Povezane vesti

Besna majka Aneli Ahmić osula drvlje i kamenje na Staniju! Ono što je izgovorila će vas iznenaditi, sada će stvarno da…

Besna majka Aneli Ahmić osula drvlje i kamenje na Staniju! Ono što je izgovorila će vas iznenaditi, sada će stvarno da…

Kurir pre 6 dana
U emisiji " Elita - specijal", voditeljka Dušica Jakovljević je ugostila Staniju Dobrojević i Takija Marinkovića. Stanija je tokom emisije komentarisala Aneli Ahmić i to što je pre dva dana abortirala, rekavši da se njoj i njenoj prodici vraća sve… »
Sita Ahmić se uključila u uživo program! O njenom razgovoru sa Stanijom bruje svi, javno podržala Anelin abortus

Sita Ahmić se uključila u uživo program! O njenom razgovoru sa Stanijom bruje svi, javno podržala Anelin abortus

Alo pre 7 dana
Ovo su svi čekali. U toku sinoćne emisije Elita specijal, voditeljka Dušica Jakovljević je ugostila Radomira Takija Marinkovića i Staniju Dobrojević. Ono što su svi čekali jeste uključenje sestre Aneli Ahmić, Site. - Dobro veče, Sita. Kako si… »
Brutalno obraćanje stanije Dobrojević! Javno progovorila o Anelinom abortusu: Ovo im je karma, ja kad sam doživela…

Brutalno obraćanje stanije Dobrojević! Javno progovorila o Anelinom abortusu: Ovo im je karma, ja kad sam doživela…

Alo pre 7 dana
Stanija je sinoć bila gošća emisije Elita specijal, te je bez dlake na jeziku iskreno govorila o svemu. U toku sinoćne emisije Elita specijal, voditeljka Dušica Jakovljević sinoć je ugostila Radomira Takija Marinkovića i Staniju Dobrojević. -… »

Vesti dana »