Povezane vesti

Juče istekao rok koji je opozicija dala Bastaću: Danas će biti saopšteni dalji koraci o formiranju većine u Starom gradu

Juče istekao rok koji je opozicija dala Bastaću: Danas će biti saopšteni dalji koraci o formiranju većine u Starom gradu

Danas pre 11 dana
Predstavnici koalicije „Biramo Stari grad“ obavestiće danas javnost o tome postoji li još uvek mogućnost da u beogradskoj opštini Stari grad bude formirana vlast sa listom „Čuvari Starog grada“ Marka Bastaća. Konferencija za novinare… »
Neizvesno ko će formirati vlast na opštini Stari grad u Beogradu (VIDEO)

Neizvesno ko će formirati vlast na opštini Stari grad u Beogradu (VIDEO)

Insajder pre 10 dana
Na konačne rezultata lokalnih izbora u Srbiji i dalje se čeka, neizvesno je ko će formirati vlast u Nišu, ali i u pojedinim beogradskim opštinama. Iako je odmah po zatvaranju biračkih mesta opozicija tvrdila da preuzima Stari grad, situacija se u… »
Stari grad i dalje ne zna ko će na vlast, opozicija se nada i Vračaru

Stari grad i dalje ne zna ko će na vlast, opozicija se nada i Vračaru

Novi magazin pre 10 dana
Hoće li opozicija uspeti da formira vlast bar na jednoj beogradskoj opštini? Do sada je najizvesnije bilo da to bude Stari grad, ali Marko Bastać nije odgovorio koaliciji "Biramo" u roku koji su mu postavili. Bastać za N1 ponavlja da nema žurbe i da… »
Čekajući Bastaća: Stari grad i dalje ne zna ko će na vlast, opozicija se nada i Vračaru

Čekajući Bastaća: Stari grad i dalje ne zna ko će na vlast, opozicija se nada i Vračaru

N1 Info pre 10 dana
Hoće li opozicija uspeti da formira vlast bar na jednoj beogradskoj opštini? Do sada je najizvesnije bilo da to bude Stari grad, ali Marko Bastać nije odgovorio koaliciji "Biramo" u roku koji su mu postavili. Bastać za N1 ponavlja da nema žurbe i da… »
Kraj pregovora o Starom gradu? Bastać još nije odgovorio opoziciji, a za to postoje dva objašnjenja

Kraj pregovora o Starom gradu? Bastać još nije odgovorio opoziciji, a za to postoje dva objašnjenja

Nova pre 10 dana
Pregovori između dve opozicione liste o formiranju većine na Starom gradu “Biramo Stari grad” i “Čuvari Starog grada” gotovo da su propali, jer Marko Bastać nije odgovorio na predlog koalicije “Biramo Stari grad” o saradnji. Zbog toga se… »
Program ili funkcije: Šta usporava pregovore o formiranju vlasti na Starom gradu

Program ili funkcije: Šta usporava pregovore o formiranju vlasti na Starom gradu

Vreme pre 10 dana
Posle izjave kopredsednika Zeleno-levog fronta Radomira Lazovića da koalicija „Biram Stari grad“ više neće inicirati razgovore sa listom „Čuvari Starog grada“ Marka Bastaća, nosilac ove liste je rekao da o formiranju vlasti u ovoj beogradskoj… »
Gde je zapelo na Starom gradu: Postizborna jednačina i dalje bez rešenja

Gde je zapelo na Starom gradu: Postizborna jednačina i dalje bez rešenja

NIN pre 10 dana
Postizborna kombinatorika na beogradskoj opštini Stari grad je u najmanju ruku zbunjujuća, bez jasnih naznaka kako će izgledati epilog ove drame. Dok dve strane - koalicija "Biramo borbu" i lista "Čuvari Starog grada" - nastavljaju da "razgovaraju"… »
Bastać odgovorio lazoviću: Ja sam njima rekao i u četvrak na sastanku i javno u petak da neće dobiti odgovor do ponedeljka

Bastać odgovorio lazoviću: Ja sam njima rekao i u četvrak na sastanku i javno u petak da neće dobiti odgovor do ponedeljka

Kurir pre 10 dana
Marko Bastać, nosilac liste "Čuvari Starog grada", poručio je danas da će predstavnici liste "Biramo Stari grad" dobiti njegov odgovor do kraja nedelje po pitanju saradnje i formiranju vlasti na beogradskoj opštini Stari grad. - Ja sam njima rekao… »
"Ima još: Dana..." Bastać: Do kraja nedelje odgovor "Biramo Stari grad" o formiranju vlasti

"Ima još: Dana..." Bastać: Do kraja nedelje odgovor "Biramo Stari grad" o formiranju vlasti

Blic pre 10 dana
Marko Bastać, predsednik pokreta "Čuvari Starog Grada" rekao je za "Blic" da će do kraja nedelje saopštiti odluku o tome da li će sa koalicijom "Biramo Stari Grad" formirati vlast. Tvrdi i da je kolegama iz opozicije još na sastanku prošle nedelje… »
Bastać odgovorio Lazoviću: Odgovoriću do kraja nedelje, razgovaramo samo sa opozicijom

Bastać odgovorio Lazoviću: Odgovoriću do kraja nedelje, razgovaramo samo sa opozicijom

Danas pre 10 dana
Nosilac liste „Čuvari Starog grada“ Marko Bastać rekao je za Nova.rs da će predstavnici liste „Biramo Stari grad“ dobiti njegov odgovor do kraja nedelje po pitanju saradnje i formiranju vlasti na beogradskoj opštini Stari grad. „Ja sam njima… »
Bastać za Betu: 'Čuvari Starog Grada' ne pregovaraju s naprednjacima

Bastać za Betu: 'Čuvari Starog Grada' ne pregovaraju s naprednjacima

Beta pre 10 dana
Predsednik pokreta "Čuvari Starog Grada" Marko Bastać izjavio je danas da će koalicija "Biramo Stari Grad" dobiti odgovor o mogućem zajedničkom formiranju vlasti do kraja ove nedelje i da taj pokret ne pregovara sa Srpskom naprednom strankom (SNS)… »
Pitali smo Marka Bastaća kad će opozicija dobiti njegov odgovor za vlast na Starom gradu

Pitali smo Marka Bastaća kad će opozicija dobiti njegov odgovor za vlast na Starom gradu

Nova pre 10 dana
Nosilac liste "Čuvari Starog grada" Marko Bastać rekao je za Nova.rs da će predstavnici liste "Biramo Stari grad" dobiti njegov odgovor do kraja nedelje po pitanju saradnje i formiranju vlasti na beogradskoj opštini Stari grad. „Ja sam njima rekao… »
Bastać: „Čuvari Starog Grada“ ne pregovaraju s naprednjacima

Bastać: „Čuvari Starog Grada“ ne pregovaraju s naprednjacima

N1 Info pre 10 dana
Predsednik pokreta "Čuvari Starog Grada" Marko Bastać izjavio je da će koalicija "Biramo Stari Grad" dobiti odgovor o mogućem zajedničkom formiranju vlasti do kraja ove nedelje i da taj pokret ne pregovara sa Srpskom naprednom strankom (SNS). Bastać… »
Bastać za NIN: Lazović je sve ovo podigao "na neku višu lestvicu", iako se do nje još uvek nije došlo

Bastać za NIN: Lazović je sve ovo podigao "na neku višu lestvicu", iako se do nje još uvek nije došlo

NIN pre 10 dana
Marko Bastać, prvi na listi "Čuvari Starog grada" rekao je u razgovoru za NIN da je predsednik liste "Biramo Stari grad" Radomir Lazović priču oko formiranja vlasti u toj opštini podigao na "neku višu lestvicu", iako se do nje nije još uvek došlo… »
Bastać: „Čuvari Starog Grada“ ne pregovaraju s naprednjacima

Bastać: „Čuvari Starog Grada“ ne pregovaraju s naprednjacima

Novi magazin pre 10 dana
Predsednik pokreta "Čuvari Starog Grada" Marko Bastać izjavio je da će koalicija "Biramo Stari Grad" dobiti odgovor o mogućem zajedničkom formiranju vlasti do kraja ove nedelje i da taj pokret ne pregovara sa Srpskom naprednom strankom (SNS). Bastać… »
Bastać za Insajder: Odgovoriću Koaliciji Biramo do kraja nedelje i dalje možemo da razgovaramo

Bastać za Insajder: Odgovoriću Koaliciji Biramo do kraja nedelje i dalje možemo da razgovaramo

Insajder pre 10 dana
Nosilac liste "Čuvari Starog grada", Marko Bastać za Insajder kaže da će do kraja nedelje odgovoriti predstavnicima liste "Biramo" na predlog za formiranje vlasti na Starom gradu. 'Rekao sam i predstavnicima koalicije 'Biramo Stari grad' na sastanku u… »
Radomir Lazović otkriva za Danas šta će dalje opozicija nakon što od Bastaća nije dobila odgovor

Radomir Lazović otkriva za Danas šta će dalje opozicija nakon što od Bastaća nije dobila odgovor

Danas pre 10 dana
Mi nećemo inicirati dalje razgovore, a na Bastaću je da objasni zašto ne prihvata predlog – kaže za Danas kopredsednik Zeleno-levog fronta i nosilac liste „Biramo Stari grad“ Radomir Lazović, nakon što od lidera liste „Čuvari Starog… »
Lazović: Bastać nije odgovorio na predlog za formiranje vlasti na Starom gradu

Lazović: Bastać nije odgovorio na predlog za formiranje vlasti na Starom gradu

NIN pre 10 dana
Kopredsednik Zeleno-levog fronta (ZLF) Radomir Lazović izjavio je danas da je istekao rok koji je koalicija "Biramo Stari grad" dala listi "Čuvari Starog grada" u vezi formiranja vlasti u toj beogradskoj opštini, i da više neće biti inicijativa za… »
Lazović (ZLF): 'Čuvari Starog grada' nisu odgovorili na predlog za formiranje vlasti u toj opštini

Lazović (ZLF): 'Čuvari Starog grada' nisu odgovorili na predlog za formiranje vlasti u toj opštini

Beta pre 10 dana
Kopredsednik Zeleno-levog fronta (ZLF) Radomir Lazović izjavio je danas da je istekao rok koji je koalicija "Biramo Stari grad" dala listi "Čuvari Starog grada" u vezi formiranja vlasti u toj beogradskoj opštini, i da više neće biti inicijativa za… »
Radomir Lazović: Bastać nije odgovorio na naš predlog za smenu SNS vlasti na Starom gradu

Radomir Lazović: Bastać nije odgovorio na naš predlog za smenu SNS vlasti na Starom gradu

Danas pre 10 dana
Izborna lista „Čuvari Starog grada“ Marka Bastaća nije odgovorila na naš predlog za saradnju i formiranje opozicione većine u opštini Stari grad. Mi ne sporimo pravo „Čuvarima Starog grada“ da pregovaraju s kim žele, pa i sa naprednjacima… »
Lazović: Bastać nije odgovorio na naš predlog za smenu SNS vlasti na Starom gradu

Lazović: Bastać nije odgovorio na naš predlog za smenu SNS vlasti na Starom gradu

N1 Info pre 10 dana
Izborna lista "Čuvari Starog grada" Marka Bastaća nije odgovorila na naš predlog za saradnju i formiranje opozicione većine u opštini Stari grad. Mi ne sporimo pravo "Čuvarima Starog grada" da pregovaraju s kim žele, pa i sa naprednjacima, ali… »
Lazović: Bastać nije odgovorio na predlog za formiranje vlasti na Starom gradu

Lazović: Bastać nije odgovorio na predlog za formiranje vlasti na Starom gradu

Insajder pre 10 dana
Kopredsednik Zeleno-levog fronta (ZLF) Radomir Lazović izjavio je danas da je istekao rok koji je koalicija "Biramo Stari grad" dala listi "Čuvari Starog grada" u vezi formiranja vlasti u toj beogradskoj opštini, i da više neće biti inicijativa za… »
Da li je to Marko Bastać odbio opoziciju na Starom gradu? Istekao je rok, Lazović na konferenciji tvrdi da je u pitanju…

Da li je to Marko Bastać odbio opoziciju na Starom gradu? Istekao je rok, Lazović na konferenciji tvrdi da je u pitanju…

Nova pre 10 dana
Izborna lista "Čuvari Starog grada" Marka Bastaća nije odgovorila na naš predlog za saradnju i formiranje opozicione većine u opštini Stari grad. Mi ne sporimo pravo "Čuvarima Starog grada" da pregovaraju s kim žele, pa i sa naprednjacima, ali… »
"U daljem razvlačenju nećemo učestvovati": Lazović: Bastać nije odgovorio na naš predlog za smenu vlasti na Starom gradu

"U daljem razvlačenju nećemo učestvovati": Lazović: Bastać nije odgovorio na naš predlog za smenu vlasti na Starom gradu

Blic pre 10 dana
Izborna lista "Čuvari Starog grada" Marka Bastaća nije odgovorila na naš predlog za saradnju i formiranje opozicione većine u opštini Stari grad. Mi ne sporimo pravo "Čuvarima Starog grada" da pregovaraju s kim žele, pa i sa naprednjacima, ali… »
Lazović: Bastać nije odgovorio na naš predlog za smenu SNS vlasti na Starom gradu

Lazović: Bastać nije odgovorio na naš predlog za smenu SNS vlasti na Starom gradu

Novi magazin pre 10 dana
Izborna lista "Čuvari Starog grada" Marka Bastaća nije odgovorila na naš predlog za saradnju i formiranje opozicione većine u opštini Stari grad. Mi ne sporimo pravo "Čuvarima Starog grada" da pregovaraju s kim žele, pa i sa naprednjacima, ali… »
"Ovo je izliv iracionalnog đilasovog besa na bastaća" Dejan Vuk Stanković: Normalno je što se udaljava od opozicije…

"Ovo je izliv iracionalnog đilasovog besa na bastaća" Dejan Vuk Stanković: Normalno je što se udaljava od opozicije…

Kurir pre 11 dana
Prepucavanja i svađe u opoziciji i dalje traju. Uvrede i optužbe se nižu a i dalje je neizvesno ko će biti na čelu Starog grada i Vračara. Dve nedelje posle izbora i dalje je neizvesno ko će formirati vlast u opštini Stari grad. Razgovori o… »
Dve nedelje od izbora, a još se ne zna ko će biti na čelu opštine Stari grad: Analitičar za "Blic" TV o rezultatima…

Dve nedelje od izbora, a još se ne zna ko će biti na čelu opštine Stari grad: Analitičar za "Blic" TV o rezultatima…

Blic pre 11 dana
Dve nedelje od izbora, a opština Stari grad jedna je od retkih u Srbiji čiji stanovnici još ne znaju ko će ih voditi. Rezultati izbora pokazuju da će "Biramo Stari grad" zauzeti 23 odbornička mesta, SNS -a 21, "Čuvari Starog grada" 10, dok će po… »

Vesti dana »