Povezane vesti

Janjuš na kolenima jeca, cimeri ga opkolili da ga smire! Potresne scene u "Eliti", odzvanjaju jezivi krici: Živote moj, šta…

Janjuš na kolenima jeca, cimeri ga opkolili da ga smire! Potresne scene u "Eliti", odzvanjaju jezivi krici: Živote moj, šta…

Kurir pre 23 dana
Marko Janjušević Janjuš je tokom sinoćne emisije doživeo nervni slom. On je besan izašao iz Bele kuće i počeo da plače i vrišti u dvorištu, a takmičari su ga opkolili i pokušali da mu pomognu. U toku je bila emisija 'Nominacije', a ukućani… »
Janjuš doživeo nervni slom, pao na pod pa urlao na sav glas: "Joj, živote moj, skrenuo sam"

Janjuš doživeo nervni slom, pao na pod pa urlao na sav glas: "Joj, živote moj, skrenuo sam"

Telegraf pre 23 dana
"Janjuše brate, šta ti je smiri se bre, ej bre", smirivao ga je Zola. Marko Janjušević Janjuš doživeo je nervni slom tokom emisije, nakon čega je hitno istrčao iz Bele kuće i zaurlao na sav glas. On je besan izašao iz Bele kuće i počeo da… »
Janjuš pao na kolena, kuka na sav glas! Potresne scene u Eliti, učesnici ga odmah opkolili, on ne može da dođe sebi!

Janjuš pao na kolena, kuka na sav glas! Potresne scene u Eliti, učesnici ga odmah opkolili, on ne može da dođe sebi!

Alo pre 23 dana
Janjuš nikako nije mogao da dođe sebi, prolio reku suza. U toku sinoćne emisije, Marko Janjušević Janjuš doživeo je nervni slom. Naime, Janjuša je još uvek u stanju šoka nakon što je saznao da Aneli Ahmić čeka dete sa njim. - Razumeš da sam… »

Vesti dana »