Povezane vesti

Natho emotivno o Srbiji: "Ovde se osećam kao kod kuće"

Natho emotivno o Srbiji: "Ovde se osećam kao kod kuće"

Večernje novosti pre 30 dana
Fudbaleri Partizana remizirali su sa ekipom Radničkog iz Kragujevca 2:2 u poslednjem kolu Superlige Srbije, a Bibras Natho je zabeležio 200. nastup za ekipu Partizana, a nakon toga je sumirao ovu sezonu. FOTO: FK Partizan/Miroslav Todorović Rekao je da… »
Natho: Kad sam stigao nisam mogao ni da zamislim Partizanovu veličinu i ljubav navijača

Natho: Kad sam stigao nisam mogao ni da zamislim Partizanovu veličinu i ljubav navijača

Sportski žurnal pre 30 dana
Fudbaler crno-belih rekao da klub oseća kao svoju kuću. U utakmici 37. kola, koja je i poslednja u ovoj sezoni, fudbaleri Partizana remizirali su sa ekipom Radničkog iz Kragujevca 2:2. Golove su postigli Nemanja Trifunović i Nemanja Nikolić. Pre… »
Bibars Natho posle poslednje utakmice sezone: „Ovo mi je bila najteža godina u Partizanu“

Bibars Natho posle poslednje utakmice sezone: „Ovo mi je bila najteža godina u Partizanu“

Hot sport pre 30 dana
Bibars Natho je na meču sa Radničkim 1923 ušao u ,,Klub 200″ U utakmici 37. kola, koja je i poslednja u ovoj sezoni, fudbaleri Partizana remizirali su sa ekipom Radničkog iz Kragujevca, rezultatom 2:2. Golove su postigli Nemanja Trifunović i… »
Natho: Ovo mi je bila najteža godina u Partizanu

Natho: Ovo mi je bila najteža godina u Partizanu

B92 pre 31 dana
U utakmici 37. kola, koja je i poslednja u ovoj sezoni, fudbaleri Partizana remizirali su sa ekipom Radničkog iz Kragujevca, rezultatom 2:2. Golove su postigli Nemanja Trifunović i Nemanja Nikolić. Pre početka utakmice Bibarsu Nathu, koji je ujedno… »

Vesti dana »