačica priča…

Kurir 06.05.2024
Najstarija ćerka Goce Božinovske, Jelena Vučković, koju je pevačica dobila iz braka sa kompozitorom Radetom Vučkovićem, rastužila je mnoge pričom o svom detinjstvu koje je provela sa bakom na selu nadomak Kraljeva. Naime, nakon braka sa Radetom… »
"Otišla je od mene, ostavila dete na selu da bi živela sa Zlatom" Rade Vučković teško podneo kraj sa Gocom: To želim da…

"Otišla je od mene, ostavila dete na selu da bi živela sa Zlatom" Rade Vučković teško podneo kraj sa Gocom: To želim da…

Kurir 06.05.2024
Pevačica Goca Božinovska i kompozitor Rade Vučković dobili su ćerku Jelenu, koju su nakon razvoda ostavili kod njenih roditelja. Jelena je sada u svojoj potresnoj ispovesti iznela potresne detalje iz života i odrastanja bez roditelja, te je priznala… »
Bivši muž Goce Božinovske otkrio sve o njenom sukobu s ćerkom: Odnosi su zahladneli zbog ovoga

Bivši muž Goce Božinovske otkrio sve o njenom sukobu s ćerkom: Odnosi su zahladneli zbog ovoga

Svet & Skandal 06.05.2024
Prvi muž Goce Božinovske otkrio porodične tajne Rade Vučković, kompozitor i prvi muž Goce Božinovske, retko se pojavljuje u javnosti, ali kada se to desi, dugo se priča o njegovim izjavama. Tako je bilo i prošle godine kada je progovorio o odnosu… »
"Odvela je dete na selo i otišla da živi sa Zlatom" Rade Vučković je teško podneo kada ga je Goca ostavila: "To je moj…

"Odvela je dete na selo i otišla da živi sa Zlatom" Rade Vučković je teško podneo kada ga je Goca ostavila: "To je moj…

Blic 06.05.2024
Pevačica Goca Božinovska i kompozitor Rade Vučković dobili su ćerku Jelenu, koju su nakon razvoda ostavili kod njenih roditelja. Jelena je sada u svojoj potresnoj ispovesti iznela potresne detalje iz života i odrastanja bez roditelja, te je priznala… »
"Bila sam mala i nemoćna": Novo oglašavanje Jelene Vučković o Goci, Šijanu i nasilju:"Kada je on umro, život mi je krenuo…

"Bila sam mala i nemoćna": Novo oglašavanje Jelene Vučković o Goci, Šijanu i nasilju:"Kada je on umro, život mi je krenuo…

Blic 06.05.2024
Ćerka Goce Božinovske, pevačica Jelena Vučković rastužila je čitavu javnost kada je rekla kako su je majka i otac ostavili kod bake kada je imala samo tri meseca. Nakon Jelenine ispovesti, Gocu su mnogi osudili, a sada je njena ćerka istakla da je… »
(Foto): Jelenina ispovest boli, a ovo je mlađa ćerka Goce Božinovske koju ima sa šijanom: Završila je fakultet sa svim…

(Foto): Jelenina ispovest boli, a ovo je mlađa ćerka Goce Božinovske koju ima sa šijanom: Završila je fakultet sa svim…

Blic 06.05.2024
Najstarija ćerka Goce Božinovske Jelena Vučković, koju je pevačica dobila iz braka sa kompozitorom Radetom Vučkovićem, rastužila je mnoge pričom o svom detinjstvu koje je provela sa bakom na selu nadomak Kraljeva. Naime, nakon braka sa Radetom… »
"Nije želela da je predstavljaju kao gocinu ćerku" Božinovska i Jelena neko vreme nisu razgovarale, ovako je Rade govorio o…

"Nije želela da je predstavljaju kao gocinu ćerku" Božinovska i Jelena neko vreme nisu razgovarale, ovako je Rade govorio o…

Kurir 06.05.2024
Ćerka Goce Božinovske, Jelena Vučković, koju je dobila iz braka sa kompozitorom Radetom Vučkovićem, progovorila je o detinjstvu bez roditelja i istakala da se osećala odbačeno, te da joj je baka bila kao majka. Njena potresna ispovest rasplakala… »
Ovo je istina o ostavljenoj ćerki: Oglasili se Božinovska i njen bivši muž, priče im se ne poklapaju

Ovo je istina o ostavljenoj ćerki: Oglasili se Božinovska i njen bivši muž, priče im se ne poklapaju

Svet & Skandal 06.05.2024
Ćerka Goce Božinovske odrastala je daleko od roditelja Jelena Vučković, ćerka Goce Božinovske i kompozitora Radeta Vučkovića govorila je o svom odrastanju, te otkrila da su je roditelji ostavili kod bake kada je imala samo tri meseca, a da su je… »
"Otac je ostavio, ja nisam": Goca Božinovska odgovorila na optužbe ćerke Jelene da je napustila i otkrila jezive detalje…

"Otac je ostavio, ja nisam": Goca Božinovska odgovorila na optužbe ćerke Jelene da je napustila i otkrila jezive detalje…

Blic 06.05.2024
U potresnoj ispovesti Jelena Vučković, ćerka Goce Božinovske, rekla je kako su joj roditelji oduvek falili jer su je sa samo tri meseca ostavili kod bake. Tim povodom pozvali smo Gocu Božinovsku koja je potvrdila reči svoje ćerke, ali je za "Blic"… »
Goca božinovska sa ćerkom dugo nije govorila: Sa ćerkom joj zahladneo odnos, a Rade Vučković je ovako pričao o njihovoj…

Goca božinovska sa ćerkom dugo nije govorila: Sa ćerkom joj zahladneo odnos, a Rade Vučković je ovako pričao o njihovoj…

Blic 06.05.2024
Ćerka Goce Božinovske, Jelena Vučković, koju je dobila iz braka sa kompozitorom Radetom Vučkovićem, progovorila je o detinjstvu bez roditelja i istakala da se osećala odbačeno, te da joj je baka bila kao majka. Njena potresna ispovest rasplakala… »
"Istina je" Oglasio se otac Jelene Vučković nakon što je u suzama otkrila da su je ostavili kao bebu: U početku je bilo..

"Istina je" Oglasio se otac Jelene Vučković nakon što je u suzama otkrila da su je ostavili kao bebu: U početku je bilo..

Kurir 06.05.2024
Jelena Vučković, ćerka pevačice Goce Božinovske i Radeta Vučkovića u bolnoj ispovesti rekla je kako su je roditelji ostavili kod babe koja ju je odgajila. Jelena je ispričala kako je kao beba od tri meseca ostavljena kod bake, da majku i oca… »
"U očima joj se vidi trauma, Goca mi je pala u očima": Ćerka Božinovske rasplakala sve zbog priče o detinjstvu bez…

"U očima joj se vidi trauma, Goca mi je pala u očima": Ćerka Božinovske rasplakala sve zbog priče o detinjstvu bez…

Blic 06.05.2024
Pevačica Goca Božinovska iz prvog braka sa kompozitorom Radetom Vučkovićem dobila je ćerku Jelenu, koju su nakon razvoda ostavili kod Gocine majke. Jelena Vućković je sada prvi put progovorila o detinjstvu bez roditelja i njena životna priča… »
"To je istina": Oglasio se Rade Vučković nakon što je Jelena rekla da su je on i Goca Božinovska ostavili kao bebu od tri…

"To je istina": Oglasio se Rade Vučković nakon što je Jelena rekla da su je on i Goca Božinovska ostavili kao bebu od tri…

Blic 06.05.2024
Jelena Vučković, ćerka pevačice Goce Božinovske i Radeta Vučkovića u bolnoj ispovesti rekla je kako su je roditelji ostavili kod babe koja ju je odgajila. Jelena je ispričala kako je kao beba od tri meseca ostavljena kod bake, da majku i oca… »
"Pretužno": Nakon što je ćerka Goce Božinovske iznela potresne detalje iz detinjstva, oglasila se Seka Aleksić: Pevačica…

"Pretužno": Nakon što je ćerka Goce Božinovske iznela potresne detalje iz detinjstva, oglasila se Seka Aleksić: Pevačica…

Blic 06.05.2024
Ćerka Goce Božinovske, Jelena Vučković, ispričala je prvi put javno svoju tešku životnu na šta nije ostala imuna ni njena koleginica, pevačica Seka Aleksić. Jelena je iznela bolne detalje svog života i ispričala je kako je njena majka, Goca… »
"Osećam se odbačeno, baka je moja majka: - roditelji su me ostavili" Ćerka Goce Božinovske u suzama u emisiji uživo…

"Osećam se odbačeno, baka je moja majka: - roditelji su me ostavili" Ćerka Goce Božinovske u suzama u emisiji uživo…

Blic 06.05.2024
Jelena Vučković, ćerka Goce Božinovske i kompozitora Radeta Vučkovića, otkrila je nepoznate detalje iz svog detinjstva. Jelena je ispričala da je nju odgajila baka, koju smatra svojom majkom. Dotakla se i traumatičnog događaja u detinjstvu, a… »

Vesti dana »