Povezane vesti

Odriče se nore! Aneli rasuta na komade, evo kome planira da ostavi ćerku: Sigurna sam da će biti sjajna, ja sam najgora na…

Odriče se nore! Aneli rasuta na komade, evo kome planira da ostavi ćerku: Sigurna sam da će biti sjajna, ja sam najgora na…

Kurir pre 9 dana
Učesnica " Elite" Aneli Ahmić uznemirena je nakon prekida trudnoće i ne može da se smiri, te danonoćno plače i govori da je loša osoba. U nervnom rastrojstvu izjavila je da se oseća kao loša majka zbog svoje odluke i da bi trebalo da da svoju… »
Šok, Aneli Ahmić se odriče ćerke Nore: "Najgora sam na svetu", a evo šta kaže Janjuš o njihovoj vezi

Šok, Aneli Ahmić se odriče ćerke Nore: "Najgora sam na svetu", a evo šta kaže Janjuš o njihovoj vezi

Telegraf pre 9 dana
Evo šta je odlučila. Aneli Ahmić oko čije trudnoće i kasnije abortusa digla velika prašina je veoma uznemirena zbog razvoja čitave situacije. Ona nakon prekida trudnoće ne može da se smiri, stalno plače i priča da je loša osoba. Ona je… »
"Da li se ona ovo javno odriče nore" Aneli Ahmić u lošem stanju nakon abortusa, rasula se na komade, pa priznala: Najgora…

"Da li se ona ovo javno odriče nore" Aneli Ahmić u lošem stanju nakon abortusa, rasula se na komade, pa priznala: Najgora…

Alo pre 9 dana
Učesnica Elite je 21. juna abortirala dete na jednoj privatnoj klinici koje je čekala sa Janjušem. Učesnica "Elite" Aneli Ahmić je danima uznemirena nakon što je abortirala dete Marka Janjuševića Janjuša. U nervnom rastrojstvu izjavila je da se… »

Vesti dana »