Povezane vesti

Mislim da neće roditi to dete! Janjuš napravio totalni haos, trudnoj Aneli priredio jezivu scenu, cimeri u šoku!

Mislim da neće roditi to dete! Janjuš napravio totalni haos, trudnoj Aneli priredio jezivu scenu, cimeri u šoku!

Alo pre 18 dana
Kao bomba odjeknula je vest da je Aneli Ahmić u drugom stanju. Iza Marka Janjuševića Janjuša i Aneli Ahmić je još jedna teška noć. Naime oni su se noćas ponovo posvađali, a Lepi Mića i Milena Kačavenda su prokomentarisali njihov odnos. -… »
"Mislim da Aneli neće roditi dete" Janjuš i Aneli ponovo zaratili, cimeri u šoku: "Ja ovo nikad nisam videla!"

"Mislim da Aneli neće roditi dete" Janjuš i Aneli ponovo zaratili, cimeri u šoku: "Ja ovo nikad nisam videla!"

Kurir pre 18 dana
Aneli Ahmić čeka drugo dete, a zatrudnela je u rijelitiju sa Markom Janjuševićem Janjušem. Njihov odnos je veoma turbulentan, sukobi bivših partnera ne prestaju, a njihovi cimeri su šokirani njihovim ponašanjem. Janjuš i Aneli noćas su ponovo… »
"Mislim da neće roditi dete": Janjuš priredio jezivu scenu trudnoj Aneli, zadrugari zgroženi

"Mislim da neće roditi dete": Janjuš priredio jezivu scenu trudnoj Aneli, zadrugari zgroženi

Blic pre 18 dana
Aneli Ahmić je u drugom stanju sa Markom Janjuševićem Janjušem, a njihov odnos komentarišu cimeru u Beloj kući. Marko Janjušević Janjuš i Aneli Ahmić su se noćas ponovo posvađali, a Lepi Mića i Milena Kačavenda su prokomentarisali njihov… »
Zadrugari zgroženi nakon strašne scene koju je Janjuš priredio trudnoj Aneli: "Milsim da neće roditi"

Zadrugari zgroženi nakon strašne scene koju je Janjuš priredio trudnoj Aneli: "Milsim da neće roditi"

Telegraf pre 18 dana
Lepi Mića i Milena Kačavenda su prokomentarisali njihov odnos. Nakon strašne i burne noći koju joj je priredio Marko Janjušević Janjuš, a koji je takođe doživeo nervni slom, priredio trudnoj Aneli Ahmić zadrugari su počeli da komentarišu… »

Vesti dana »