Povezane vesti

Usnija mi je dala savet zlata vredan: Snežana Đurišić istakla kako pamti muzičku legendu (foto/video)

Usnija mi je dala savet zlata vredan: Snežana Đurišić istakla kako pamti muzičku legendu (foto/video)

Večernje novosti pre 27 dana
NACIONALNA estradno-muzička umetnica Srbije, Snežana Đurišić večeras je kulturnom centru "Vlada Divljan" održala koncert "Zvezde među zvezdama" u čast velikana koji više nisu sa nama a koji su ostavili neizbrisiv trag na muzičkoj sceni, Usniju… »
"Večeras se osećam uzvišeno" snežana peva u čast velikanima! Otkrila i kako pamti Usnuiju kao i koji joj je savet dala

"Večeras se osećam uzvišeno" snežana peva u čast velikanima! Otkrila i kako pamti Usnuiju kao i koji joj je savet dala

Kurir pre 27 dana
Snežana Đurišić večeras će se u kulturnom centru "Vlade Divljan" održati koncert "Zvezde među zvezdama" u čast velikana koji više nisu sa nama a koji su ostavili neizbrisiv trag na muzičkoj sceni, Usniju Redžepovu i Predraga Živkovića… »
Ceca Ražnatović za "novosti": Publika i porodica sreća su mi najveća (foto/video)

Ceca Ražnatović za "novosti": Publika i porodica sreća su mi najveća (foto/video)

Večernje novosti pre 27 dana
PONOSNA sam na svoju publiku koja mi uvek iznova daje snagu kada se pojavim na koncertu i zajedno uglas peva sa mnom od početka do kraja nastupa. Srećna sam i kada vidim da se pesme koje su stare 20 ili 30 godina slušaju i traže na svim mojim… »

Vesti dana »