Povezane vesti

Novak ne zna da li će igrati četvrtfinale Rolan Garosa zbog povrede

Novak ne zna da li će igrati četvrtfinale Rolan Garosa zbog povrede

Politika pre 23 dana
Novak Đoković, najbolji teniser svih vremena, posle pobede nad Franciskom Serundolom na konferenciji za mediji rekao je da nije siguran da će igrati četvrtfinale Rolan Garosa zbog situacije sa povredom. Na početku drugog seta Novak Đoković nezgodno… »
Đoković protiv Kaspera Ruda u četvrtfinalu Rolan Garosa

Đoković protiv Kaspera Ruda u četvrtfinalu Rolan Garosa

Politika pre 23 dana
PARIZ – Srpski teniser Novak Đoković igraće četvrtfinale Rolan Garosa protiv Norvežanina Kaspera Ruda koji je večeras u osmini finala pobedio Amerikanca Tejlora Frica 7:6 (8:6), 3:6, 6:4, 6:2. Đoković i Rud će se tako sastati u reprizi… »
Novak Đoković postao teniser sa najviše pobeda na grend slem turnirima

Novak Đoković postao teniser sa najviše pobeda na grend slem turnirima

Politika pre 23 dana
PARIZ – Srpski teniser Novak Đoković večerašnjom pobedom protiv Argentinca Franciska Serundola postao teniser sa najviše pobeda na grend slem turnirima. Najbolji teniser sveta je večerašnjom pobedom u osmini finala nad Serundolom do došao do… »
Đoković: "Postoji šansa da odustanem"

Đoković: "Postoji šansa da odustanem"

B92 pre 23 dana
Najbolji teniser sveta Novak Đoković nije odbacio mogućnost da se povuče sa Rolan Garosa. Novak je povredio koleno u meču osmine finala protiv Fransiska Serundola, kojeg je pobedio sa 3-2 posle više od četiri i po sata borbe. Na konferenciji je… »
Đoković posle preokreta pobedio Serundola za četvrtfinale Rolan Garosa

Đoković posle preokreta pobedio Serundola za četvrtfinale Rolan Garosa

Politika pre 23 dana
PARIZ –Najbolji teniser sveta Novak Đoković plasirao se u četvrtfinale Rolan Garosa, pošto je danas u osmini finala posle preokreta pobedio Argentinca Franciska Serundola rezultatom 6:1, 5:7, 3:6, 7:5, 6:3. Đoković je tako došao do rekordne 370… »
Đoković protiv Ruda u četvrtfinalu Rolan Garosa

Đoković protiv Ruda u četvrtfinalu Rolan Garosa

Sportski žurnal pre 23 dana
Norvežanin je do pobede nad 12. igračem na ATP listi Fricom stigao posle tri sata i 28 minuta. Sedmi teniser sveta Norvežanin Kasper Rud plasirao se u četvrtfinale Rolan Garosa, posle četiri seta pobedio je Amerikanca Tejlora Frica 3:1 (7:6, 6:3… »
Đoković zbog problema sa kolenom sve zabrinuo na “Filipu Šatrijeu“ (FOTO)

Đoković zbog problema sa kolenom sve zabrinuo na “Filipu Šatrijeu“ (FOTO)

Vesti online pre 23 dana
U toku je meč između četvrtog kola Rolan Garosa između Novaka Đokovića i Argentinca Fransiska Serundola. Novak je vodio 1:0 u setovima. Sve je delovalo sjajno, ali onda je srpski as sve zabrinuo posle trećeg gema u drugom setu. Tada je tražio… »
Kralj nad kraljevima: Novak oborio nova dva rekorda!

Kralj nad kraljevima: Novak oborio nova dva rekorda!

Sport klub pre 23 dana
Osim što je ponovo demonstrirao nadljudsku snagu i neverovatnu sposobnost da iz bezizlazne situacije izvuče pobedu, Novak se protiv Fransiska Serundola izborio za još dva rekorda. Novaku sledi ključni magnet: Možda odustanem! Ovom pobedom Srbin se… »
Mekinro: Đoković? 50 godina sam u tenisu…

Mekinro: Đoković? 50 godina sam u tenisu…

Sport klub pre 23 dana
Novak Đoković je još jednom uspeo da preokrene onda kada je malo ko (pre svega zbog povrede koju je imao) verovao da će to učiniti. Ovakav ishod fascinirao je i Džona Mekinroa, legendarnog tenisera. Dva puta je u karijeri Novak igrao dva uzastopna… »
Henman: Ne znam zašto se čudim, Novak je neverovatan

Henman: Ne znam zašto se čudim, Novak je neverovatan

Sport klub pre 23 dana
Novak Đoković ne prestaje da oduševljava, iako smo već morali biti naviknuti na njegove uspehe i preokrete, to je potvrdio i Tim Henman. Novaku sledi ključni magnet: Možda odustanem! Nole: Lako je da mi sude iz fotelje, ja živim za ovo! Đoković… »
Novaku sledi ključni magnet: Možda odustanem!

Novaku sledi ključni magnet: Možda odustanem!

Sport klub pre 23 dana
Novak Đoković ističe da postoji rizik da odustane od Rolan Garosa i pre izlaska na teren za četvrtfinale sa Kasperom Rudom. Sve će se znati posle snimanja u utorak, a nama ostaje jedino da držimo palčeve. Nole: Lako je da mi sude iz fotelje, ja… »
Nole: Lako je da mi sude iz fotelje, ja živim za ovo!

Nole: Lako je da mi sude iz fotelje, ja živim za ovo!

Sport klub pre 23 dana
Pre Rolan Garosa se mnogo govorilo o nedovoljnoj fizičkoj pripremljnosti Novaka Đokovića, ali u poslednja dva meča je najbolji teniser sveta pokazao da i te kako može da igra maratonske mečeve. Devet sati i osam minuta u prethodna dva meča, pa smo… »
Poznato sa Kim Đoković igra u četvrtfinalu Repriza prošlogodišnjeg finala

Poznato sa Kim Đoković igra u četvrtfinalu Repriza prošlogodišnjeg finala

Dnevnik pre 23 dana
PARIZ: Srpski teniser Novak Đoković igraće četvrtfinale Rolan Garosa protiv Norvežanina Kaspera Ruda koji je večeras u osmini finala pobedio Amerikanca Tejlora Frica 7:6 (8:6), 3:6, 6:4, 6:2. Đoković i Rud će se tako sastati u reprizi… »
Šok u Parizu, Medvedev ispao sa Rolan Garosa!

Šok u Parizu, Medvedev ispao sa Rolan Garosa!

Telegraf pre 23 dana
Iznenađenje! Ruski teniser Danil Medvedev poražen je od Aleksa De Minora u osmini finala Rolan Garosa rezultatom 3-1! I pored toga što je dobio prvi set rezultatom 6:4, u naredna tri je pregažen redom 6:2, 6:1, 6:3. Duel je trajao svega dva sata i 46… »
Dugo nije bio emotivniji: Novak strepi zbog povrede, ne zna da li će igrati i besni zbog svađe sa organizatorima

Dugo nije bio emotivniji: Novak strepi zbog povrede, ne zna da li će igrati i besni zbog svađe sa organizatorima

Nova pre 22 dana
Dugo nije bilo ovako emotivno obraćanje Novaka Đokovića. Strepi, besan i srećan istovremeno, zaista situacija kakva se retko viđa. Najpre je pojasnio kakva je situacija sa kolenom i dao prilično dugačko objašnjenje. Nije bilo ničega što je… »
Novak šokirao sve: „Postoji šansa da odustanem“

Novak šokirao sve: „Postoji šansa da odustanem“

Hot sport pre 22 dana
Novak je dao izjavu posle velike pobede Najbolji svetski teniser, Novak Đoković uspeo je da posle magičnog preokreta u pet setova savlada Franciska Serundola iz Argentine i da se na taj način plasira među osam najboljih na Rolan Garosu – 3:2 (6:1… »
Đoković: Ne znam kako sam ponovo pobedio, nekoliko poena sam bio udaljen od poraza (video)

Đoković: Ne znam kako sam ponovo pobedio, nekoliko poena sam bio udaljen od poraza (video)

Sportski žurnal pre 22 dana
Đoković će u četvrtfinalu igrati protiv boljeg iz duela Kasper Rud (Norveška) i Tejlor Fric (SAD). Najbolji teniser sveta Novak Đoković izjavio je posle plasmana u četvrtfinale Rolan Garosa da ne zna kako je ponovo uspeo da pobedi i da je samo… »
Povređeni Novak od ponora do četvrtfinala Rolan Garosa (video)

Povređeni Novak od ponora do četvrtfinala Rolan Garosa (video)

Sportski žurnal pre 22 dana
Srbin, osvajač 24 gren slem trofeja, u narednoj rundi igraće protiv boljeg iz meča Fric - Rud. Branilac titule na gren slemu u Parizu Novak Đoković došao je do rekorda po broju pobeda na gren slemovima – 370, i to na kakav način, povređen, gubio… »
Rekorder: Đoković postao teniser sa najviše pobeda na gren slemovima (foto, video)

Rekorder: Đoković postao teniser sa najviše pobeda na gren slemovima (foto, video)

Sportski žurnal pre 22 dana
On je tako iza sebe ostavio Rodžera Federera koji ima 369 pobeda, Rafael Nadal je treći na večnoj listi sa 314. Srpski teniser Novak Đoković večerašnjom pobedom protiv Argentinca Franciska Serundola (3:2) postao je teniser sa najviše pobeda na… »
Nole saznao ime rivala - Repriza prošlogodišnjeg finala Rolan Garosa!

Nole saznao ime rivala - Repriza prošlogodišnjeg finala Rolan Garosa!

Sportske.net pre 22 dana
Sedmi teniser sveta Norvežanin Kasper Rud plasirao se u četvrtfinale Rolan Garosa, pošto je večeras posle četiri seta pobedio Amerikanca Tejlora Frica 7(8):6, 6:3, 4:6, 6:2. Rud će u ćetvrtfinalu igrati protiv najboljeg tenisera sveta Novaka… »
Novak razmišljao da preda: Zašto da ne čistimo teren?!

Novak razmišljao da preda: Zašto da ne čistimo teren?!

Sport klub pre 22 dana
Posle nestvarne pobede nad Fransiskom Serundolom u četvrtom kolu Rolan Garosa, Novak Đoković govori sa novinarima u Parizu. Đoković je dobio prvi set sa 6:1, potom je povredio koleno i bio je na ivici poraza, ali je na kraju pobedio sa 6:1, 5:7, 3:6… »
Andrejeva u četvrtfinalu Rolan Garosa!

Andrejeva u četvrtfinalu Rolan Garosa!

Sportske.net pre 22 dana
Ruskinja Mira Andrejeva, 38. teniserka sveta, izborila je plasman u četvrtfinale Rolan Garosa, pošto je danas posle dva seta pobedila Francuskinju Varvaru Gračevu 7:5, 6:2. Ona je do pobede nad 88. igračicom na WTA listi stigla posle sat i 32 minuta… »
Veliko iznenađenje na RG: Medvedev poveo, pa rutinski izgubio od Australijanca! (video)

Veliko iznenađenje na RG: Medvedev poveo, pa rutinski izgubio od Australijanca! (video)

Hot sport pre 22 dana
Veliki preokret Australijanca Peti teniser sveta Danil Medvedev eliminisan je u osmini finala Rolan Garosa. Nakon četiri seta i skoro tri sata borbe, od njega je bio bolji Australijanac Aleks de Minor – 4:6, 6:2, 6:1, 6:3 Prisustvovali smo jednom od… »
Novi preokret čudesnog Đokovića!

Novi preokret čudesnog Đokovića!

Vesti online pre 22 dana
Najbolji teniser sveta Novak Đoković plasirao se u četvrtfinale Rolan Garosa, pošto je pobedio Argentinca Fransiska Serundola 3:2 (6:1, 5:7, 3:6, 7:5, 6:3). Srpski teniser ponovo je imao dramatičan meč. Ponovo je Đoković gubio 2:1 u setovima… »
Đoković saznao ime protivnika u četvrtfinalu

Đoković saznao ime protivnika u četvrtfinalu

Vesti online pre 22 dana
Najbolji teniser sveta Novak Đoković plasirao se u četvrtfinale Rolan Garosa, pošto je pobedio Argentinca Fransiska Serundola 3:2 (6:1, 5:7, 3:6, 7:5, 6:3), a sada je saznao i protiv koga će igrati u sledećem meču. Naredni Novakov rival biće… »
Novak oborio nova dva rekorda!

Novak oborio nova dva rekorda!

Vesti online pre 22 dana
Osim što je ponovo demonstrirao nadljudsku snagu i neverovatnu sposobnost da iz bezizlazne situacije izvuče pobedu, Novak se protiv Fransiska Serundola izborio za još dva rekorda. Ovom pobedom Srbin se izdvojio kao teniser sa najviše pobeda na grend… »
Novakova nestvarna špaga i dobijen poen VIDEO

Novakova nestvarna špaga i dobijen poen VIDEO

B92 pre 22 dana
Novak Đoković i kada je povređen dobija mečeve. Neverovatno je kako je sa rovitom kolenom, zbog kojeg mu je ukazivana pomoć više puta tokom drugog i trećeg seta, uspeo da dobije još jedan maraton u pet setova. Protiv Fransiska Serundola bio je na… »
Mekonahi: "Novak GOAT -više od mentalne mašine!"

Mekonahi: "Novak GOAT -više od mentalne mašine!"

B92 pre 22 dana
Spektakularna pobeda Novaka Đokovića naišla je na jak odjek i na društvenim mrežama. Branilac pehara u parizu je posle epske bitke sa Fransiskom Serundolom na kraju preokrenuo i slavio sa 6:1, 5:7, 3:6, 7:5, 6:3 i tako po 18. put izborio četvrtfiale… »
Apsolutni GOAT - Đoković skinuo Federera sa drugog grend slem trona!

Apsolutni GOAT - Đoković skinuo Federera sa drugog grend slem trona!

B92 pre 22 dana
Pobeda protiv Fransiska Serundola donela je Novaku Đokoviću još jedan fantastičan rezultat. Ne samo što se plasirao po 18. put u četvrtfinale turnira u Bulonjskoj šumi, već je i postao teniser sa najvećim brojem grend slem pobeda. Novaku je… »
Detektiv Rast rekao svoje: Novak je GOAT

Detektiv Rast rekao svoje: Novak je GOAT

Sport klub pre 22 dana
Pristižu čestitke i divljenja Novaku Đokoviću zbog neverovatnog trijumfa i preokreta koji je priredio na "Filip Šatrije" stadionu protiv Fransiska Serundola, a jedan od onih koji su se divili najviše jeste Metju Mekonahi. Đoković je uspeo da se… »
Novak dobio protivnika, imamo reprizu finala 2024.

Novak dobio protivnika, imamo reprizu finala 2024.

B92 pre 22 dana
Novak Đoković je saznao ime protivnika u četvrtfinalu Rolan Garosa. Gledaćemo reprizu prošlogodišnjeg finala pošto je Norvežanin Kasper Rud bio bolji od Amerikanca Tejlora Frica, 7:6 (6), 3:6, 6:4, 6:2. Tako je Norvennažin potvrdio dobru formu i… »
Đoković: "Ne znam da li ću igrati četvrtfinale"

Đoković: "Ne znam da li ću igrati četvrtfinale"

B92 pre 22 dana
Novak Đoković je na obraćanju medijima posle pobede nad Fransiskom Serundolom zabrinuo navijače. Povreda kolena, koju je zadobio početkom drugog seta meča sa Argentince, izgleda da nije tako bezazlena. Novak je otkrio i da problem nije tako svež… »
Fric je pretio, ali Rud ide na Novaka u četvrtfinalu RG

Fric je pretio, ali Rud ide na Novaka u četvrtfinalu RG

Sport klub pre 22 dana
Novak Đoković je saznao ime rivala u četvrtfinalu Rolan Garosa. To će biti Kasper Rud, koji je pobedio Tejlora Frica 3:1 (7:6(8:6), 3:6, 6:4, 6:2). Ima Tejlor Fric za čim da žali. Imao je priliku da i Rolan Garos uvrsti u svoju kolekciju gren slem… »
Novak otkrio zašto nije predao

Novak otkrio zašto nije predao

B92 pre 22 dana
Novak Đoković je tokom meča osmine finala imao veliki problem sa povredom kolena. Ipak, šampion je stegnuo zube i odigrao do kraja, a mnogo mu je pomogla i intervencija fizioterapeuta koji mu je osim tretmana dao i pilule protiv bolova. "Odmah posle… »
Tek sledi spektakl! Novak Đoković igra protiv dvostrukog uzastopnog finaliste Rolan Garosa - od kog je ove godine izgubio!

Tek sledi spektakl! Novak Đoković igra protiv dvostrukog uzastopnog finaliste Rolan Garosa - od kog je ove godine izgubio!

Večernje novosti pre 22 dana
Novak Đoković je na antologijski način prošao u četvrtfinale Rolan Garosa, a koji sati kasnije saznao i ko mu je sledeći rival. FOTO: Tanjug/AP Podsetimo, Đoković je u neverovatnom meču u pet setova pobdio Serundola a onda je, dok se srpski as… »
Engleska legenda ne može da veruje: "Gledam Novaka Đokovića i - u šoku sam!"

Engleska legenda ne može da veruje: "Gledam Novaka Đokovića i - u šoku sam!"

Večernje novosti pre 22 dana
Novak Đoković nastavlja odbranu titule na Rolan Garosu. Još jednu nestvarnu pobedu ostvario je srpski teniser – uprkos povredi! Savladao je prvi reket sveta Franciska Serundola sa 6:1, 5:7, 3:6, 7:5, 6:3. FOTO: Eurosport/Warner Bros. Discovery… »
I Nole je u čudu: ''Ne znam kako sam pobedio!''

I Nole je u čudu: ''Ne znam kako sam pobedio!''

Sportske.net pre 22 dana
Šta god da se dogodi u nastavku Rolan Garosa, partije koje na ovom turniru pruža Novak Đoković dugo će se prepričavati. Bulvalno je odigrao mala finala protiv Lorenca Muzetija, a onda i večeras protiv Fransiska Serundola u osmini finala. Oba puta… »
Novakovih 370 - Još jedna potvrda da je najbolji svih vremena!

Novakovih 370 - Još jedna potvrda da je najbolji svih vremena!

Sportske.net pre 22 dana
Ne samo da je odigrao još jedan iscrpljujući meč za pamćenje, Novak Đoković je večerašnjom pobedom nad Argentincem Fransiskom Serundolom stigao do istorijske brojke od ukupno 370 pobeda na grend slem turnirima u karijeri! Time je nadmašio… »
Nesalomivi Novak Đoković: Bio na ivici poraza, igrao sa povređenim kolenom i prošao u četvrtfinale Rolan Garosa!

Nesalomivi Novak Đoković: Bio na ivici poraza, igrao sa povređenim kolenom i prošao u četvrtfinale Rolan Garosa!

Hot sport pre 22 dana
Kakav meč, kakav preokret! Srpski teniser Novak Đoković plasirao se u četvrtfinale Rolan Garosa. On je bio bolji od Argentinca Franciska Serundola nakon prave drame i pet setova – 6:1, 5:7, 3:6, 7:5, 6:3 Novak je i danas bio na „ivici… »
Nole srušio Serundola: A i još jedan rekord Rodžera Federera!

Nole srušio Serundola: A i još jedan rekord Rodžera Federera!

Hot sport pre 22 dana
Novi rekord u vlasništvu Novaka Đokovića Srpski teniser Novak Đoković ostvario je impresivnu pobedu protiv Franciska Serundola u dramatičnom meču na Rolan Garosu, nakon što je uspeo da preokrene rezultat i trijumfuje uprkos povredama. Đoković je… »
Čudo Novaka Đokovića - ovo može samo najveći ikad: Kroz bol, zvižduke i svađu, ipak mu niko ništa ne može!

Čudo Novaka Đokovića - ovo može samo najveći ikad: Kroz bol, zvižduke i svađu, ipak mu niko ništa ne može!

Mondo pre 22 dana
Novak Đoković je savladao Franciska Serundola i plasirao se u četvrtfinale Rolan Garosa. Novak Đoković je savladao Franciska Serundola i plasirao se u četvrtfinale Rolan Garosa. Najbolji teniser svih vremena Novak Đoković igraće četvrtfinale… »
Kao supermen - Novak poleteo na rolan garosu: Povređen uradio nemoguće, ovo će se pamtiti zauvek! (video)

Kao supermen - Novak poleteo na rolan garosu: Povređen uradio nemoguće, ovo će se pamtiti zauvek! (video)

Mondo pre 22 dana
Novak Đoković može sve, pa i nemoguće! Novak Đoković može sve, pa i nemoguće! Nestvarni, nestvarni Novak Đoković! Iako se povredio na startu drugog seta, iako je jedva mogao da se kreće na terenu, izdržao je pet setova protiv Fransiska… »
Neuništivi Novak - s jednim kolenom opet preokrenuo u V setova!

Neuništivi Novak - s jednim kolenom opet preokrenuo u V setova!

B92 pre 22 dana
Novak Đoković u svom rečniku nema reč predaja. Najbolji teniser sveta je posle još jednog epskog meča na Rolan Garosu i četiri sata i 38 minuta igre stigao do 18. četvrtfinala u Parizu. Pobedio je posle neverovatne drame i spektakularnog preokreta… »
Epska pobeda Đokovića Posle neviđenog preokreta najbolji teniser sveta u četvrtfinalu Rolan Garosa

Epska pobeda Đokovića Posle neviđenog preokreta najbolji teniser sveta u četvrtfinalu Rolan Garosa

Dnevnik pre 22 dana
Najbolji teniser sveta Novak Đoković uspeo je da se plasira u četvrtfinale Rolan Garosa, pošto je u četvrtom kolu savladao Fransiska Serundola posle velikog preokreta sa 3:2, po setovima 6:1, 5:7, 3:6, 7:5, 6:3. Nije ovakav otpor Argentinca mogao da… »
Đoković posle novog maratona: Jedino objašnjenje ste - vi

Đoković posle novog maratona: Jedino objašnjenje ste - vi

B92 pre 22 dana
Najbolji teniser sveta Novak Đoković još jednom je odigrao meč u pet setova na Rolan Garosu i preživeo eliminaciju. Ove večeri je nadigrao Argentinca Franciska Serundola posle više od četiri i po sata tenisa. Mats Vilander je posle meča bio bez… »
4:29 + 4:39: Tek treći put u karijeri se Novaku ovo događa

4:29 + 4:39: Tek treći put u karijeri se Novaku ovo događa

Sport klub pre 22 dana
Četiri sata i 29 minuta sa Lorencom Muzetijem, četiri sata i 39 minuta sa Fransiskom Serundolom. Samo je još dvaput u svojoj karijeri igrao uzastopne mečeve u pet setova na slemovima. Prošlo je 12 godina otkad se to desilo poslednji put – tada je… »
Đoković posle velike borbe do četvrtfinala Rolan Garosa

Đoković posle velike borbe do četvrtfinala Rolan Garosa

Novi magazin pre 22 dana
Najbolji teniser sveta Novak Đoković plasirao se večeras u četvrtfinale Rolan Garosa, pošto je posle pet setova pobedio Argentinca Franciska Serundola 6:1, 5:7, 3:6, 7:5, 6:3. Đoković je do pobede nad 27. igračem na ATP listi stigao posle četiri… »
Vilander: Novak za desetku!

Vilander: Novak za desetku!

B92 pre 22 dana
Novak Đoković je još jednom pokazao da mu nema premca u svetu tenisa. Posle neverovatne bitke sa Fransiskom Serundolom plasirao s u četvrtfinale Rolan Garosa, pobedom od 6:1, 5:7, 3:6, 7:5, 6:3. Novak je morao da pobedi i povredu kolena, na kraju… »
Novače, kako? VIDEO

Novače, kako? VIDEO

B92 pre 22 dana
Od Novaka Đokovića više ništa ne može da nas iznenadi, pa ni dva spektakularna preokreta u samo dva dana. Najpre je Lorenco Muzeti pao u nedelju ujutru posle četiri sata i 29 minuta, da bi Fransisko Serundolo bio savladan nakon četiri časa i 37… »
Novak pripisao pobedu publici

Novak pripisao pobedu publici

Novi magazin pre 22 dana
Najbolji teniser sveta, branilac titule na Rolan Garosu, Novak Đoković izjavio je da je za njegovu pobedu u osmini finala protiv Argentinca Franciska Serundola najzaslužnija publika. Novak je do plasmana u četvrtfinale Otvorenog prvenstva Francuske… »
"Ovo je za vas!" Evo kome je Novak Đoković posvetio apsolutno nestvarnu pobedu nad Serundolom na Rolan Garosu

"Ovo je za vas!" Evo kome je Novak Đoković posvetio apsolutno nestvarnu pobedu nad Serundolom na Rolan Garosu

Večernje novosti pre 22 dana
Novak Đoković i Fransisko Serundolo sastali su se u osmini finala na grend slem turniru "Rolan Garos 2024", a srpski teniser nije mogao da veruje kako je došao do pobede. FOTO: Tanjug/AP Podsetimo, Đoković je u neverovatnom meču u pet setova pobedio… »
Istorija tenisa JE ispisana! Novak Đoković oborio još dva rekorda Rodžera Federera

Istorija tenisa JE ispisana! Novak Đoković oborio još dva rekorda Rodžera Federera

Večernje novosti pre 22 dana
Posle još jednog maratonskog meča, Novak Đoković je prošao u četvrfinale Rolan Garosa a istovremeno je oborio dva rekorda koja je do sada držao Rodžer Federer. FOTO: Tanjug/AP Đoković je priredio još jedan spektakl na stadionu "Filip Šatrije"… »
Džon Mekinro u šoku zbog Novaka Đokovića! "LJudi, 50 godina sam u tenisu..."

Džon Mekinro u šoku zbog Novaka Đokovića! "LJudi, 50 godina sam u tenisu..."

Večernje novosti pre 22 dana
Novak Đoković i Fransisko Serundolo sastali su se u osmini finala na grend slem turniru "Rolan Garos 2024", a ono što je srpski teniser tada uradilo, izazvalo je nevericu kod nekada legendarnog igrača, a sada stručnog konsultanta za TV Eurosport… »
TENISKI VANZEMALJAC!

TENISKI VANZEMALJAC!

Sportske.net pre 22 dana
Najbolji teniser sveta Novak Đoković plasirao se večeras u četvrtfinale Rolan Garosa posle još jednog antologijskog meča u razmaku od nepunih 48 sati. Posle maratonske borbe protiv Lorenca Muzetija i velikog preokreta, još teži meč odigrao je… »
Novak Đoković preživeo bol, vlažnu šljaku i Serundola, za novo četvrtfinale Rolan Garosa

Novak Đoković preživeo bol, vlažnu šljaku i Serundola, za novo četvrtfinale Rolan Garosa

Euronews pre 22 dana
Novak Đoković nije mačka, ali dokazano ima devet života, ma i više od toga, čim je sposoban da se iznova i iznova dočekuje na noge, čak i kada ga ceo svet vidi u "rupi" bez izlaza, kao što je bio to slučaj u današnjem meču osmine finala Rolan… »
(Video) Đokoviću ne ide, povređen i u žestokoj svađi sa supervizorom: "Pitate ljude koji ne igraju tenis, zar oni znaju…

(Video) Đokoviću ne ide, povređen i u žestokoj svađi sa supervizorom: "Pitate ljude koji ne igraju tenis, zar oni znaju…

Dnevnik pre 23 dana
Najbolji teniser sveta Novak Đoković od 16 časova igra protiv Fransiska Serundola iz Argentine, meč osmine finala na Rolan Garosu. Novak se tokom meča muči zbog klizavog terena. Tako, po treći put na meču mu je ukazana pomoć. Tokom pauze, Novak… »
Novak u žestokoj raspravi sa supervizorom: „Hoćete da kažete da oni znaju tenis bolje od mene?!“ (video)

Novak u žestokoj raspravi sa supervizorom: „Hoćete da kažete da oni znaju tenis bolje od mene?!“ (video)

Hot sport pre 23 dana
Novak je ovome pričao od početka turnira… Novak Đoković igra meč osmine finala Rolan Garosa, a rival mu je Argentinac i 27. igrač sveta, Francisko Serundolo. U toku drugog seta videli smo scenu koja je sve njegove navijače zaledila. On je… »
Novak ima problem FOTO

Novak ima problem FOTO

B92 pre 23 dana
Novak Đoković je zatražio pomoć fizioterapeuta u drugom setu meča osmine finala sa Fransiskom Serundolom. Novak je taman dobio početni set sa 6:1, a onda je na 1:1 u drugom setu čini se nezgodno stao. Bilo je jasno da je osetio nelagodnost u… »
Novak supervizoru: "Govorim vam od početka meča!"

Novak supervizoru: "Govorim vam od početka meča!"

B92 pre 23 dana
Novak Đoković je posle sedmog gema u drugom setu opet dobio pomoć fizija. Međutim, tom prilikom se kraj njegove stolice našao i supervizor meča. Novak je očigledno zatražio da on dođe, jer je od početka meča imao pritužbe na kvalitet terena… »
"Znate vi bolje od mene!" Novak besneo nasred meča: Kažem ti, nije u redu! (foto)

"Znate vi bolje od mene!" Novak besneo nasred meča: Kažem ti, nije u redu! (foto)

Mondo pre 23 dana
Novak Đoković je bio jako besan na organizaciju tokom meča sa Fransiskom Serundolom. Novak Đoković je bio jako besan na organizaciju tokom meča sa Fransiskom Serundolom. Novak Đoković je došao načet na meč sa Fransiskom Serundolom, odigrao… »
Đoković u raspravi sa sudijom: Novak razbija Argentinca, ali mu jedan detalj posebno smeta!

Đoković u raspravi sa sudijom: Novak razbija Argentinca, ali mu jedan detalj posebno smeta!

Hot sport pre 23 dana
Gledamo odličnog Novaka u prvom setu Novak Đoković igra meč osmine finala Rolan Garosa, a rival mu je Argentinac i 27. igrač sveta, Francisko Serundolo. Gledamo odličnog Novaka na startu, mada i Argentinac pokazuje „žilavost“ iako to rezultat… »
FOTO Pogledajte kako Novaka muči povreda: Ovo nismo hteli da vidimo, lekari morali hitno da uđu na teren

FOTO Pogledajte kako Novaka muči povreda: Ovo nismo hteli da vidimo, lekari morali hitno da uđu na teren

Nova pre 23 dana
Novak Đoković, najbolji teniser sveta, tražio je medicinski tajm-aut tokom meča protiv Fransiska Serundola u osmini finala Rolan Garosa. Pri rezultatu 2:1 za Argentinca u drugom setu, Novak je tražio pomoć lekara. Deluje kao da je Novak povredio… »
Senzacija u Parizu: Medvedev posle preokreta eliminisan sa Rolan Garosa

Senzacija u Parizu: Medvedev posle preokreta eliminisan sa Rolan Garosa

Kurir pre 23 dana
Ruski teniser Danil Medvedev eliminisan je sa Roaln Garosa. Njega je u osmini finala savladao Australlijanac Aleks De Minor sa 3:1, po setovima 4:6, 6:2, 6:1, 6:3! Prisustvovali smo jednom od najvećih iznenađenja ove godine u Parizu, iako početak nije… »
Šok na Rolan Garosu, ispao bivši broj 1: Čisti se žreb za Novaka, "odleteo" još jedan veliki rival!

Šok na Rolan Garosu, ispao bivši broj 1: Čisti se žreb za Novaka, "odleteo" još jedan veliki rival!

Mondo pre 23 dana
Ni ove godine nije uspeo nekadašnji broj jedan da se izbori za nešto bolji rezultat na Rolan Garosu. Ni ove godine nije uspeo nekadašnji broj jedan da se izbori za nešto bolji rezultat na Rolan Garosu. Novak Đoković tek što je počeo svoj meč… »
Šok - Novak Đoković se povredio: Probao sam sebi da namesti koleno, pa pao na zemlju pred punim stadionom!

Šok - Novak Đoković se povredio: Probao sam sebi da namesti koleno, pa pao na zemlju pred punim stadionom!

Mondo pre 23 dana
Novak Đoković se povredio i morao je da zatraži hitnu medicinsku pomoć. Novak Đoković se povredio i morao je da zatraži hitnu medicinsku pomoć. Loše vesti, da ne mogu gore! Novak Đoković je sjajno počeo meč sa Fransiskom Serundolom u… »
Otkriveno zašto se Novak povredio: Rolan Garos mu napravio pakao, evo zbog čega je u bolovima!

Otkriveno zašto se Novak povredio: Rolan Garos mu napravio pakao, evo zbog čega je u bolovima!

Mondo pre 23 dana
Novak Đoković se povredio, a ko ga je pažljivije pratio to je nažalost mogao i da pretpostavi da će se desiti. Novak Đoković se povredio, a ko ga je pažljivije pratio to je nažalost mogao i da pretpostavi da će se desiti. Novak Đoković se… »
Skandal - ceo stadion napao Novaka Đokovića: Srbin se povredio, a oni mu namerno zviždali! (video)

Skandal - ceo stadion napao Novaka Đokovića: Srbin se povredio, a oni mu namerno zviždali! (video)

Mondo pre 23 dana
Neverovatne stvari se dešavaju na Rolan Garosu u meču Novaka Đokovića sa Fransiskom Serundolom. Neverovatne stvari se dešavaju na Rolan Garosu u meču Novaka Đokovića sa Fransiskom Serundolom. Neverovatno šta se dešava na Rolan Garosu! Novak… »
Drama na Rolan garosu: Novak Đoković zabrinuo navijače!

Drama na Rolan garosu: Novak Đoković zabrinuo navijače!

Večernje novosti pre 23 dana
NOVAK Đoković igra meč osmine finala Rolan Garosa protiv Franciska Serundola, ali tokom drugog seta najbolji na svetu zabrinuo je navijače. Screenshot / Eurosport Srpski as se na kraju trećeg gema u drugom setu uhvatio za koleno. Odmah nakon toga… »
Skandal na Rolan garosu: Novak Đoković nije mogao da veruje šta mu organizatori rade usred meča sa Serundolom!

Skandal na Rolan garosu: Novak Đoković nije mogao da veruje šta mu organizatori rade usred meča sa Serundolom!

Večernje novosti pre 23 dana
Novak Đoković i Fransisko Serundolo sastali su se u osmini finala na grend slem turniru "Rolan Garos 2024", a srpski teniser nije mogao da veruje šta se dešava. Screenshot / Eurosport Naime, već posle 5:1 u prvom setu, Nole je otišao do sudije i… »
RG - Ispao Danil Medvedev!

RG - Ispao Danil Medvedev!

Sportske.net pre 23 dana
Najbolji ruski teniser Danil Medvedev eliminisan je danas sa Rolan Garosa. Bolji od njega u meču osmine finala danas je bio Australijanac Aleks De Minor, koji je slavio u četiri seta, rezultatom 4:6, 6:2, 6:1, 6:3, posle dva sata i 46 minuta igre… »
Bez većih problema do nove pobede na Rolan garosu! Sabalenka se plasirala u četvrtfinale, Amerikanka joj nije mogla ništa!

Bez većih problema do nove pobede na Rolan garosu! Sabalenka se plasirala u četvrtfinale, Amerikanka joj nije mogla ništa!

Kurir pre 23 dana
Beloruska teniserka Arina Sabalenka plasirala se danas u četvrtfinale Rolan Garosa, pošto je pobedila Amerikanku Emu Navaro sa 6:2, 6:3. Druga teniserka sveta je protiv 24. na WTA listi slavila posle sat i devet minuta igre. Sabalenka je kontrolisala… »
Arina Sabalenka pričala o Novaku Đokoviću i ponoćnom meču, pa poručilo: "Baš je sj....o, teško je to"

Arina Sabalenka pričala o Novaku Đokoviću i ponoćnom meču, pa poručilo: "Baš je sj....o, teško je to"

Telegraf pre 23 dana
Ona je istakla da bi više volela da igra mečeve u podne, nego u ponoć. Druga najbolja teniserka sveta Arina Sabalenka je ubedljivo slavila protiv Eme Navara iz SAD sa 2:0, po setovima 6:2, 6:3 za jedan sat i 11 minuta igre, te se tako plasirala u… »
Besprekorna Ribakina i dalje bez izgubljenog seta na Rolan Garosu: Savršenim rezultatom ide u četvrtfinale

Besprekorna Ribakina i dalje bez izgubljenog seta na Rolan Garosu: Savršenim rezultatom ide u četvrtfinale

Telegraf pre 23 dana
Kazahstanska teniserka Elena Ribakina u četvrtfinalu Rolan Garosa. Kazahstanska teniserka Elena Ribakina plasirala se u četvrtfinale Rolan Garosa, pošto je danas u osmini finala pobedila Ukrajinku Elinu Svitolinu 6:4, 6:3. Meč je trajao jedan sat i… »
Italijanka "na mišiće" došla do preokreta i plasmana u četvrtfinale Rolan Garosa

Italijanka "na mišiće" došla do preokreta i plasmana u četvrtfinale Rolan Garosa

Telegraf pre 23 dana
Izvrsna Jasmin Paolini! Italijanska teniserka Jasmin Paolini plasirala se danas u četvrtfinale Rolan Garosa, pošto je u osmini finala pobedila Ruskinju Elinu Avanesjan 4:6, 6:0, 6:1. Meč je trajao jedan sat i 54 minuta. Paolini je 15. teniserka sveta… »
Prisustvujemo istoriji - Đoković ispod radara obara još jedan rekord Federera

Prisustvujemo istoriji - Đoković ispod radara obara još jedan rekord Federera

B92 pre 23 dana
Veličanstven preokret u duelu sa Lorencom Muzetijem pod utiskom je ostavio i samog Novaka Đokovića. Do sutra možemo pričati šta je sve srpski teniser u karijeri postigao, osvojio, koje rekorde oborio, ali motivacija koju ima na Grend slemu da iznova… »

Vesti dana »