Povezane vesti

Manojlović: Izlazimo na izbore kada je najteže kako bi pobedili i oslobodili gradove

Manojlović: Izlazimo na izbore kada je najteže kako bi pobedili i oslobodili gradove

Nova pre 28 dana
Kandidat za gradonačelnika Beograda ispred liste "I ja sam Beograd - Kreni-Promeni" Savo Manojlović poručio je da promenu nikad nije donosio jedan čovek ili jedan pokret već da su je donosili i organizovali ljudi koji veruju u određenu ideju… »
Manojlović: Izlazimo na izbore kako bismo pobedili i oslobodili te gradove

Manojlović: Izlazimo na izbore kako bismo pobedili i oslobodili te gradove

Euronews pre 28 dana
Kandidat za gradonačelnika Beograda ispred liste "I ja sam Beograd - Kreni-Promeni" Savo Manojlović, danas je okupljenim pristalicama poručio da grupacija, koju predvodi, "izlazi na izbore onda kada je najteže". Napomenuo je da ta lista izlazi na… »
Kako će teći kampanja do 2. Juna: Bojan Klačar za Kurir analizira ponašanje dela opozicije i šanse učesnika na izborima

Kako će teći kampanja do 2. Juna: Bojan Klačar za Kurir analizira ponašanje dela opozicije i šanse učesnika na izborima

Kurir pre 28 dana
Stanovnici Beograda i više od 80 drugih gradova i opština tačno za 12 dana izlaze na birališta i biraju nove lokalne vlasti. Kampanja je tek u prethodnih nekoliko dana vidljiva, ali se očekuje da će prava predizborna temperatura biti dostignuta u… »
Moguć bojkot i na dan izbora: Proglašene su konačne izborne liste, ali to ne znači da se antibojkot opozicija neće…

Moguć bojkot i na dan izbora: Proglašene su konačne izborne liste, ali to ne znači da se antibojkot opozicija neće…

Blic pre 29 dana
Prošao je rok za proglašenje izbornih lista, definitivno je poznato ko izlazi na izbore, a ko ne, ali da li to znači da antibojkot opozicija neće u poslednjem trenutku ili na sam dan izbora blokirati glasanje? Toj dilemi doprinosi i činjenica da su… »
Gde se sve glasa 2. Juna i ko se sve nadmeće u gradovima i opštinama: U Beogradu i Novom Sadu po 14, u Nišu 11 izbornih…

Gde se sve glasa 2. Juna i ko se sve nadmeće u gradovima i opštinama: U Beogradu i Novom Sadu po 14, u Nišu 11 izbornih…

Kurir pre 29 dana
Do završetka predizborne kampanje ostalo je tek nešto više od 10 dana, a njen intenzitet bi u finišu mogao da se pojača za najviše dvadesetak odsto, ocena je analitičara. Na lokalnim izborima koji će se održati 2. juna građani će glasati u… »
Ne izlazi, izlazi, blokira, ne blokira: Manojlović u mesec dana nekoliko puta menjao stav o izborima i bojkotu: Kako na…

Ne izlazi, izlazi, blokira, ne blokira: Manojlović u mesec dana nekoliko puta menjao stav o izborima i bojkotu: Kako na…

Blic pre 29 dana
Izlazi, ne izlazi, izlazi, blokira, ne blokira, izlazi - tako su izgledale najave i potezi Sava Manojlovića i njegovog pokreta "Kreni promeni" u poslednjih mesec dana u vezi sa lokalnim izborima 2. juna. Obrni-okreni, sada je sve jasno: "Kreni promeni"… »
Manje od dve nedelje do lokalnih izbora - šta sve stvara konfuziju kod birača

Manje od dve nedelje do lokalnih izbora - šta sve stvara konfuziju kod birača

RTS pre 29 dana
Za tačno 13 dana Beograđani i stanovnici više od 80 drugih gradova i opština će na biračka mesta. Tamo ih čeka nemali spisak kandidata koji obećavaju da će rešavati probleme s kojima se suočavaju u svom okruženju. Kampanja je za većinu… »

Vesti dana »