Povezane vesti

Đoković: Ne znam da li je udarac flašicom imao uticaj, uradiću testove

Đoković: Ne znam da li je udarac flašicom imao uticaj, uradiću testove

Politika 12.05.2024
Da budem iskren, ne znam da li je incident sa flašicom uticao, moram da proverim. Imao sam baš lagan trening u subotu, nisam osećao ništa, ali nisam se ni osećao isto”, rekao je najbolji teniser sveta Novak Đoković posle poraza od Čileanca… »
Novaka publika i zvižducima ispratila sa stadiona (VIDEO)

Novaka publika i zvižducima ispratila sa stadiona (VIDEO)

Sport klub 12.05.2024
Novak Đoković šestostruki je šampion u Rimu, ali to ga nije spaslo negativne reakcije dela publike posle poraza od Alehandra Tabila – 6:2, 6:3. Pročitajte tekst Saše Ozma – Novak u magli pred Rolan Garos Đoković je eliminisan u trećem kolu… »
Da li loša igra ima veze s udarcem? „Skroz sam drugi igrač!“

Da li loša igra ima veze s udarcem? „Skroz sam drugi igrač!“

Sport klub 12.05.2024
Novak Đoković, najuspešniji teniser svih vremena, govorio je za medije posle neočekivanog i ubedljivog poraza u trećem kolu mastersa u Rimu. Đokovića je savladao Alehandro Tabilo iz Čilea, a Novak je izjavio da gleda u budućnost i nada se… »
Novak otkrio šta se sve dešavalo u noći incidenta s flašom

Novak otkrio šta se sve dešavalo u noći incidenta s flašom

Sport klub 12.05.2024
Novak Đoković, najbolji teniser sveta, nije uspeo da se plasira u osminu finala mastersa u Rimu. U nedelju je 36-godišnji Srbin odigrao veoma loše za svoje istorijski neuporedive standarde, a rekordnom brzinom ga je pobedio Čileanac Alehandro Tabilo… »
Novak Đoković izgubio od Alehandra Tabila u trećem kolu Mastersa u Rimu

Novak Đoković izgubio od Alehandra Tabila u trećem kolu Mastersa u Rimu

Politika 12.05.2024
Najbolji teniser sveta Novak Đoković nije uspeo da se plasira u osminu finala Mastersa u Rimu, pošto je danas u trećem kolu poražen od Čileanca Alehandra Tabila 6:2, 6:3. Meč je trajao 68 minuta. Tabilo je trenutno 32. teniser sveta. Čileanac je… »
Novak otkrio šta se sve dešavalo u noći incidenta s flašom

Novak otkrio šta se sve dešavalo u noći incidenta s flašom

Vesti online 12.05.2024
Novak Đoković, najbolji teniser sveta, nije uspeo da se plasira u treće kolo mastersa u Rimu. U nedelju je 37-godišnji Srbin odigrao veoma loše za svoje istorijski neuporedive standarde, a rekordnom brzinom ga je pobedio Čileanac Alehandro Tabilo… »
Novak spreman za Čileanca

Novak spreman za Čileanca

Sportski žurnal 12.05.2024
Novak Đoković danas igra protiv Alehandra Tabila u trećem kolu mastersa u Rimu. Najbolji teniser sveta Novak Đoković igraće danas protiv Čileanca Alehandra Tabila u trećem kolu mastersa u Rimu. Ovaj duel je planiran kao treći meč dana na… »
Policija na sve strane oko Foro Italika uoči Novakovog meča, a ovo je razlog

Policija na sve strane oko Foro Italika uoči Novakovog meča, a ovo je razlog

Telegraf 12.05.2024
Bezbednost je na prvom mestu... Nastavljaju se mečevi na Mastersu u Rimu ove nedelje, a Novak Đoković oko 14 sati u trećem kolu igrati protiv Alehandra Tabila. Pored toga, mere bezbednosti u prestonici Italije su na najvećem nivou, što potvrđuje i… »
Žestok debakl Đokovića u Rimu: Novak kao da je žurio na avion, pobeda karijere za Tabila

Žestok debakl Đokovića u Rimu: Novak kao da je žurio na avion, pobeda karijere za Tabila

Telegraf 12.05.2024
Nesvakidašnje Novakovo izdanje... Najbolji teniser sveta Novak Đoković odigrao je meč protiv Čileanca Alehandra Tabila u trećem kolu Mastersa u Rimu i ostao poražen rezultatom 2:0. Tabilo je odigrao izuzetno sigurno i agresivno u prvom setu… »
Zverev rastužio Italijane, Hačanov lako sa Serundolom

Zverev rastužio Italijane, Hačanov lako sa Serundolom

Sport klub 12.05.2024
Ruski teniser Karen Hačanov obezbedio je plasman u osminu finala mastersa u Rimu, pošto je u dva seta 6:2, 6:4. Rus će se u četvrtfinalu sastati sa Alehandrom Tabilom, koji je iznenađujuće lako eliminisao Novaka Đokovića. Bila je to igra mačke i… »
Ekskluzivni paparaco! Nole izgubio u Rimu i sve iznenadio: Evo šta sada radi Jelena Đoković i zašto nije s njim otišla u…

Ekskluzivni paparaco! Nole izgubio u Rimu i sve iznenadio: Evo šta sada radi Jelena Đoković i zašto nije s njim otišla u…

Kurir 12.05.2024
Srpski teniser Novak Đoković nije danas uspeo da se plasira u osminu finala mastersa u Rimu, jer je izgubio od 32. igrača sveta Čileanca Alehandra Tabila posle dva seta, 2:6, 3:6. Jelena i deca nisu s njim u Italiji već u Beogradu. Ekipa Kurira… »
Tabilo: "Pokušavam da se probudim"

Tabilo: "Pokušavam da se probudim"

Sportske.net 12.05.2024
Alehandro Tabilo pobeo je Novaka Đokovića u trećem kolu mastersa u Rimu posle malo više od sat vemena tenisa. Srpski teniser nije ličio na sebe, ali mora se odati i priznanje Čileancu, koji je bio odličan. "Neverovatno. Došao sam na teren… »
Novak gubi prvo mesto posle Rolan Garosa?

Novak gubi prvo mesto posle Rolan Garosa?

Vesti online 12.05.2024
Porazom od Alehandra Tabila Novak Đoković nije izgubio samo priliku za sedmu titulu u Rimu, već je značajno povećao šanse da posle Rolan Garosa izgubi prvo mesto na ATP listi. Nije Đoković iskoristio priliku da uveća prednost na ATP listi u… »
Svitolina i Kolinsova lako, Ostapenko i Azarenka se namučile VIDEO

Svitolina i Kolinsova lako, Ostapenko i Azarenka se namučile VIDEO

B92 12.05.2024
Jelina Svitolina, nekada treća teniserka veta, plasirala se u osminu finala turnira u Rimu. Ukrajinka je bez većih problema izašla na kraj sa Ruskinjom Anom Kalinskajom, 26. na svetu. Meč je trajao 74 minuta, a Svitolina je slavila sa 6:3, 6:3. Nju u… »
Ugrozili Novaku život?! Skandal u Rimu, ovo je Đoković doživeo posle udarca flašom u glavu!

Ugrozili Novaku život?! Skandal u Rimu, ovo je Đoković doživeo posle udarca flašom u glavu!

Večernje novosti 12.05.2024
Novak Đoković je šokantno eliminisan sa rimskog mastersa, i to nepunih 48 sati nakon što je pogođen metalnom flašom u glavu. Ono što se desilo posle njegovog poraza - prilično je uznemirilo istinske ljubitelje sporta. FOTO: Tanjug/AP Krenimo… »
Đoković posle poraza: "Hoću da izvučem maksimum, ali ne uspevam"

Đoković posle poraza: "Hoću da izvučem maksimum, ali ne uspevam"

Sportske.net 12.05.2024
Najbolji teniser svih vremena Novak Đoković izgubio je u trećem kolu mastersa u Rimu od Alehandra Tabila. Meč je trajao sat i sedam minuta, a Novak će izgubiti 135 bodova. Novak je posle poraza odgovorio na pitanje da li ova loša igra ima veze sa… »
Đoković se oglasio nakon poraza i objasnio zbog čega je igrao loše

Đoković se oglasio nakon poraza i objasnio zbog čega je igrao loše

Nova 12.05.2024
Novak Đoković poražen je u trećem kolu Mastersa u Rimu, pošto je Alehandro Tabilo odigrao meč karijere i slavio sa 6:2, 6:3. Odmah se videlo da Đoković nije onaj pravi, govor tela mu nikako nije bio dobar, a na konferenciji za medije je objasnio i… »
Fric i Dimitrov zakazali obračun na Foro Italiku VIDEO

Fric i Dimitrov zakazali obračun na Foro Italiku VIDEO

B92 12.05.2024
Tejlor Fric i Grigor Dimitrov zaabeležili su pobede na Mastersu u Rimu. U duelu Amerikanaca, Fric je bio bolji od Sebastijana Korde, 6:3, 6:4 i to posle 72 minuta igre. Fricu je bio dovoljan po brejk u oba seta, u prvom je to uradio u osmom gemu za 5:3… »
Sabalenka lako savladala jednu Ukrajinku: Sledi druga

Sabalenka lako savladala jednu Ukrajinku: Sledi druga

Sport klub 12.05.2024
Beloruskinja Arina Sabalenka, druga teniserka WTA liste, lako se plasirala u osminu finala mastersa u Rimu. Aktuelna šampionka Australijan opena je u nedelju u „Foro Italiku“ u dva seta porazila Dajanu Jastremsku iz Ukrajine. Duel je trajao 88… »
Ko je Čileanac koji je Đokovića poslao kući?

Ko je Čileanac koji je Đokovića poslao kući?

Vesti online 12.05.2024
Mladi Čileanac Alehandro Tabilo iznenadio je teniski svet i izbacio Novaka Đokovića u trećoj rundi mastersa u Rimu. Početak karijere Prvo ATP finale Debi među top 100 Prva ATP titula. Ovaj teniser je rođen 2. juna 1997. godine u Kanadi i najbolji… »
Đoković posle poraza pominjao incident i udarac u glavu: Nisam radio sve testove...

Đoković posle poraza pominjao incident i udarac u glavu: Nisam radio sve testove...

Kurir 12.05.2024
Najbolji teniser sveta Novak Đoković poražen je u trećem kolu mastersa u Rimu od Čileanca Alehandra Tabila sa 2:0 (6:2, 6:3). Posle meča Novak je rekao šta je bio uzrok poraza. - Čestitam protivniku, prvi put igram protiv njega. Odličan je… »
Đoković: Ne znam da li je udarac flašicom imao uticaj, uradiću testove

Đoković: Ne znam da li je udarac flašicom imao uticaj, uradiću testove

Sportski žurnal 12.05.2024
Bio sam potpuno drugačiji igrač od onog od pre dve večeri. - Da budem iskren, ne znam da li je incident sa flašicom uticao, moram da proverim. Imao sam baš lagan trening u subotu, nisam osećao ništa, ali nisam se ni osećao isto - rekao je najbolji… »
Đoković posle poraza od Alehandra Tabila: Ne znam da li je udarac flašicom imao uticaj, uradiću testove

Đoković posle poraza od Alehandra Tabila: Ne znam da li je udarac flašicom imao uticaj, uradiću testove

RTV 12.05.2024
RIM - Da budem iskren, ne znam da li je incident sa flašicom uticao, moram da proverim. Imao sam baš lagan trening u subotu, nisam osećao ništa, ali nisam se ni osećao isto", rekao je najbolji teniser sveta Novak Đoković posle poraza od Čileanca… »
Neprepoznatljivi Novak Đoković ispao!

Neprepoznatljivi Novak Đoković ispao!

Sport klub 12.05.2024
Novak Đoković, najbolji teniser svih vremena, nije uspeo da se plasira u osminu finala mastersa u Rimu. Njega je rutinski u dva seta pobedio Čileanac Alehandro Tabilo, 32. igrač ATP liste. ĐOKOVIĆEV PORAZ U RIMU DA LI LOŠ NASTUP IMA VEZE S UDARCEM… »
Đoković nakon poraza u Rimu: Moraću da obavim lekarske preglede i vidim šta se događa

Đoković nakon poraza u Rimu: Moraću da obavim lekarske preglede i vidim šta se događa

RTS 12.05.2024
Najbolji teniser sveta Novak Đoković rekao je nakon poraza od Alehandra Tabila u trećem kolu mastersa u Rimu da nije imao koordinaciju na terenu i da je bio potpuno drugačiji igrač u odnosu na petak. Kaže da će morati da obavi lekarske preglede i… »
Novak Đoković posle poraza: Da li je uticao incident sa bočicom? Ne znam, moram da proverim

Novak Đoković posle poraza: Da li je uticao incident sa bočicom? Ne znam, moram da proverim

Dnevnik 12.05.2024
Novak Đoković nije uspeo da se plasira u osminu finala na Mastersu u Rimu. Neobično za svetskog broja jedan, ali od njega je u svim elementima bio bolji Čileanac Alehandro Tabilo, koji je slavio sa 6:2, 6:3. Novak je u obraćanju medijima posle meča… »
Alehandro Tabilo pod utiskom posle pobede nad đokovićem: Probudite me, još ne verujem da sam pobedio Novaka (video)

Alehandro Tabilo pod utiskom posle pobede nad đokovićem: Probudite me, još ne verujem da sam pobedio Novaka (video)

Dnevnik 12.05.2024
Alehandro Tabilo je napravio veliko iznenađenje na Mastersu u Rimu. Slobodno se može reći da je Čileanac došao do pobede karijere i to protiv najboljeg tenisera veta, Novaka Đokovića, 6:2, 6:3. Bio je to veoma slab meč Đokovića, a odličan što… »
Čileanac Tabilo izbacio Đokovića u Rimu

Čileanac Tabilo izbacio Đokovića u Rimu

Al Jazeera 12.05.2024
Srbijanski teniser Novak Đoković je osvojio turnir u Rimu šest puta, ali ove godine nijedan. Čileanac Alejandro Tabilo ostvario je najveću pobjedu u svojoj karijeri kada je u nedjelju u 3. kolu Italian Opena u Rimu pobijedio prvog tenisera svijeta… »
Indisponirani Đoković gotovo bez otpora izgubio od Alehandra Tabila

Indisponirani Đoković gotovo bez otpora izgubio od Alehandra Tabila

RTS 12.05.2024
Najbolji teniser sveta Novak Đoković izgubio je od Čileanca Alehandra Tabila sa 2:0 u setovima (6:2, 6:3) u trećem kolu mastersa u Rimu. Sredina je maja, a Novak Đoković ove godine još uvek nije podigao pehar i neće ga podići ni u Rimu, pošto je… »
Novak Đoković eliminisan na mastersu u Rimu, srpski teniser u lošoj formi pred Rolan Garos

Novak Đoković eliminisan na mastersu u Rimu, srpski teniser u lošoj formi pred Rolan Garos

Danas 12.05.2024
Najbolji teniser sveta Novak Đoković nije uspeo da se plasira u osminu finala mastersa u Rimu jer je u meču trećeg kola izgubio od Alehandra Tabila rezultatom 6:2,6:3. U duelu koji je trajao 68 minuta, Čileanac je već u prvom setu najavio da će… »
Novak Đoković posle eliminacije u Rimu: Možda je posledica incidenta sa flašicom, moraću na medicinske testove

Novak Đoković posle eliminacije u Rimu: Možda je posledica incidenta sa flašicom, moraću na medicinske testove

Danas 12.05.2024
Najbolji teniser sveta Novak Đoković rekao je posle eliminacije od Čileanca Alehandra Tabila u trećem kolu mastersa u Rimu (6:2, 6:3) da je moguće da je njegova loša igra posledica udarca koji je doživeo u petak, kada ga je flašica iz gledališta… »
Šok u Rimu, Đoković ispao u trećem kolu! Novaka deklasirao Čileanac, ovo nikako ne valja!

Šok u Rimu, Đoković ispao u trećem kolu! Novaka deklasirao Čileanac, ovo nikako ne valja!

Mondo 12.05.2024
Novak Đoković izgubio od Alehandra Tabila u trećem kolu. Novak Đoković izgubio od Alehandra Tabila u trećem kolu Novak Đoković završio je takmičenje u trećem kolu turnira u Rimu! Nije uspeo da dođe ni do druge nedelje. Izgubio je od Alehandra… »
Šok u Rimu: Čileanac eliminisao Đokovića! (video)

Šok u Rimu: Čileanac eliminisao Đokovića! (video)

Sportski žurnal 12.05.2024
Tabilo, 32. teniser sveta, sa 2:0 savladao je srpskog asa u trećem kolu mastersa u „večnom gradu“. Najbolji teniser sveta Novak Đoković nije uspeo da se plasira u osminu finala mastersa u Rimu, pošto je danas u trećem kolu poražen od Čileanca… »
Poraz u Rimu – negativan rekord za Novaka

Poraz u Rimu – negativan rekord za Novaka

Sport klub 12.05.2024
Jasno je da ni najveći pesimisti među navijačima Novaka Đokovića nisu očekivali ovakvo izdanje. U nedelju je najbolji teniser svih vremena ispao sa mastersa u Rimu posle ekspresnog poraza u duelu sa Čileancem Alehandrom Tabilom. Mnogi su pomislili… »
Novak samo finalom na RG čuva prvo mesto

Novak samo finalom na RG čuva prvo mesto

Sport klub 12.05.2024
Porazom od Alehandra Tabila Novak Đoković nije izgubio samo priliku za sedmu titulu u Rimu, već je značajno povećao šanse da posle Rolan Garosa izgubi prvo mesto na ATP listi. Nije Đoković iskoristio priliku da uveća prednost na ATP listi u… »
Novak: Da li je uticao incident sa bočicom? Ne znam, moram da proverim

Novak: Da li je uticao incident sa bočicom? Ne znam, moram da proverim

B92 12.05.2024
Novak Đoković nije uspeo da se plasira u osminu finala na Mastersu u Rimu. Neobično za svetskog broja jedan, ali od njega je u svim elementima bio bolji Čileanac Alehandro Tabilo, koji je slavio sa 6:2, 6:3. Novak je u obraćanju medijima posle meča… »
Misterija novakovog kraha: Dva su znaka da nešto nije u redu sa Đokovićem!

Misterija novakovog kraha: Dva su znaka da nešto nije u redu sa Đokovićem!

Mondo 12.05.2024
Novak Đoković izgubio je na turniru u Rimu, a način na koji je odigrao meč je zabrinjavajući... Novak Đoković izgubio je na turniru u Rimu, a način na koji je odigrao meč je zabrinjavajući... Novak Đoković ispao je sa turnira u Rimu već u… »
Ranjeni Novak protiv žilavog čileanca: Može li Đoković da pobedi čoveka koji voli drame sa Srbima?

Ranjeni Novak protiv žilavog čileanca: Može li Đoković da pobedi čoveka koji voli drame sa Srbima?

Hot sport 12.05.2024
Novaka čeka nezgodan rival, ali će svejedno Srbin biti favorit Alehandro Tabilo, čileanski teniser koji je do sada ostavio značajan trag u susretima sa srpskim igračima, suočiće se sa jednim od najvećih izazova u svojoj karijeri – mečom protiv… »
Šta Novak gubi porazom u Rimu i mora li da osvoji RG za prvo mesto?

Šta Novak gubi porazom u Rimu i mora li da osvoji RG za prvo mesto?

Sportske.net 12.05.2024
Novak Đoković je posle poraza od Alehandra Tabila u trećem kolu mastersa u Rimu izgubio 135 bodova na ATP listi. Odustali su drugi i treći pratilac, Siner i Alkaraz, od Rima, a Đoković nije iskoristio tu priliku da poveća prednost u odnosu na… »
Sabalenka i Sakari sve rešile u dva seta

Sabalenka i Sakari sve rešile u dva seta

B92 12.05.2024
Beloruska teniserka Arina Sabalenka plasirala se u osminu finala turnira u Rimu, pošto je pobedila 33. teniserku sveta Ukrajinku Dajanu Jastremsku posle dva seta, 6:4, 6:2. Druga teniserka sveta pobedila je posle sat i 28 minuta. Ona je tri puta oduzela… »
Idem na testove, zabrinjavajuće je! Novak otvorio dušu pred novinarima: Bilo je krvi, vrtelo mi se u glavi

Idem na testove, zabrinjavajuće je! Novak otvorio dušu pred novinarima: Bilo je krvi, vrtelo mi se u glavi

Mondo 12.05.2024
Novak Đoković odgovarao je na pitanja novinara posle poraza u Rimu. Novak Đoković odgovarao je na pitanja novinara posle poraza u Rimu. Novak Đoković doživeo je šokantan poraz u Rimu, završio je takmičenje već u trećem kolu turnira. Ubedljivo… »
Sabalenka i Sakari u osmini finala turnira u Rimu

Sabalenka i Sakari u osmini finala turnira u Rimu

Sportski žurnal 12.05.2024
Masters u Rimu igra se za nagradni fond od 7.877.020 evra. Beloruska teniserka Arina Sabalenka plasirala se danas u osminu finala turnira u Rimu, pošto je pobedila 33. teniserku sveta Ukrajinku Dajanu Jastremsku posle dva seta, 6:4, 6:2. Druga teniserka… »
"Niko nije verovao u mene!" Tabilo pobedio Đokovića u Rimu pa otvorio dušu

"Niko nije verovao u mene!" Tabilo pobedio Đokovića u Rimu pa otvorio dušu

Večernje novosti 12.05.2024
SENZACIJU je Alehandro Tabilo napravio pobedivši Novaka Đokovića u dva seta. Screenshot / TennisTV Nakon meča Čileanac nije mogao da veruje šta je uradio, te se hvatao za glavu, a prve utiske izneo je odmah na terenu. - Neverovatan osećaj. Došao… »
Novakovo šokantno otkriće: Đoković priznao šta nije uradio posle udarca u glavu, zato ga je autsajder i nokautirao!

Novakovo šokantno otkriće: Đoković priznao šta nije uradio posle udarca u glavu, zato ga je autsajder i nokautirao!

Večernje novosti 12.05.2024
Novak Đoković ne samo da je ispao sa turnira masters serije u Rimu, već je otkrio da nije uradio medicinske preglede nakon što ga je metalni termos, sa oko pet metara visine udario u glavu, dva dana pre nego što ga je autsajder "poslao kući" sa ovog… »
Baš ozbiljna situacija! Evo šta će biti na ATP listi nakon što je Novak Đoković rano izgubio u Rimu

Baš ozbiljna situacija! Evo šta će biti na ATP listi nakon što je Novak Đoković rano izgubio u Rimu

Večernje novosti 12.05.2024
Novak Đoković će zabeležiti gubitak bodova zbog šokantnog ispadanja sa rimskog mastersa, ali će još neko vreme ostati prvi na ATP listi. Mada... koliko dugo - više ne zavisi samo od njega. Screenshot / TennisTV Naime, senzacionalni poraz od Tabila… »
Novak Đoković za Telegraf: "Sa glavom će biti u redu, volim tenis i voleću ga zauvek"

Novak Đoković za Telegraf: "Sa glavom će biti u redu, volim tenis i voleću ga zauvek"

Telegraf 12.05.2024
Uprkos porazu ostao je pozitivan najbolji srpski teniser. Novak Đoković nije uspeo da se plasira dalje od trećeg kola Mastersa u Rimu. Prošle godine četvrtfinale, ove odlazak kući nešto ranije posle prilično lakog poraza od Alehandra Tabila iz… »
Đoković posle 67 minuta izgubio od Tabila u trećem kolu mastersa u Rimu

Đoković posle 67 minuta izgubio od Tabila u trećem kolu mastersa u Rimu

Insajder 12.05.2024
Srpski teniser Novak Đoković nije uspeo da se plasira u osminu finala mastersa u Rimu, pošto je 12. maja izgubio od 32. igrača sveta Čileanca Alehandra Tabila posle dva seta, 2:6, 3:6. Prvi teniser sveta izgubio je posle 67 minuta. Tabilo je u prvom… »
Novak Đoković izgubio od Alehandra Tabila u trećem kolu Mastersa u Rimu

Novak Đoković izgubio od Alehandra Tabila u trećem kolu Mastersa u Rimu

RTV 12.05.2024
RIM - Najbolji teniser sveta Novak Đoković igra danas protiv Čileanca Alehandra Tabila meč trećeg kola mastersa u Rimu. Duel je zakazan kao treći na centralnom terenu i neće početi pre 14.00 časova. Najbolji teniser sveta Novak Đoković nije… »
Ogroman šok u Rimu: Đoković ispao u trećem kolu, Tabilov meč života – Novak odigrao kao nikad pre

Ogroman šok u Rimu: Đoković ispao u trećem kolu, Tabilov meč života – Novak odigrao kao nikad pre

Nova 12.05.2024
Novak Đoković poražen je u trećem kolu Mastersa u Rimu, a bolji od njega bio je Alehandro Tabilo sa 2:0, po setovima 6:2, 6:3. Meč je trajao samo sat i osam minuta, Novak nije imao niti jednu brejk priliku, a čak četiri puta je gubio svoj servis… »
Neprepoznatjivi Novak Đoković - Tabilo "počistio" najboljeg na svetu

Neprepoznatjivi Novak Đoković - Tabilo "počistio" najboljeg na svetu

Sportske.net 12.05.2024
Posle nesvakidašnje povrede kada ga je pogodila flašica koja je pala sa tribine, prvi teniser sveta Novak Đoković danas nije ličio na sebe u duelu sa čileanskim predstavnikom Alehandrom Tabilom, 32. teniserom sveta. Izgubio je srpski teniser sa 2:0… »
Kraj za Đokovića u Rimu: Alehandro Tabilo bolji od srpskog tenisera

Kraj za Đokovića u Rimu: Alehandro Tabilo bolji od srpskog tenisera

Euronews 12.05.2024
Srpski teniser, Novak Đoković poražen je u trećem kolu ATP turnira u Rimu od Čileanca Alehandra Tabila 2:0, po setovima 6:2, 6:3. Izuzetno loše je Đoković otvorio meč. Već na startu je protivnik oduzeo servis najboljem teniseru sveta, a ubrzo… »
Neprepoznatljivi Đoković ispao!

Neprepoznatljivi Đoković ispao!

Vesti online 12.05.2024
Novak Đoković, najbolji teniser svih vremena, nije uspeo da se plasira u osminu finala mastersa u Rimu. Njega je rutinski u dva seta pobedio Čileanac Alehandro Tabilo, 32. igrač ATP liste. Meč je trajao samo 67 minuta, a Tabilo je pobedio rezultatom… »
Meč za zaborav: Đoković završio takmičenje u Rimu!

Meč za zaborav: Đoković završio takmičenje u Rimu!

Hot sport 12.05.2024
Nije Nole ličio na sebe.. Najbolji teniser sveta, Novak Đoković, doživeo je neuspeh u trećem kolu Mastersa u Rimu! Danas je protiv našeg asa bio uspešniji Alehandro Tabilo, pobedivši ga sa 2:0 u setovima (2:6, 3:6). Ovo je bio meč koji će… »
Au, kakav šok u Rimu! Novak eliminisan u trećem kolu! Raspad Đokovića kakav dugo nismo gledali, Čileanac mu je održao…

Au, kakav šok u Rimu! Novak eliminisan u trećem kolu! Raspad Đokovića kakav dugo nismo gledali, Čileanac mu je održao…

Kurir 12.05.2024
Najbolji teniser sveta Novak Đoković zaustavljen je u trećem kolu Mastersa u Rimu! Danas je od našeg asa bio bolji Alehandro Tabilo koji je slavio sa 2:0 (2:6, 3:6). Ovo je jedan od onih mečeva koji će Novak pokušati što pre da zaboravi, pošto… »
Đoković zaustavljen u trećem kolu - Čileanac napravio podvig karijere

Đoković zaustavljen u trećem kolu - Čileanac napravio podvig karijere

B92 12.05.2024
Najbolji teniser seta Novak Đoković je eliminsan u trećem kolu Mastersa u Rimu, pošto je Čileanac Alehandro Tabilo slavio sa 2:0 u setovima. Čileanski teniser, 32. na svetu, je najboljeg igrača sveta savladao za jedan sat i sedam minuta igre, po… »
Tabilo: Probudite me, još ne verujem da sam pobedio Novaka VIDEO

Tabilo: Probudite me, još ne verujem da sam pobedio Novaka VIDEO

B92 12.05.2024
Alehandro Tabilo je napravio veliko iznenađenje na Mastersu u Rimu. Slobodno se može reći da je Čileanac došao do pobede karijere i to protiv najboljeg tenisera veta, Novaka Đokovića, 6:2, 6:3. Bio je to veoma slab meč Đokovića, a odličan što… »
Ružne scene u Rimu! Novak izviždan nakon šokantnog poraza - publika ga nije podržala, ovo niko nije očekivao!

Ružne scene u Rimu! Novak izviždan nakon šokantnog poraza - publika ga nije podržala, ovo niko nije očekivao!

Kurir 12.05.2024
Najbolji teniser sveta Novak Đoković zaustavljen je u trećem kolu Mastersa u Rimu! Danas je od našeg asa bio bolji Alehandro Tabilo koji je slavio sa 2:0 (2:6, 3:6). Ovo je jedan od onih mečeva koji će Novak pokušati što pre da zaboravi, pošto… »
Đoković poražen od Tabila u dva seta

Đoković poražen od Tabila u dva seta

Radio 021 12.05.2024
Novak Đoković nije danas uspeo da se plasira u osminu finala mastersa u Rimu, pošto je izgubio od 32. igrača sveta Čileanca Alehandra Tabila posle dva seta, 2:6, 3:6. Prvi teniser sveta izgubio je posle 67 minuta. Tabilo je u prvom i trećem gemu… »
Šta se dešava Novaku Đokoviću? Više ne liči na sebe! Nikad nije bilo ovako - zvižde mu, a vreme curi!

Šta se dešava Novaku Đokoviću? Više ne liči na sebe! Nikad nije bilo ovako - zvižde mu, a vreme curi!

Mondo 12.05.2024
Najbolji teniser sveta se muči i ni ne podseća na sebe! Najbolji teniser sveta se muči i ni ne podseća na sebe! Novak Đoković prolazi kroz ogromne muke i nikako ne uspeva da uhvati ritam. U Rimu je uz neuobičajene zvižduke na svoj račun izgubio u… »
Šokantan poraz najboljeg na svetu Đoković zaustavljen u trećem kolu

Šokantan poraz najboljeg na svetu Đoković zaustavljen u trećem kolu

Dnevnik 12.05.2024
Najbolji teniser sveta Novak Đoković izgubio je od Čileanca Alehandra Tabila sa 2:0, po setovima 6:2, 6:3, u trećem kolu mastersa u Rimu. Na taj način, osvajač 24 grend slem titule nastavio je sa veoma lošom formom od početka godine, u kojoj još… »
Đoković posle 67 minuta izgubio od Tabila u trećem kolu mastersa u Rimu

Đoković posle 67 minuta izgubio od Tabila u trećem kolu mastersa u Rimu

Radio sto plus 12.05.2024
Prvi teniser sveta izgubio je posle 67 minuta. Tabilo je u prvom i trećem gemu prvog seta oduzeo servis Đokoviću i poveo u meču. Čileanac je u prvom gemu drugog seta napravio brejk i posle gema na svoj servis poveo je 2:0. Teniseri su posle toga… »
Velike policijske snage na nogama Evo šta se dešava uoči meča Novaka Đokovića u Rimu

Velike policijske snage na nogama Evo šta se dešava uoči meča Novaka Đokovića u Rimu

Večernje novosti 12.05.2024
Nastavljaju se mečevi na Mastersu u Rimu ove nedelje, a prvi reket sveta Novak Đoković bi trebalo posle 14 sati da igra meč trećeg kola protiv Alehandra Tabila. FOTO: Tanjug/AP Nastavljaju se mečevi na Mastersu u Rimu ove nedelje, a prvi reket sveta… »
Senzacija! Neverica! Autsajder deklasirao Novaka Đokovića u Rimu

Senzacija! Neverica! Autsajder deklasirao Novaka Đokovića u Rimu

Večernje novosti 12.05.2024
NAJBOLjI teniser planete Novak Đoković eliminisan je u trećem kolu mastersa u Rimu. Od njega je bolji bio Čileanac Alehandro Tabilo, koji je slavio rezultatom 2:0 u setovima. FOTO: Profimedia Nije meč mogao gore da krene po Noleta. Najbolji svetski… »
Evo šta za Novaka znači ispadanje sa Mastersa u Rimu

Evo šta za Novaka znači ispadanje sa Mastersa u Rimu

Telegraf 12.05.2024
Stvari se nisu drastično promenile... Srpski teniser Novak Đoković završio je takmičenje na Masters turniru u Rimu, pošto je neočekivano poražen u trećem kolu od Čileanca Alehandra Tabilja rezultatom 2:0 ( Đoković je imao šansu da prolaskom u… »
Novak Đoković izviždan kao nikada do sada: Publika nije krila nezadovoljstvo

Novak Đoković izviždan kao nikada do sada: Publika nije krila nezadovoljstvo

Telegraf 12.05.2024
Nismo navikli da se u glavnom gradu Italije zviždi najboljem teniseru svih vremena. Najbolji teniser sveta Novak Đoković odigrao je meč protiv Čileanca Alehandra Tabila u trećem kolu Mastersa u Rimu i ostao poražen rezultatom 2:0, zbog čega je… »
Tabilo šokirao ceo svet, pa shvatio šta je uradio: Pobedio Novaka, pa se pola minute držao za glavu

Tabilo šokirao ceo svet, pa shvatio šta je uradio: Pobedio Novaka, pa se pola minute držao za glavu

Telegraf 12.05.2024
Još uvek nije svestan šta je uspeo da uradi... Najbolji teniser sveta Novak Đoković odigrao je meč protiv Čileanca Alehandra Tabila u trećem kolu Mastersa u Rimu i ostao poražen rezultatom 2:0, a koliko je ovaj rezultat velik videli smo nakon… »
„Najbolji saigrač“: Umetnost na Novakovom rancu (VIDEO)

„Najbolji saigrač“: Umetnost na Novakovom rancu (VIDEO)

Sport klub 12.05.2024
Novak Đoković je izašao na duel na mastersu u Rimu, a protivnik mu je Alehandro Tabilo. O tome ko mu je "najbolji saigrač", svedoči crtež koji se nalazi na njegovom rancu. Sva dešavanja sa meča Đoković – Tabilo pratite u sekciji BLOG UŽIVO na… »
"Nadal je veći i od ovog sporta": Novakov prijatelj razbio Federera pred kraj karijere, sad i Rafu (video)

"Nadal je veći i od ovog sporta": Novakov prijatelj razbio Federera pred kraj karijere, sad i Rafu (video)

Večernje novosti 12.05.2024
Poljski teniser, Hubert Hurkač, pobedio je Rafaela Nadala na Mastersu u Rimu sa 2:0, po setovima 6:1, 6:3, te bez problema uspeo da se plasira u treće kolo Mastersa. Foto: Profimedia Ovaj Poljak, inače prijatelj i saborac Novaka Đokovića, posao… »
Evo gde možete da gledate uživo TV prenos meča Minesota - Denver u NBA plej-ofu

Evo gde možete da gledate uživo TV prenos meča Minesota - Denver u NBA plej-ofu

Telegraf 12.05.2024
Tekstualni prenos možete pratiti i na Telegraf Sportu. Srpski košarkaš Nikola Jokić osvojio je po treći put u poslednje četiri sezone titulu za najkorisnijeg igrača regularnog dela NBA lige, a u noći između nedelje i ponedeljka sa svojim Denver… »
Legenda je bila u strahu: Skandal u Rimu gde je Novak pogođen ga je podestio na tragediju Monike Seleš! (video)

Legenda je bila u strahu: Skandal u Rimu gde je Novak pogođen ga je podestio na tragediju Monike Seleš! (video)

Hot sport 12.05.2024
Novak je prošao dobro, kako je sve moglo da se završi Incident u Rimu, kada je Novak Đoković pogođen flašom u glavu, podstakao je sećanja na jedan od najmračnijih trenutaka u istoriji tenisa – napad na Moniku Seleš. Bivši direktor Australijan… »
Telegraf na treningu Novaka: Đoković bez kacige počeo zagrevanje, publika "do vrha" napunila tribinu

Telegraf na treningu Novaka: Đoković bez kacige počeo zagrevanje, publika "do vrha" napunila tribinu

Telegraf 12.05.2024
Ogromno interesovanje vlada za svaki Novakov pokret u Rimu... Nastavljaju se mečevi na Mastersu u Rimu ove nedelje, a Novak Đoković oko 14 sati u trećem kolu igrati protiv Alehandra Tabila. Pred sam duel najbolji teniser sveta održao je trening, koji… »
Iga Švjontek protrčala kroz Novakov teren tokom treninga, Đoković je ugledao i učinio ovo

Iga Švjontek protrčala kroz Novakov teren tokom treninga, Đoković je ugledao i učinio ovo

Telegraf 12.05.2024
Hit scena u Rimu. Nastavljaju se mečevi na Mastersu u Rimu ove nedelje, a Novak Đoković oko 14 sati u trećem kolu igrati protiv Alehandra Tabila. Pred sam duel najbolji teniser sveta održao je trening, koji je, i ovoga puta, naišao na ogromno… »
Novaka čeka težak posao: Ko je Čileanac koji izlazi na megdan Đokoviću, igra tenis života i ranije zadavao glavobolju…

Novaka čeka težak posao: Ko je Čileanac koji izlazi na megdan Đokoviću, igra tenis života i ranije zadavao glavobolju…

Večernje novosti 12.05.2024
Srpski teniser, Novak Đoković će u nedelju igrati treći meč u Rimu, a u duelu trećeg kola rival će mu biti Alehandro Tabilo. FOTO: Tanjug/AP Novak Đoković je u prvom kolu mastersa u Rimu bio slobodan, drugo kolo je prošao rutinski, mada je u… »
Evo gde možete da gledate uživo TV prenos meča Novak Đoković - Alehandro Tabilo u 3. kolu Mastersa u Rimu

Evo gde možete da gledate uživo TV prenos meča Novak Đoković - Alehandro Tabilo u 3. kolu Mastersa u Rimu

Telegraf 12.05.2024
Tekstalni prenos možete pratitii na Telegraf Sportu. Najbolji srpski teniser, Novak Đoković će u trećem kolu ATP Mastersa u Rimu igrati protiv Alehandra Tabila. Posle dobro starta turnira, i incidenta sa flašicom koja ga je pogodila u glavu, Novak… »
Novače, pazi se, ovaj voli da pravi drame sa Srbima: Sećamo se ludila sa Vimbldona, ali sad se pita Đoković!

Novače, pazi se, ovaj voli da pravi drame sa Srbima: Sećamo se ludila sa Vimbldona, ali sad se pita Đoković!

Mondo 12.05.2024
Alehandro Tabilo je do sada neke od najupečatljivijih mečeva u karijeri odigrao protiv srpskih tenisera. Alehandro Tabilo je do sada neke od najupečatljivijih mečeva u karijeri odigrao protiv srpskih tenisera. Novak Đoković je u prvom kolu mastersa… »
„Danas sam došao spreman“: Đoković na treningu u Rimu sa kacigom na glavi

„Danas sam došao spreman“: Đoković na treningu u Rimu sa kacigom na glavi

Nedeljnik 12.05.2024
Prvi teniser sveta Novak Đoković pojavio sa danas na treningu sa kacigom na glavi, nakon što ga je juče posle meča na turniru u Rimu pogodila flaša vode u glavu, koja je ispala jednom gledaocu iz ranca. „Danas sam došao spreman“, napisao je… »
"Ranjenik" Đoković nastavlja bitku za Rim

"Ranjenik" Đoković nastavlja bitku za Rim

B92 12.05.2024
Najbolji teniser sveta Novak Đoković ove nedelje nastavlja takmičenje na Mastersu u Rimu. Đoković će igrati meč trećeg kola, a rival će mu biti Čileanac Alehandro Tabilo. Susret na centralnom terenu ne bi trebalo da počne pre 14 sati. Novaku… »
Đoković prvi put na terenu posle incidenta sa bocom: Gde gledati duel Novaka i Čileanca protiv koga nikada nije igrao?

Đoković prvi put na terenu posle incidenta sa bocom: Gde gledati duel Novaka i Čileanca protiv koga nikada nije igrao?

Nova 12.05.2024
Najbolji teniser planete Novak Đoković igraće protiv Čileanca, Alehandra Tabila, meč trećeg kola mastersa u Rimu, ne pre 14 časova. Novak do sada nikada nije u karijeri igrao protiv Tabila, koji je trenutno 32. teniser na ATP listi. Sve će se to… »
Otkriveno - francuz pretio Novaku pred meč: Bio pun sebe, a onda ga je Đoković spustio na terenu!

Otkriveno - francuz pretio Novaku pred meč: Bio pun sebe, a onda ga je Đoković spustio na terenu!

Mondo 12.05.2024
Posle meča se izvinjavao zbog svog ponašanja i igre. Posle meča se izvinjavao zbog svog ponašanja i igre. Svašta je preživeo Novak Đoković na meču sa Korentanom Muteom u drugom kolu turnira u Rimu - od divljanja rivala, javljanja na telefon tokom… »
Influenser sad preti Novaku Đokoviću: Sledeći put ću na tebe baciti ranac

Influenser sad preti Novaku Đokoviću: Sledeći put ću na tebe baciti ranac

Danas 11.05.2024
Falko Mario Feri, akter incidenta posle meča između Novaka Đokovića i Korantena Mutea na mastersu u Rimu, poslao je poruku srpskom teniseru u kojoj kaže da će sledeći put, umesto flašice, na njega baciti ranac. Momak čije je zanimanje influenser… »

Vesti dana »