Povezane vesti

Tea je moje drugo ja: Tea Tairović uspeh novog albuma proslavila na najoriginalniji način

Tea je moje drugo ja: Tea Tairović uspeh novog albuma proslavila na najoriginalniji način

Večernje novosti 05.06.2024
FOLK ZVEZDA Tea Tairović organizovala je promociju albuma, te rešila da proslavi veliki upeh koji je postigla sa istim, koji je po slušanosti oborio sve rekorde. Foto: Novosti Tea je do sada napravila nikad viđenu promociju na našim prostorima, na… »
Tea Tairović za "Novosti": U "Areni" ću biti potpuno ja, a ovaj album je moja čista ljubav

Tea Tairović za "Novosti": U "Areni" ću biti potpuno ja, a ovaj album je moja čista ljubav

Večernje novosti 05.06.2024
FOLK ZVEZDA Tea Tairović objavila je novi treći studijski album "Tea", a tim povodom upriličena je velika i glamurozna promocija na brodu. Foto: Novosti Teini gosti bila je i naša ekipa "Večernjih Novosti", a folk zvezda je sa nama podelila prve… »
Goreće Balkan: Tea Tairović pripremila veliko iznenađenje za fanove!

Goreće Balkan: Tea Tairović pripremila veliko iznenađenje za fanove!

Svet plus 05.06.2024
Tea Tairović odlučila je da ove jeseni obraduje svoje fanove velikim iznenađenjem – zakazala je svoj prvi solistički koncert u beogradskoj Areni! Rekordni pregledi novog albuma "TEA" Pripreme za veliki spektakl započele su izlaskom novog albuma… »
"Neka gori Balkan!" Tea Tairović zvanično zakazala Beogradsku arenu, evo za koji datum sprema spektakl

"Neka gori Balkan!" Tea Tairović zvanično zakazala Beogradsku arenu, evo za koji datum sprema spektakl

Blic 04.06.2024
Jedna od najtraženijih muzičkih zvezda na ovim prostorima, Tea Tairović, zvanično je zakazala svoj prvi koncert u Beogradskoj areni! Pripreme za veliki spektakl krenule su od izlaska novog albuma "Tea" koji je za svega nekoliko dana od objavljivanja… »

Vesti dana »