Povezane vesti

Izgubio sam porodicu... Prva ispovest sina Dragane Mirković gađa direktno u centar

Izgubio sam porodicu... Prva ispovest sina Dragane Mirković gađa direktno u centar

Story pre 27 dana
Od prvog momenta sin Dragane Mirković i Tonija Bijelića držao se po strani. Uprkos nijednoj jedinoj izgovorenoj reči, objave Marka Bijelića tumačene su na razne načine. Kako je kome odgovaralo, tako je svako prevodio šta je pevačicin mezimac, a… »
Srceparajuća poruka sina Dragane i Tonija Bijelića o teškom periodu: Izgubio sam sve…

Srceparajuća poruka sina Dragane i Tonija Bijelića o teškom periodu: Izgubio sam sve…

Svet & Skandal pre 27 dana
Marko Bjelić se oglasio tužnim rečima Marko Bijelić, sin Dragane i Tonija Bijelića nakon razvoda roditelja na društvenim mrežama, ne prati oca, a trenutno svojoj majci, pomože oko karijere. Takođe, sin Marko društvene mreže koristi i kao… »
"Izgubio sam porodicu, život": Poruka sina Dragane Mirković i Tonija Bijelića o teškom periodu: "Hvala Bogu na svemu"

"Izgubio sam porodicu, život": Poruka sina Dragane Mirković i Tonija Bijelića o teškom periodu: "Hvala Bogu na svemu"

Blic pre 27 dana
Marko Bijelić, sin Dragane Mirković i Tonija Bijelića nakon razvoda roditelja na društvenim mrežama, ne prati oca, a trenutno svojoj majci, pomože oko karijere. Takođe, Marko društvene mreže koristi i kao platformu za promovisanje biznisa sa… »
"Izgubio sam porodicu": Potresna objava sina Dragane Mirković na društvenim mrežama (foto)

"Izgubio sam porodicu": Potresna objava sina Dragane Mirković na društvenim mrežama (foto)

Večernje novosti pre 27 dana
MARKO Bijelić je sve više prisutan javnosti. Od trenutka kada je Dragana Mirković objavila da se razvodi, cela porodica je pod budnim okom javnosti i svaki njihov korak se prati. Foto: INstagram printskrin markovnm Za razliku od ćerke, Marko Bijelić… »

Vesti dana »