Povezane vesti

Cicipas izdržao nalet Altmajera i stigao do trećeg kola

Cicipas izdržao nalet Altmajera i stigao do trećeg kola

B92 29.05.2024
Stefanos Cicipas je prvi teniser koji je izborio plasman u treće kolo na Rolan Garosu. Bivši finalista turnira je posle velike borbe i dva sata i 46 minuta pod zatvorenim krovom na "Šatrijeu" savladao Nemca Danijela Altmajera, 6:3, 6:2, 6:7 (2), 6:4… »
RG: Cicipas uz malo muke prebrodio Altmajera

RG: Cicipas uz malo muke prebrodio Altmajera

Sport klub 29.05.2024
Stefanos Cicipas se plasirao u treće kolo Rolan Garosa. Grčki teniser je savladao Danijela Altmajera rezultatom 3:1 (6:3, 6:2, 6:7, 6:4). Prilično lako i brzo je deveti igrač sveta osvojio prva dva seta. Trajali su ukupno sat vremena, ali je Altmajer… »
Novak ima recept kad ne ide - Hrvatica za B92.sport: "To pomaže"

Novak ima recept kad ne ide - Hrvatica za B92.sport: "To pomaže"

B92 29.05.2024
Hrvatska teniserka Jana Fet režirala je najveći preokret prvog dana Rolan Garosa, a plasmanom u drugo kolo napravila je najveći uspeh u karijeri. Trenutno 135. na listi je u duelu sa Špankinjom Džesikom Buzas Maneiro uspela da se vrati iz zaostatka… »
Hvatanje zaleta: Na koji način je Novak Đoković prešao prvi korak u "osvajanju planine"

Hvatanje zaleta: Na koji način je Novak Đoković prešao prvi korak u "osvajanju planine"

Večernje novosti 29.05.2024
Nosilac vajld-karte Francuz Pjer-Ig Erber (142 ATP) nije bio preveliki zalogaj za Novaka Đokovića (1. na ATP listi) koji je sinoć, u večernjem terminu, u 1. kolu Rolan Garosa slavio u tri seta, rezultatom 6:4, 7:6 (3), 6:4. Foto: Goran Čvorović -… »
Svašta mi pričamo tokom meča, tražio sam božju pomoć! Hamad progovorio o lomljenju reketu i nervozi

Svašta mi pričamo tokom meča, tražio sam božju pomoć! Hamad progovorio o lomljenju reketu i nervozi

Mondo 29.05.2024
Hamad Međedović ispao je u prvom kolu takmičenja u Parizu, a vidno je bilo i da je nervozan zbog nekih stvari. Od izveštača MONDA sa Rolan Garosa Nemanje Stanojčića. Hamad Međedović ispao je u prvom kolu takmičenja u Parizu, a vidno je bilo i da… »
Đoković prokomentarisao prvu pobedu na Rolan Garosu, a dotakao se i Nadala: Odigrao sam najbolje kada je bilo najpotrebnije

Đoković prokomentarisao prvu pobedu na Rolan Garosu, a dotakao se i Nadala: Odigrao sam najbolje kada je bilo najpotrebnije

Dnevnik 29.05.2024
Novak Đoković počeo je odbranu titule na Rolan Garosu pobedom nad domaćim igračem Pjerom-Igom Erberom od 3:0. – Veliko je zadovoljstvo vratiti se, ovaj teren je poseban u mojoj karijeri. Imam ovde mnogo velikih bitaka, prošle godine sam osvojio… »
Nije bilo perfektno, ali je dovoljno za zalet: Đoković ušao u ring za odbranu trofeja na Rolan Garosu

Nije bilo perfektno, ali je dovoljno za zalet: Đoković ušao u ring za odbranu trofeja na Rolan Garosu

Danas 29.05.2024
Srpski teniser Novak Đoković uspešno je započeo odbranu trofeja na Rolan Garosu, pošto je u meču prvog kola pobedio Francuza Pjer-Iga Erbera sa 6:4, 7:6 (7:3), 6:4 posle 150 minuta igre. U drugom međusobnom duelu ova dva igrača Đoković je došao… »
Đoković: ''Velika je 'planina' na koju se treba popeti''

Đoković: ''Velika je 'planina' na koju se treba popeti''

Sportske.net 29.05.2024
Branilac trofeja na Rolan Garosu uspešno je započeo ovogodišnji turnir. Prvi tenuser sveta Novak Đoković je večeras u prbom kolu savladao francuskog predstavnika Pjer-Iga Erbera sa 3:0 u setovima, a odmah po završetku meča je izneo svoje prve… »
Azurni tenis: Siner po broju pobeda poravnat sa predsednikom ATP

Azurni tenis: Siner po broju pobeda poravnat sa predsednikom ATP

Danas 29.05.2024
Janik Siner, najbolji italijanski teniser, prvi pratilac Novaka Đokovića, vodećeg na svetskoj listi, poštedeo se za izazove na Rolan Garosu. Zbog nelagode u kuku nije ni izašao na megdan s Kanađaninom Feliksom Ože-Alijasimom u četvrtfinalu… »
Tri godine u kojima je Đoković protivnicima u prvom kolu na Rolan Garosu dao najviše gemova

Tri godine u kojima je Đoković protivnicima u prvom kolu na Rolan Garosu dao najviše gemova

Danas 28.05.2024
Samo na Australijan openu, turniru za grend slem na kojem je uzeo najviše titula (10) među rekordna 24 znamenja, Novak Đoković je ispao u prvom kolu, na svojim počecima 2005. i 2006. Iako najbolji teniser sveta još traži sebe u ovoj godini, i nivo… »
Hamad Međedović eliminisan u prvom kolu Rolan Garosa

Hamad Međedović eliminisan u prvom kolu Rolan Garosa

Danas 28.05.2024
Srpski teniser Hamad Međedović nije uspeo da se plasira u drugo kolo Rolan Garosa, pošto je u meču prve runde izgubio od Italijana Flavija Kobolija sa 6:2, 6:3, 6:7, 6:3. Međedović se na početku duela žalio da je teren klizav, što je možda bio… »

Vesti dana »