Đoković u raspravi sa sudijom: Novak razbija Argentinca, ali mu jedan detalj posebno smeta!

Hot sport pre 24 dana

Gledamo odličnog Novaka u prvom setu Novak Đoković igra meč osmine finala Rolan Garosa, a rival mu je Argentinac i 27. igrač sveta, Francisko Serundolo.

Gledamo odličnog Novaka na startu, mada i Argentinac pokazuje „žilavost“ iako to rezultat ne govori. Prvi set je trajao oko 44 minuta, a završen je ubedljivo u Novakovu korist – 6:1. Tokom prvog seta Đoković je imao i šta da kaže glavnom sudiji meča. Naime, razlog zbog kojeg se Novak bunio jeste podloga, koja je prilično klizava u Parizu danas. Nole se požalio i rekao sudiji da je mnogo klizava podloga, ali ona nije mogla nikako da mu pomogne i morao je da se vrati