Povezane vesti

"Rekao sam mu, Emanuele Mi ne verujemo u to": Zelenski odbio Makronov predlog, oglasio se i Putin

"Rekao sam mu, Emanuele Mi ne verujemo u to": Zelenski odbio Makronov predlog, oglasio se i Putin

Kurir pre 14 dana
Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski rekao je u petak u intervjuu za Frans pres da odbacuje ideju o primirju u ratu sa Rusijom tokom Olimpijskih igara u Parizu, za šta je izrazio želju francuski predsednik Emanuel Makron. „Rekao sam: Emanuele, mi… »
Zelenski odbacio ideju o primirju za vrijeme Olimpijskih igara

Zelenski odbacio ideju o primirju za vrijeme Olimpijskih igara

Slobodna Evropa pre 14 dana
Ukrajinski predsjednik Volodimir Zelenski odbacio je ideju o "primirju" u ratu sa Rusijom za vrijeme Olimpijskih igara u Parizu, za koje se zalaže francuski predsjednik Emmanuel Macron. On je dodao da bi primirje "išlo na ruku neprijatelju". "Zamislimo… »
Zelenski odbacio ideju francuskog predsjednika o ‘olimpijskom primirju’

Zelenski odbacio ideju francuskog predsjednika o ‘olimpijskom primirju’

Al Jazeera pre 14 dana
Nismo protiv primirja, nismo protiv kraja rata. Ali želimo pravedan kraj ovog rata, poručio je ukrajinski predsjednik. Ukrajinski predsjednik Volodmir Zelenski rekao je u intervjuu za agenciju AFP da odbacuje ideju o “primirju” u ratu s Rusijom za… »
Zelenski odbacio ideju o primirju za vreme Olimpijskih igara: Išlo bi na ruku neprijatelju

Zelenski odbacio ideju o primirju za vreme Olimpijskih igara: Išlo bi na ruku neprijatelju

Danas pre 14 dana
Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski odbacio je ideju o „primirju“ u ratu sa Rusijom za vreme Olimpijskih igara u Parizu, za koje se zalaže francuski predsednik Emanuel Makron (Emmanuel Macron). On je dodao da bi primirje „išlo na ruku… »
Odbijen makronov predlog za primirje Ukrajine i Rusije! Evo gde je hteo da sklopi mir!

Odbijen makronov predlog za primirje Ukrajine i Rusije! Evo gde je hteo da sklopi mir!

Mondo pre 14 dana
Ukrajinski predsednik Vladimir Zelenski rekao je u petak u intervjuu za Frans pres da odbacuje ideju o primirju u ratu sa Rusijom tokom Olimpijskih igara u Parizu, za šta je izrazio želju francuski predsednik Emanuel Makron. Ukrajinski predsednik… »
Zelenski odbio Makronov predlog, oglasio se i Putin: "Rekao sam mu 'Emanuele, ne verujem u to'"

Zelenski odbio Makronov predlog, oglasio se i Putin: "Rekao sam mu 'Emanuele, ne verujem u to'"

Blic pre 14 dana
Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski rekao je u petak u intervjuu za Frans pres da odbacuje ideju o primirju u ratu sa Rusijom tokom Olimpijskih igara u Parizu, za šta je izrazio želju francuski predsednik Emanuel Makron. - Rekao sam: Emanuele, mi u… »
"Ne verujem Putinu"

"Ne verujem Putinu"

B92 pre 14 dana
Ukrajinski predsednik Volodmir Zelenski rekao je u petak u intervjuu za Frans pres da odbacuje ideju o primirju u ratu sa Rusijom tokom Olimpijskih igara u Parizu. Za to je izrazio želju francuski predsednik Emanuel Makron. "Rekao sam: Emanuele, mi ne… »
Zelenski sahranio makronov plan "Rekao sam mu: Emanuele, hajde na trenutak da zamislimo..."

Zelenski sahranio makronov plan "Rekao sam mu: Emanuele, hajde na trenutak da zamislimo..."

Alo pre 14 dana
Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski rekao je u petak u intervjuu Frans presu da odbacuje ideju o primirju u ratu sa Rusijom tokom Olimpijskih igara u Parizu, za šta je izrazio želju francuski predsednik Emanuel Makron. - Rekao sam: Emanuele, mi u… »

Vesti dana »