Povezane vesti

Sandra Afrika iznela šokantne detalje sa nastupa: Zbog jedne pesme je pucao sebi u nogu!

Sandra Afrika iznela šokantne detalje sa nastupa: Zbog jedne pesme je pucao sebi u nogu!

Svet plus pre 7 dana
Sandra Afrika, gostujući u emisiji "Divan šou", otkrila je šokantne detalje jednog nastupa. Popularna pevačica u emisiji kod voditelja Ivana Gajića, ispričala je situaciju u kojoj je jedan čovej iz publike izvadio pištolj i pucao sebi u nogu… »
"Izašao je pred mene, izvadio pištolj i Pucao sebi u nogu!" Šok detalji sa nastupa Sandre Afrike: Sve je počelo zbog jedne…

"Izašao je pred mene, izvadio pištolj i Pucao sebi u nogu!" Šok detalji sa nastupa Sandre Afrike: Sve je počelo zbog jedne…

Kurir pre 7 dana
Srpska pevačica Sandra Afrika bila je gošća voditelja Ivana Gajića u emisiji "Divan šou", gde je otkrila šokantne detalje sa jednog od svojih nastupa. Sandra je započela priču objašnjavajući kako je došlo do incidenta: - Bilo je to kada je… »
"Ispred mene je izvadio pištolj i Pucao sebi u nogu": Šok detalji sa nastupa Sandre Afrike: A razlog će vas ostaviti u…

"Ispred mene je izvadio pištolj i Pucao sebi u nogu": Šok detalji sa nastupa Sandre Afrike: A razlog će vas ostaviti u…

Blic pre 7 dana
Sandra Afrika nastupa punom parom, a za domaće medije prisetila se incidenta koji se desio na jednom njenom nastupu. - Bilo je to kada je jedan lik iz publike tražio još jednu pesmu, ali nastup je morao da se završi zbog ograničenja rada lokala… »

Vesti dana »