Povezane vesti
Ruski biciklista odbio da učestvuje na Olimpijskim igrama u Parizu
Sportski žurnal 20.06.2024
Od 14 sportista kojima je MOK dao zeleno svetlo samo jedan se povukao. Ruski biciklista Aleksandar Vlasov odbio je da učestvuje na predstojećim Olimpijskim igrama u Parizu iako mu je Međunarodni olimpijski komitet (MOK) odobrio učešće. Od 14 ruskih… »
Rus neće u Pariz! Aleksandar Vlasov otkazao učešće na Olimpijskim igrama
Večernje novosti 20.06.2024
Ruski biciklista Aleksandar Vlasov odbio je da učestvuje na predstojećim Olimpijskim igrama u Parizu iako mu je Međunarodni olimpijski komitet (MOK) odobrio učešće. FOTO: Tanjug/AP Od 14 ruskih sportista koji su dobili odobrenje da učestvuju na… »
Vesti dana »

Studenti marširaju ka Beogradu: Akcija u glavnom gradu - "Sindikati, ili ste uz nas, ili ste bez nas"
Telegraf pre 54 minutajoš 6 povezanih

Reuters: Kanada danas objavljuje kontracarine SAD od 29,8 milijardi kanadskih dolara
Euronews pre 1 satjoš 43 povezane

„Pripao nam je veliki istorijski zadatak da pokrenemo Srbiju sa mrtve tačke“: Lekcije Zorana Đinđića koje su nam danas potrebnije nego ikada
Nova pre 43 minutajoš 28 povezanih

Vučić: Srbija nikada neće podržati hapšenje Dodika, Viškovića i Stevandića
RTV pre 54 minutajoš 41 povezana