Povezane vesti

Nismo genocidan narod, ponosne Srbija i Srpska

Nismo genocidan narod, ponosne Srbija i Srpska

Politika pre 27 dana
Uoči sutrašnje sednice Generalne skupštine UN na kojoj bi trebalo da bude glasanje o predloženoj rezoluciji o Srebrenici objavljen je video spot sa porukom da Srbi nisu genocidan narod. Video na kojem je trobojka i grbovi Srbije i Srpske nosi poruku… »
Poruka 'Mi nismo genocidan narod' u Beogradu i na Vučićevom Instagramu

Poruka 'Mi nismo genocidan narod' u Beogradu i na Vučićevom Instagramu

Slobodna Evropa pre 27 dana
Bilbordi sa porukom "Mi nismo genocidan narod"pojavili su se širom Beograda, uoči sednice Generalne skupštine Ujedinjenih nacija (UN) na kojoj će se glasati o Rezoluciji o genocidu u Srebrenici. Poruka iste sadržine istaknuta je u utorak uveče na… »
Uoči glasanja o rezoluciji: Vlast nam poručuje da nismo genocidan narod, iako nas tako dokument ne zove

Uoči glasanja o rezoluciji: Vlast nam poručuje da nismo genocidan narod, iako nas tako dokument ne zove

N1 Info pre 26 dana
Sve snage su uprte u Njujork i dokazivanje da nismo genocidan narod. Iako nas tim imenom dokument ne zove... Ali za svaki slučaj - to je poruka koju je država istakla na svakom ćošku, a uoči glasanja u Generalnoj skupštini Ujedinjenih nacija o… »
Zoran Đorđević pružio podršku predsedniku Srbije: "Ujedinjeni za pravdu: Zašto stojimo uz Vučića"

Zoran Đorđević pružio podršku predsedniku Srbije: "Ujedinjeni za pravdu: Zašto stojimo uz Vučića"

RTV pre 26 dana
BEOGRAD - Prethodnih dana traje aktivna borba predsednika Srbije Aleksandar Vučića i celog srpskog naroda povodom glasanja o rezoluciji o Srebrenici, tim povodom se oglasio i Zoran Đorđević, član GO SNS, pruživši podršku predsedniku. Danas, kada… »
Vučić i Dodik poručili: Srbi nisu genocidan narod (VIDEO)

Vučić i Dodik poručili: Srbi nisu genocidan narod (VIDEO)

RTV pre 26 dana
BEOGRAD/BANJALUKA - Uoči sutrašnje sednice Generalne skupštine UN, na kojoj bi trebalo da bude glasanje o predloženoj rezoluciji o Srebrenici, objavljen je video-spot sa porukom da Srbi nisu genocidan narod. Video na kojem je trobojka i grbovi Srbije… »
Trobojka na ulazu u Drvar podrška Vučiću i Dodiku

Trobojka na ulazu u Drvar podrška Vučiću i Dodiku

B92 pre 26 dana
U znak podrške predsednicima Srbije Aleksandru Vučiću i Republike Srpske Miloradu Dodiku srpska trobojka vijori se na ulazu u Drvar u danima kada se Srbi bore za istinu. "Srpski narod je od davnina izložen raznim nepravdama i kroz istoriju se uvek… »
„Mi nismo genocidan narod“: Vučić Srebrenicom popunjava predizbornu kampanju

„Mi nismo genocidan narod“: Vučić Srebrenicom popunjava predizbornu kampanju

NIN pre 26 dana
Plasiranje lako razumljivih i upečatljivih slogana nikoga ne bi trebalo da iznenadi imajući u vidu da smo desetak dana udaljeni od lokalnih izbora. Međutim, zemlju i društvene mreže je u toku jučerašnjeg dana preplavio slogan koji teško da može… »
Premijer Vučević sa ambasadorom Mađarske u Srbiji: Razgovarali o nastavku dobre saradnje i unapređenju bilateralnih odnosa…

Premijer Vučević sa ambasadorom Mađarske u Srbiji: Razgovarali o nastavku dobre saradnje i unapređenju bilateralnih odnosa…

Kurir pre 26 dana
Predsednik Vlade Republike Srbije Miloš Vučević primio je danas ambasadora Republike Mađarske u Beogradu Jožefa Mađara sa kojim je razgovarao o nastavku dobre saradnje i unapređenju bilateralnih odnosa. Vučević je naglasio da su odnosi dveju… »
Oni će i dalje gubiti, A srbija će pobeđivati! Vučević reagovao na tekst Ljubodraga Stojadinovića: Tužan je život…

Oni će i dalje gubiti, A srbija će pobeđivati! Vučević reagovao na tekst Ljubodraga Stojadinovića: Tužan je život…

Kurir pre 26 dana
Premijer Srbije i predsednik Srpske napredne stranke Miloš Vučević reagovao je na autorski tekst Ljubodraga Stojadinovića sa naslovom "Izliv u mozak", a koji se odnosi na predsednika Srbije Aleksandra Vučića. "Tužan je život koji je ispunjen… »
Poruka "Mi nismo genocidan narod“ postavljena na Kuli Beograd

Poruka "Mi nismo genocidan narod“ postavljena na Kuli Beograd

Blic pre 27 dana
Poruka "Nismo genocidan narod, Srbija i Srpska zauvek“ sinoć je postavljena na Kuli Beograd. Uz ovu poruku, može se videti i grb Srbije. "Pamtimo - ponosne Srbija i Srpska - nismo genocidan narod", moglo se pročitati uoči glasanja u Generalnoj… »
Vučić sa Dodikom u video spotu poručio: Srbi nisu genocidan narod

Vučić sa Dodikom u video spotu poručio: Srbi nisu genocidan narod

Blic pre 27 dana
Uoči sutrašnje sednice Generalne skupštine UN na kojoj bi trebalo da bude glasanje o predloženoj rezoluciji o Srebrenici objavljen je video spot sa porukom da Srbi nisu genocidan narod. Video na kojem je trobojka i grbovi Srbije i Srpske nosi poruku… »
Vučić i Dodik u video spotu poručili: Srbi nisu genocidan narod

Vučić i Dodik u video spotu poručili: Srbi nisu genocidan narod

Euronews pre 27 dana
Uoči sutrašnje sednice Generalne skupštine UN na kojoj bi trebalo da bude glasanje o predloženoj rezoluciji o Srebrenici objavljen je video klip sa porukom da Srbi nisu genocidan narod. View this post on Instagram A post shared by Aleksandar Vučić… »
„Mi nismo genocidan narod“ sa Kule Beograd i Vučićevog Instagrama (VIDEO)

„Mi nismo genocidan narod“ sa Kule Beograd i Vučićevog Instagrama (VIDEO)

N1 Info pre 27 dana
Uoči glasanja u Generalnoj skupštini UN o rezoluciji o Srebrnici, Vlada Republike Srpske poziva institucije i građane da 23. maja istaknu zastave Republike Srpske i simbolički iskažu svoje protivljenje tom dokumentu. Zvaničnici Republike Srpske… »
"Mi nismo genocidan narod, pamtimo..." Jasna poruka premijera Vučevića

"Mi nismo genocidan narod, pamtimo..." Jasna poruka premijera Vučevića

Kurir pre 27 dana
Premijer Srbije Miloš Vučević oglasio se jutros na zvaničnom Instagram nalogu i poslao jasnu poruku. "Mi nismo genocidan narod. Pamtimo... Ponosna Srbija i Srpska", piše u video snimku koji je objavio Vučević. View this post on Instagram A post… »
Snažna poruka sa kule Beograd Prestonicu obasjavaju reči mi nismo genocidan narod

Snažna poruka sa kule Beograd Prestonicu obasjavaju reči mi nismo genocidan narod

Dnevnik pre 27 dana
Predsednik Srbije aleksandar Vučić nalazi se u Njujorku, gde će prisustvovati glasanju za rezoluciju u Srebrenici u Savetu Ujedinjenih nacija. On će pokušati da odbrani Srbiju od proglašenja rezolucije kojom će se Srbija praktično proglasiti za… »
VIDEO: Na Kuli Beograd poruka - "Nismo genocidan narod"

VIDEO: Na Kuli Beograd poruka - "Nismo genocidan narod"

Radio 021 pre 27 dana
Poruka da Srbi nisu genocidan narod prikazana je sinoć na Kuli Beograd u okviru Beograda na vodi. "Pamtimo - ponosne Srbija i Srpska - nismo genocidan narod", pisalo je Kuli Beograd uz srpsku trobojku. Takođe, kako pišu Novosti, u bojama srpske zastave… »
Vlada Republike Srpske pozvala institucije i građane da u četvrtak istaknu zastave

Vlada Republike Srpske pozvala institucije i građane da u četvrtak istaknu zastave

Telegraf pre 27 dana
Generalna skupština UN u četvrtak treba da glasa o rezoluciji o Srebrenici. Vlada Republike Srpske pozvala je institucije i građane da u četvrtak, 23. maja, povodom glasanja u Generalnoj skupštini UN o predlogu rezolucije o Srebrenici, istaknu… »

Vesti dana »