Povezane vesti

Dok Đoković traži sebe: I dalje neuhvatljiva 19. godina uzastopce s bar jednim finalom

Dok Đoković traži sebe: I dalje neuhvatljiva 19. godina uzastopce s bar jednim finalom

Danas pre 23 dana
Novak Đoković ni na šljaci u Ženevi nije dosegao do meča odluke u ovoj teniskoj sezoni, budući da je posustao u polufinalu kao i prethodno na Australijan openu i u Monte Karlu. Da nije i svojom krivicom, zbog proćerdanog vođstva s 4:1 u prvom… »
Đoković u borbi za finale ATP turnira u Ženevi: Rival je češki teniser Tomas Mahač

Đoković u borbi za finale ATP turnira u Ženevi: Rival je češki teniser Tomas Mahač

Euronews pre 23 dana
Najbolji svetski teniser, Novak Đoković odmeriće snage protiv češkog predstavnika Tomasa Mahača u polufinalu ATP turnira u Ženevi. Organizatori su predvideli da njih dvojica odigraju prvi meč u singl konkurenciji današnjeg programa, a to znači… »
"Ovo je najgori momenat u mojoj karijeri": Alkaraz razočaran, za sve krivi Đokovića

"Ovo je najgori momenat u mojoj karijeri": Alkaraz razočaran, za sve krivi Đokovića

Večernje novosti pre 23 dana
Na prošlogodišnjem Rolan Garosu, Karlos Alkaraz i Novak Đoković su igrali u polufinalu. Đoković je tad pobedio sa 3:1 u setovima, 6:3, 5:7, 6:1, 6:1, a Španac je na tom susretu imao problema sa povredom. Foto: Profimedia Španski teniser Karlos… »
Đoković ide po prvu titulu u sezoni: Evo kad se Novak očekuje na terenu u Ženevi

Đoković ide po prvu titulu u sezoni: Evo kad se Novak očekuje na terenu u Ženevi

Večernje novosti pre 23 dana
Srpski teniser Novak Đoković igraće meč polufinala Ženeve, ATP turnira 250 kategorije, protiv Tomaša Mahača. Foto: Profimedia Prvi reket planete plasirao se u polufinale pobedom nad Talonom Griksporom u dva seta sa 7:5, 6:1. Đoković bi, u… »
„Polufinale RG protiv Novaka jedan od mojih najgorih mečeva“

„Polufinale RG protiv Novaka jedan od mojih najgorih mečeva“

Sport klub pre 23 dana
Karlos Alkaras je prošle godine izašao na polufinalni dvoboj Rolan Garosa protiv Novaka Đokovića sa realnim šansama za pobedu, a napustio ga je mučen grčevima i ubedljivim porazom – 6:3, 5:7, 6:1, 6:1. Poslednja dva seta kao da nije ni igrao… »
Đokovića "ispoštovao" žreb - šetnja, pa ozbiljne "mine"

Đokovića "ispoštovao" žreb - šetnja, pa ozbiljne "mine"

B92 pre 23 dana
Najbolji teniser sveta Novak Đoković može biti prilično zadovoljan žrebom za predstojeći Rolan Garos. Grend slem je Grend slem, ali praktično do četvrtfinala Novak ne bi trebalo da ima problema sa svojim rivalima. Prvi na putu stoji mu Francuz… »
Poznato kada Đoković igra polufinale u Ženevi

Poznato kada Đoković igra polufinale u Ženevi

Sportske.net pre 23 dana
Novak Đoković danas igra polufinale turnira u Ženevi protiv Tomasa Mahača, pošto je juče u dva seta 7:5, 6:1 savldalao Holanđanina Talona Grikspora. Đoković i Mahač na teren neće pre 14 časova, što znači da će biti prvi polufinalni par u… »
"Ne znam šta se dešava sa Đokovićem": Amerikanac šokirao rečima o Novaku

"Ne znam šta se dešava sa Đokovićem": Amerikanac šokirao rečima o Novaku

Večernje novosti pre 23 dana
Nekadašnji američki teniser Sem Kveri istakao je da neće biti iznenađen ukoliko Novak Đoković bude rano eliminisan na predstojećem Rolan Garosu! FOTO: Tanjug/AP Sem Kveri, koji je svojevremeno igrao polufinale Vimbldona 2017. godine, rekao je da je… »
Đokoviću naneo bolan poraz, sada se zbunjeno pita: „Ne znam šta se dešava Novaku“

Đokoviću naneo bolan poraz, sada se zbunjeno pita: „Ne znam šta se dešava Novaku“

Nova pre 23 dana
Sem Kveri, nekadašnji svetski broj 11, naneo je 2016. bolan poraz Novaku Đokoviću u trećoj rundi Vimbldona pošto ga je pobedio sa 3:1. Sada često analizira svet tenisa "iz fotelje" i kao tema razgovora našao se i najbolji teniser planete. Kveri je… »
Đoković spasao četiri set-lopte za ulazak u polufinale u Ženevi

Đoković spasao četiri set-lopte za ulazak u polufinale u Ženevi

Danas pre 23 dana
Najbolji teniser sveta Novak Đoković na šljaci u Ženevi krči put ka 99. trofeju u karijeri. U četvrtfinalu je savladao Holanđanina Talona Grikspora (27. na svetskoj listi) sa 7:5, 6:1. U polufinalu će se sastati u petak sa Čehom Tomašom Mahačom… »
Na paterice 37. rođendana: Đoković nadmašio Gaskea i postao najstariji polufinalista u Ženevi

Na paterice 37. rođendana: Đoković nadmašio Gaskea i postao najstariji polufinalista u Ženevi

Danas pre 23 dana
Najbolji teniser sveta Novak Đoković prvi put igra na turniru na šljaci u Ženevi, koji je bio u kalendaru ATP od 1980. do 1991, pa ponovo od 2015. posle četvrt veka pauze. Organizatori su mu dodelili poslednju posebnu pozivnicu koju su imali jer se… »
Kad i gde možete da gledate meč Đokovića u polufinalu turnira u Ženevi?

Kad i gde možete da gledate meč Đokovića u polufinalu turnira u Ženevi?

Danas pre 23 dana
Da li če Novak Đoković da načini najbolju uvertiru za Rolan Garos, gde brani tron, tako što će na šljaci u Ženevi da osvoji prvi trofej ove godine, a 99. u karijeri? Od toga ga dele dva koraka. Kao najstariji polufinalista u istoriji ženevskog… »

Vesti dana »