Povezane vesti

Aleksandra Nikolić o roditeljstvu i budućim planovima: Filip i ja ćemo živeti u Hrvatskoj!

Aleksandra Nikolić o roditeljstvu i budućim planovima: Filip i ja ćemo živeti u Hrvatskoj!

Svet plus pre 16 dana
Aleksandra Nikolić otkriva kako se snašla u ulozi majke, kakvi su joj planovi sa Filipom Carem i zašto će živeti u Hrvatskoj. Pročitajte više o njenom životu nakon porođaja. Pobednica "Zadruge 6," Aleksandra Nikolić, koja je pre dva meseca… »
"Filip i ja ćemo živeti u Hrvatskoj" Aleksandra progovorila o odnocu sa Carem: Palo pomirenje, a evo ko je najviše uticao na…

"Filip i ja ćemo živeti u Hrvatskoj" Aleksandra progovorila o odnocu sa Carem: Palo pomirenje, a evo ko je najviše uticao na…

Kurir pre 16 dana
Aleksandra Nikolić otkrila je kako se oseća nakon porođaja i u kakvim je odnosima sa Filipom Carem sa kojim je dobila ćerku Leonu. - Super sam, ništa se nije promenilo samo sam se porodila pre mesec i po dana. Ćerka je hvala Bogu odlično. Ništa mi… »
Filip i ja ćemo živeti u Hrvatskoj! Aleks Nikolić nikad iskrenije o odnosu sa Carem: Dosta ga je promenila naša ćerkica!

Filip i ja ćemo živeti u Hrvatskoj! Aleks Nikolić nikad iskrenije o odnosu sa Carem: Dosta ga je promenila naša ćerkica!

Alo pre 16 dana
Aleksandra nikada lepše nije izgledala. Pobednica Zaduge 6, Aleksandra Nikolić, koja je pre dva meseca rodila ćerku Leonu, uživa u roditeljstvu. Ona se danas prvi put pojavila u javnosti nakon porođaja i zablistala u kratkoj beloj haljini. - Super… »

Vesti dana »