Povezane vesti

"Kako da znam šta su moji sinovi radili?" Radoslav se oglasio za Kurir po izlasku iz zatvora: Pao sam poligraf...

"Kako da znam šta su moji sinovi radili?" Radoslav se oglasio za Kurir po izlasku iz zatvora: Pao sam poligraf...

Kurir pre 28 dana
Otac prvoosumnjčenog za ubistvo Danke Ilić (2), Radoslav Dragijević, danas je izašao iz zatvora posle dva meseca, a za Kurir otkriva kako se oseća posle svega, ali i šta misli o krivici i umešanosti sinova u zločin. - Jutros sam izašao iz… »
Više od dva meseca traje potraga Telo Danke Ilić još nije pronađeno osumnjičeni ostaju u pritvoru

Više od dva meseca traje potraga Telo Danke Ilić još nije pronađeno osumnjičeni ostaju u pritvoru

Dnevnik pre 28 dana
Viši sud u Zaječaru produžio je za još 30 dana pritvor S. J. i D. D., osumnjičenima za ubistvo dvogodišnje Danke Ilić, potvrđeno je Tanjugu u tom sudu. Njih dvojica se nalaze u pritvoru od 6. aprila zbog opasnosti od bekstva, mogućnosti da utiču… »
Majka Danke Ilić o pričama da je otišla u Nemačku "u šoku sam šta ljudi pričaju, pretili su mi": Evo šta kaže o ocu…

Majka Danke Ilić o pričama da je otišla u Nemačku "u šoku sam šta ljudi pričaju, pretili su mi": Evo šta kaže o ocu…

Kurir pre 27 dana
Prošlo je više od dva meseca otkako je nestala mala Danka Ilić, za koju se u kasnijoj policijskoj istrazi pokazalo da je ubijena. Danku su, kako se sumnja, usmrtila dvojica muškaraca starosti od 50 godina koji su zaposleni u preduzeću iz Bora. Taj… »
Oglasila se majka male Danke Ilić! Osumnjičeni za premeštanje tela izašao iz pritvora: "Čula sam razne priče!"

Oglasila se majka male Danke Ilić! Osumnjičeni za premeštanje tela izašao iz pritvora: "Čula sam razne priče!"

Mondo pre 28 dana
Oglasila se majka nestale devojčice Danke Ilić. Oglasila se majka nestale devojčice Danke Ilić. Prošlo je više od dva meseca otkako je nestala devojčica Danka Ilić. Danku su, prema njihovim priznanjima, usmrtila dvojica muškaraca starosti od 50… »
Otac osumnjičenog u slučaju ubistva dvogodišnje Danke Ilić pušten iz pritvora

Otac osumnjičenog u slučaju ubistva dvogodišnje Danke Ilić pušten iz pritvora

Radio 021 pre 28 dana
R. D. iz Zlota, osumnjičen da je pomogao sinu nakon ubistva dvogodišnje devojčice u Boru da premesti njeno telo u Banjskom polju, pušten je danas posle dvomesečnog pritvora da se brani sa slobode. Njegov branilac po službenoj dužnosti, advokat… »
Otac osumnjičenog za ubistvo devojčice Danke Ilić izašao iz pritvora

Otac osumnjičenog za ubistvo devojčice Danke Ilić izašao iz pritvora

Politika pre 28 dana
Radoslav D, otac Dejana D, osumnjičenog za ubistvo dvogodišnje Danke Ilić, pušten je danas iz pritvora, potvrđeno je Tan‌jugu u Višem javnom tužilaštvu u Zaječaru. On je iz pritvora pušten iz pritvora jer za krivično delo pomoć učiniocu… »
Sramne izjave oca ubice Danke Ilić: Osumnjičen da se rešio tela devojčice, a hvali se kako je pao poligraf: "Pitali su me…

Sramne izjave oca ubice Danke Ilić: Osumnjičen da se rešio tela devojčice, a hvali se kako je pao poligraf: "Pitali su me…

Blic pre 28 dana
Radoslav Dragijević, otac Dejana koji je osumnjičen za ubistvo Danke Ilić, izašao je danas iz pritvora u kojem je bio jer postoji opravdana sumnja da je svom sinu pomogao da se reši tela devojčice. Ubrzo nakon izlaska, on se oglasio za medije. Kako… »
Otac osumnjičenog za ubistvo Danke Ilić izašao iz pritvora

Otac osumnjičenog za ubistvo Danke Ilić izašao iz pritvora

RTS pre 28 dana
R. D, otac D. D, osumnjičenog za ubistvo dvogodišnje Danke Ilić, pušten je iz pritvora, potvrđeno je RTS-u u Višem javnom tužilaštvu u Zaječaru. Otac osumnjičenog je pušten iz pritvora jer za krivično delo pomoć učiniocu nakon izvršenja… »
Otac osumnjičenog za ubistvo devojčice Danke Ilić izašao iz pritvora

Otac osumnjičenog za ubistvo devojčice Danke Ilić izašao iz pritvora

Insajder pre 28 dana
Radoslav D, otac Dejana D, osumnjičenog za ubistvo dvogodišnje Danke Ilić, pušten je danas iz pritvora, potvrđeno je Tanjugu u Višem javnom tužilaštvu u Zaječaru. On je iz pritvora pušten iz pritvora jer za krivično delo pomoć učiniocu nakon… »
Sumnjiči se da je svom sinu pomogao da premesti telo Otac osumnjičenog za ubistvo devojčice Danke Ilić izašao iz pritvora

Sumnjiči se da je svom sinu pomogao da premesti telo Otac osumnjičenog za ubistvo devojčice Danke Ilić izašao iz pritvora

Dnevnik pre 28 dana
ZAJEČAR: Radoslav D, otac Dejana D, osumnjičenog za ubistvo dvogodišnje Danke Ilić, pušten je danas iz pritvora, potvrđeno je Tanjugu u Višem javnom tužilaštvu u Zaječaru. On je iz pritvora pušten jer za krivično delo pomoć učiniocu nakon… »
"Neko nam je sve ovo namestio": Otac osumnjičenog za ubistvo Danke po izlasku iz pritvora šokirao izjavom

"Neko nam je sve ovo namestio": Otac osumnjičenog za ubistvo Danke po izlasku iz pritvora šokirao izjavom

Mondo pre 28 dana
Radoslav Dragijević po izlasku iz pritvora govorio je o krivici sinovai umešanosti u ubistvo male Danke. Radoslav Dragijević po izlasku iz pritvora govorio je o krivici sinovai umešanosti u ubistvo male Danke. Otac prvoosumnjčenog za ubistvo Danke… »
Otac osumnjičenog za ubistvo devojčice Danke Ilić izašao iz pritvora

Otac osumnjičenog za ubistvo devojčice Danke Ilić izašao iz pritvora

RTV pre 28 dana
ZAJEČAR - Radoslav D, otac Dejana D, osumnjičenog za ubistvo dvogodišnje Danke Ilić, pušten je danas iz pritvora, potvrđeno je Tanjugu u Višem javnom tužilaštvu u Zaječaru. On je iz pritvora pušten iz pritvora jer za krivično delo pomoć… »
Otac osumnjičenog za ubistvo Danke Ilić pušten iz pritvora

Otac osumnjičenog za ubistvo Danke Ilić pušten iz pritvora

Danas pre 28 dana
R.D. (73), otac osumnjičenog za ubistvo dvogodišnje devojčice Danke Ilić, pušten je danas na slobodu nakon što mu je istekao dvomesečni pritvor. Ovu informaciju za Nova.rs potvrdio je tužilac Višeg javnog tužilaštva u Zaječaru, Miodrag… »
Otac osumnjičenog za ubistvo male Danke pušten iz pritvora

Otac osumnjičenog za ubistvo male Danke pušten iz pritvora

Glas Zaječara pre 28 dana
R.D. (73), otac osumnjičenog za ubistvo dvogodišnje devojčice Danke Ilić, pušten je danas na slobodu nakon što mu je istekao dvomesečni pritvor. Ovu informaciju za Nova.rs potvrdio je tužilac Višeg javnog tužilaštva u Zaječaru, Miodrag… »
Otac osumnjičenog za ubistvo male Danke pušten iz pritvora

Otac osumnjičenog za ubistvo male Danke pušten iz pritvora

N1 Info pre 28 dana
Radoslav Dragijević (73), otac osumnjičenog za ubistvo dvogodišnje devojčice Danke Ilić, pušten je danas na slobodu nakon što mu je istekao dvomesečni pritvor, potvrđeno je za portal Nova.rs. Ovu informaciju za Nova.rs potvrdio je tužilac Višeg… »
Otac osumnjičenog za ubistvo male Danke pušten iz pritvora

Otac osumnjičenog za ubistvo male Danke pušten iz pritvora

Novi magazin pre 28 dana
Radoslav Dragijević (73), otac osumnjičenog za ubistvo dvogodišnje devojčice Danke Ilić, pušten je danas na slobodu nakon što mu je istekao dvomesečni pritvor, potvrđeno je za portal Nova.rs. Ovu informaciju za Nova.rs potvrdio je tužilac Višeg… »
Dva meseca od nestanka Danke Ilić - telo još nije pronađeno, otac osumnjičenog za ubistvo od danas na slobodi

Dva meseca od nestanka Danke Ilić - telo još nije pronađeno, otac osumnjičenog za ubistvo od danas na slobodi

Euronews pre 28 dana
Dvogodišnja Danka Ilić nestala je 26. marta u naselju Banjsko Polje, kod Bora, i to u vreme dok se igrala sa majkom i bratom, a njen slučaj ni dva meseca kasnije nije doživeo kompletan epilog. Naime, i nakon priznanja dvojice radnici JKP "Vodovod" da… »
Otac osumnjičenog za ubistvo male Danke pušten iz pritvora

Otac osumnjičenog za ubistvo male Danke pušten iz pritvora

Nova pre 28 dana
Radoslav Dragijević (73), otac osumnjičenog za ubistvo dvogodišnje devojčice Danke Ilić, pušten je danas na slobodu nakon što mu je istekao dvomesečni pritvor, potvrđeno je za portal Nova.rs. Ovu informaciju za Nova.rs potvrdio je tužilac Višeg… »
Otac ubice Danke Ilić pušten na slobodu! Sin ga optužio da mu je pomogao da se reši tela ubijene devojčice

Otac ubice Danke Ilić pušten na slobodu! Sin ga optužio da mu je pomogao da se reši tela ubijene devojčice

Blic pre 28 dana
Radoslav Dragijević (73), otac prvoosumnjičenog za ubistvo dvogodišnje devojčice Danke Ilić, pušten je danas na slobodu nakon što mu je istekao dvomesečni pritvor u kom se nalazio zbog krivičnog dela pomoć učiniocu posle izvršenog krivičnog… »
Otac osumnjičenog za ubistvo Danke Ilić izašao iz zatvora

Otac osumnjičenog za ubistvo Danke Ilić izašao iz zatvora

B92 pre 28 dana
Radoslav Dragijević (73), otac prvoosumnjičenog za ubistvo dvogodišnje devojčice Danke Ilić, pušten je danas na slobodu nakon što mu je istekao dvomesečni pritvor u kom se nalazio zbog krivičnog dela pomoć učiniocu posle izvršenog krivičnog… »
Otac osumnjičenog za dankino ubistvo izašao iz zatvora! Radoslav Dragijević se vratio kući, i dalje tvrdi da ništa ne zna

Otac osumnjičenog za dankino ubistvo izašao iz zatvora! Radoslav Dragijević se vratio kući, i dalje tvrdi da ništa ne zna

Kurir pre 28 dana
Radoslav Dragijević (73), otac prvoosumnjičenog za ubistvo dvogodišnje devojčice Danke Ilić, pušten je danas na slobodu nakon što mu je istekao dvomesečni pritvor u kom se nalazio zbog krivičnog dela pomoć učiniocu posle izvršenog krivičnog… »
Otac osumnjičenog za ubistvo Danke Izašao iz pritvora: Plakao i otkrio šta se dešavalo iza rešetaka, pomenuo sina

Otac osumnjičenog za ubistvo Danke Izašao iz pritvora: Plakao i otkrio šta se dešavalo iza rešetaka, pomenuo sina

Mondo pre 28 dana
Radoslav Dragijević izašao je iz pritvora. Radoslav Dragijević izašao je iz pritvora. Radoslav Dragijević, otac prvoosumnjičenog za ubistvo Danke Ilić (2) izašao je danas iz pritvora u Zaječaru i oglasio se za medije. Kako je istakao, on se… »
Radoslav izašao iz pritvora: Otac Dejana osumnjičenog za Dankino (2) ubistvo teretio se za premeštanje tela

Radoslav izašao iz pritvora: Otac Dejana osumnjičenog za Dankino (2) ubistvo teretio se za premeštanje tela

Telegraf pre 28 dana
U pritvoru je proveo dva meseca, a na saslušanju se branio ćutanjem. Radoslav Dragijević, otac Dejana osumnjičenog za ubistvo Danke Ilić (2), kako je rečeno za Telegraf, izašao je iz pritvora u kojem je bio zbog sumnje da je pomagao sinu da… »

Vesti dana »