Povezane vesti

"Evo kako Aneli širi noge" Asmin pokazao eksplicitnu fotografiju na Pinku, u programu uživo nastao haos, voditelj hitno…

"Evo kako Aneli širi noge" Asmin pokazao eksplicitnu fotografiju na Pinku, u programu uživo nastao haos, voditelj hitno…

Alo 11.05.2024
Durdžić tvrdi da je majka njegovog deteta drugim muškarcima slala obnažene fotografije. Asmin Durdžić, bivši partner Aneli Ahmić, sinoć je bio gost u emisiji "Pitanja novinara", gde je govorio o odnosu sa bivšom partnerkom. On je tvrdio da Aneli… »
Razbila mi je glavu flašom, jer joj nisam dao da koristi narkotike! Asmin Durdžić otkrio sve o životu sa Aneli, ovo je…

Razbila mi je glavu flašom, jer joj nisam dao da koristi narkotike! Asmin Durdžić otkrio sve o životu sa Aneli, ovo je…

Alo 11.05.2024
Ahmićeva je bivšeg partnera optužila da je u trudnoći bio nasilan prema njoj. Asmin Durdžić, bivši partner Aneli Ahmić, sinoć je bio gost u emisiji "Pitanja novinara", gde je progovorio o optužbama da je bio nasilan prema njoj. - Kako su tvoji… »
Asmin Durdžić napravio haos u eliti! Tvrdi da je Aneli tukla njegovu sestru, a onda otkrio šta će se dalje dešavati na…

Asmin Durdžić napravio haos u eliti! Tvrdi da je Aneli tukla njegovu sestru, a onda otkrio šta će se dalje dešavati na…

Kurir 11.05.2024
U toku emisije ''Pitanja novinara'' specijalni gost bio je Asmin Durdžić. Zbog čega si odlučan u nameri da nećeš da se suočiš s njom - upitao je Darko. Ja sam odlučan muškarac i dao sam sebi reč. Ne gazim svoju reč nikad. Kad izađe, prilika… »

Vesti dana »