Povezane vesti

"Jesam, počupala sam učiteljicu za kosu. To nije u redu, ali bila sam isprovocirana": Majka učenice OŠ "Sveti Sava" posle…

"Jesam, počupala sam učiteljicu za kosu. To nije u redu, ali bila sam isprovocirana": Majka učenice OŠ "Sveti Sava" posle…

Blic pre 12 dana
"Bila sam izrevoltirana, okrenula se, uhvatila je za kosu malo jače dok se ona savila i kleknula na kolena. Ničega drugog nije bilo. Ovo što sam uradila nije u redu, bila sam isprovocirana njenim ponašanjem. Ali apsolutno nije pedagoški to što je… »
"Plakala je, i ja sam uzdrmana iako sam psihijatar" Nastavnica koju je pretukla majka učenika razgovarala sa ministarkom…

"Plakala je, i ja sam uzdrmana iako sam psihijatar" Nastavnica koju je pretukla majka učenika razgovarala sa ministarkom…

Kurir pre 12 dana
Ministarka prosvete Slavica Đukić Dejanović izjavila je danas, povodom slučaja u kom je roditelj učenika fizički napao nastavnicu u beogradskoj osnovnoj školi, da Ministarstvo pravde radi na izmenama i dopunama krivičnog zakonika, kako bi sankcije… »
Pritvor za majku koja je napala nastavnicu u školi u Beogradu, najavljen protest roditelja

Pritvor za majku koja je napala nastavnicu u školi u Beogradu, najavljen protest roditelja

Glas Amerike pre 12 dana
BEOGRAD — U poslednja tri dana zabeležena su tri napada na prosvetne radnike u osnovnim školama u Beogradu. Poslednji se dogodio u četvrtak, kada je nastavnica biologije u Osnovnoj školi "Jovan Dučić" na Novom Beogradu napadnuta fizički i… »
Advokat Vasović objašnjava koje su moguće sankcije za napad na nastavnicu u OŠ „Jovan Dučić“

Advokat Vasović objašnjava koje su moguće sankcije za napad na nastavnicu u OŠ „Jovan Dučić“

N1 Info pre 12 dana
Advokat Predrag Vasović objasnio je za N1 koje su moguće sankcije i od čega zavisi visina kazne, ukoliko se ustanove činjenice o napadu na nastavnicu u OŠ "Jovan Dučić". U Osnovnoj školi „Jovan Dučić“ na Novom Beogradu majka učenika petog… »
"Pobiću ti porodicu, ne znaš ti ko sam: Ja!" Urlala je majka učenice na nastavnicu i brutalno je pretukla: Deca i dalje u…

"Pobiću ti porodicu, ne znaš ti ko sam: Ja!" Urlala je majka učenice na nastavnicu i brutalno je pretukla: Deca i dalje u…

Blic pre 12 dana
Danas je Osnovna škola "Jovan Dučić" bila zatvorena za nastavu, odlukom rukovodstva škole nakon incidenta u kojem je nastavnica biologije fizički napadnuta od strane majke učenika petog razreda. Napad se dogodio u školskim prostorijama… »
"U ovoj priči su zakazali Svi, deca uče iz primera roditelja": Stručnjaci za Blic TV o nasilju u školama i napadima na…

"U ovoj priči su zakazali Svi, deca uče iz primera roditelja": Stručnjaci za Blic TV o nasilju u školama i napadima na…

Blic pre 12 dana
U istom danu Srbiju je potresla vest o dve epizode nasilja u školama. U oba slučaja na meti je bio prosvetni kadar u osnovnim školama - nastavnica biologije, odnosno učiteljica. Majka koja je napala nastavnicu biologije u OŠ "Jovan Dučić" i… »
"Počupala sam učiteljicu, to nije u redu, ali sam Bila isprovocirana" Oglasila se majka posle incidenta na Vračaru

"Počupala sam učiteljicu, to nije u redu, ali sam Bila isprovocirana" Oglasila se majka posle incidenta na Vračaru

Mondo pre 12 dana
Oglasila se majka koja je sa suprugom napala učiteljicu iz Osnovne škole Sveti Sava na Vračaru. Oglasila se majka koja je sa suprugom napala učiteljicu iz Osnovne škole Sveti Sava na Vračaru. Javnost je uznemirena zbog dva slučaja napada na… »
Forum beogradskih gimnazija: Ko je omogućio da roditelj dođe na otvorena vrata u poslednjoj nedelji školske godine?

Forum beogradskih gimnazija: Ko je omogućio da roditelj dođe na otvorena vrata u poslednjoj nedelji školske godine?

Danas pre 12 dana
Forum beogradskih gimnazija (FBG) pozvao je ministarku prosvete Slavicu Đukić Dejanović da utvrdi ko je odgovoran za omogućavanje dolaska roditelja na otvorena vrata u poslednjoj nedelji školske godine. Reagujući na slučaj u OŠ „Jovan… »
Đukić Dejanović otkrila da je pričala sa napadnutom učiteljicom: "Plakala je... Uzdrmalo me je ovo" VIDEO

Đukić Dejanović otkrila da je pričala sa napadnutom učiteljicom: "Plakala je... Uzdrmalo me je ovo" VIDEO

B92 pre 12 dana
Ministarka prosvete Slavica Đukić Dejanović, povodom fizičkog napada roditelja učenika na nastavnicu u beogradskoj osnovnoj školi, da Ministarstvo pravde radi izmene i dopune Krivičnog zakonika. Đukić Dejanovićeva je za TV Prva rekla da je… »
Đukić Dejanović nakon razgovora sa pretučenom nastavnicom: "Prilično me uzdrmalo, iako sam psihijatar. Plakala je"…

Đukić Dejanović nakon razgovora sa pretučenom nastavnicom: "Prilično me uzdrmalo, iako sam psihijatar. Plakala je"…

Dnevnik pre 12 dana
Ministarka prosvete Slavica Đukić Dejanović izjavila je, povodom slučaja u kom je roditelj učenika fizički napao nastavnicu u beogradskoj osnovnij školi, da Ministarstvo pravde radi na izmenama i dopunama krivičnog zakonika, kako bi sankcije za… »
Đukić Dejanović: Uznemirio me je razgovor s povređenom nastavnicom iako sam psihijatar

Đukić Dejanović: Uznemirio me je razgovor s povređenom nastavnicom iako sam psihijatar

Insajder pre 12 dana
Ministarka prosvete Slavica Đukić Dejanović izjavila je, povodom slučaja u kom je roditelj učenika fizički napao nastavnicu u beogradskoj osnovnij školi, da Ministarstvo pravde radi na izmenama i dopunama krivičnog zakonika, kako bi sankcije za… »
Slavica Đukić Dejanović: Izmenama zakonika strože sankcije za nasilje nad nastavnicima

Slavica Đukić Dejanović: Izmenama zakonika strože sankcije za nasilje nad nastavnicima

RTV pre 12 dana
BEOGRAD - Ministarka prosvete Slavica Đukić Dejanović izjavila je danas, povodom slučaja u kom je roditelj učenika fizički napao nastavnicu u beogradskoj osnovnij školi, da Ministarstvo pravde radi na izmenama i dopunama krivičnog zakonika, kako… »
"Plakala je.: Taj razgovor prilično me je uzdrmao, iako sam psihijatar" Slavica Đukić Dejanović nakon susreta sa…

"Plakala je.: Taj razgovor prilično me je uzdrmao, iako sam psihijatar" Slavica Đukić Dejanović nakon susreta sa…

Blic pre 12 dana
Ministarka prosvete Slavica Đukić Dejanović izjavila je danas, povodom slučaja u kom je roditelj učenika fizički napao nastavnicu u beogradskoj osnovnoj školi, da Ministarstvo pravde radi na izmenama i dopunama krivičnog zakonika, kako bi sankcije… »
Ministarka prosvete Srbije Slavica Đukić Dejanović osudila fizički napad na nastavnicu biologije u OŠ "Jovan Dučić"

Ministarka prosvete Srbije Slavica Đukić Dejanović osudila fizički napad na nastavnicu biologije u OŠ "Jovan Dučić"

NIN pre 12 dana
Ministarka prosvete Srbije Slavica Đukić Dejanović osudila je fizički napad majke jednog učenika Osnovne škole "Jovan Dučić" na Novom Beogradu na nastavnicu biologije i izrazila nadu da će sankcije u tom slučaju biti adekvatne. Ministarka je… »
„Nastavnica plakala, psihički bol nadmašio fizički“: Đukić Dejanović očekuje sankcije za napad

„Nastavnica plakala, psihički bol nadmašio fizički“: Đukić Dejanović očekuje sankcije za napad

Novi magazin pre 12 dana
Ministarka prosvete Slavica Đukić Dejanović potvrdila je da je majka jednog učenika fizički napala nastavnicu biologije u Osnovnoj školi "Jovan Dučić" na Novom Beogradu, i izrazila je nadu da će sankcije za ovaj napad biti adekvatne. Đukić… »
"Psihički bol nadmašio fizički! Dejanović o napadu na nastavnicu na Novom Beogradu: Očekujem adekvatne sankcije

"Psihički bol nadmašio fizički! Dejanović o napadu na nastavnicu na Novom Beogradu: Očekujem adekvatne sankcije

Mondo pre 12 dana
Slavica Đukić Dejanović o napadu na nastavnicu biologije. Slavica Đukić Dejanović o napadu na nastavnicu biologije. Ministarka prosvete Slavica Đukić Dejanović izrazila je nadu da će sankcije za napad na nastavnicu biologije u OŠ "Jovan… »
"Plakala je.: Taj razgovor prilično me je uzdrmao, iako sam psihijatar" Slavica Đukić Dejanović nakon susreta sa…

"Plakala je.: Taj razgovor prilično me je uzdrmao, iako sam psihijatar" Slavica Đukić Dejanović nakon susreta sa…

Blic pre 12 dana
Ministarka prosvete Slavica Đukić Dejanović izjavila je danas, povodom slučaja u kom je roditelj učenika fizički napao nastavnicu u beogradskoj osnovnoj školi, da Ministarstvo pravde radi na izmenama i dopunama krivičnog zakonika, kako bi sankcije… »
Đukić Dejanović: Razgovor sa napadnutom nastavnicom me je uzdrmao, iako sam psihijatar

Đukić Dejanović: Razgovor sa napadnutom nastavnicom me je uzdrmao, iako sam psihijatar

Radio 021 pre 12 dana
Ministarka prosvete Slavica Đukić Dejanović potvrdila je da je majka jednog učenika fizički napala nastavnicu biologije u Osnovnoj školi "Jovan Dučić" na Novom Beogradu. Đukić Dejanović je izrazila nadu da će sankcije za ovaj napad biti… »
Đukić Dejanović: Izmenama zakonika strože sankcije za nasilje nad nastavnicima

Đukić Dejanović: Izmenama zakonika strože sankcije za nasilje nad nastavnicima

Telegraf pre 12 dana
Jedna učiteljica juče povređena kada je htela da majci jednog od učenika objasni o čemu se radilo u ocenjivanju njenog deteta, a da se to završilo fizičkim i psihičkim napadom na učiteljicu. Ministarka prosvete Slavica Đukić Dejanović izjavila… »

Vesti dana »