Povezane vesti

"Ne znam gde je našao osam minuta da produži": Luka Modrić grmi na sudiju nakon šoka za Hrvatsku u nadoknadi

"Ne znam gde je našao osam minuta da produži": Luka Modrić grmi na sudiju nakon šoka za Hrvatsku u nadoknadi

Telegraf pre 5 dana
"Fudbal je okrutan, ne znam gde je sudija našao osam minuta za produžetak" Hrvatska je u sedmom minutu sudijske nadoknade ostala bez pobede u okršaju protiv Italije i tako samo sa teoretskim šansama da se dokopa plasmana u osminu finala Evropskog… »
Modrić: Fudbal je okrutan, ne znam gde je sudija našao osam minuta za produžetak

Modrić: Fudbal je okrutan, ne znam gde je sudija našao osam minuta za produžetak

Politika pre 5 dana
Italija je izjednačila golom Matije Zakanjija u 90+8. minutu i sad Hrvatska ima samo teoretske šanse da se domogne osmine finala. Kapiten fudbalske reprezentacije Hrvatske Luka Modrić rekao je posle remija protiv Italije (1:1) golom u 90+8. da je… »
Najtužniji trofej u istoriji za legendu Hrvatske – i potpuni kolaps: „Nikad nam se nije poklopilo“

Najtužniji trofej u istoriji za legendu Hrvatske – i potpuni kolaps: „Nikad nam se nije poklopilo“

Sputnik pre 5 dana
Luka Modrić dobio je trofej za najboljeg igrača meča Hrvatske i Italije, ali proslavljeni fudbaler nije imao razloga da se raduje jer je njegov nacionalni tim primio gol u samoj završnici meča i tako im šanse za dalji prolaz sveo na teoretske. Sa… »
Zlatko Dalić nakon remija prozvao sudiju: "Ne znam gde je uopšte našao tih osam minuta nadoknade..."

Zlatko Dalić nakon remija prozvao sudiju: "Ne znam gde je uopšte našao tih osam minuta nadoknade..."

Telegraf pre 5 dana
Vatreni i dalje imaju minimalne šanse za prolaz. Fudbaleri Hrvatske odigrali su nerešeno sa selekcijom Italije, u okviru poslednjeg kola grupe B na Evropskom prvenstvu, a pomenuti susret završen je rezultatom 1:1. Vatreni su imali vođstvo do… »
(VIDEO) Italijanski novinar Modriću: Voleo bih da se nikada ne penzionišete

(VIDEO) Italijanski novinar Modriću: Voleo bih da se nikada ne penzionišete

Nedeljnik pre 5 dana
Fudbalska reprezentacija Hrvatske sinoć je – osim ukoliko im se matematika i rezultati preostalih utakmica ludački ne poklope – najverovatnije ostala bez plasmana u eliminacionu fazu Evropskog prvenstva. Njen dželat bio je Matija Zakanji… »
"Zakanjiiii...": Ovako je italijanski komentator reagovao na gol protiv Hrvatske i prolaz dalje

"Zakanjiiii...": Ovako je italijanski komentator reagovao na gol protiv Hrvatske i prolaz dalje

Telegraf pre 5 dana
Kakva emocija... Aktuelni šampioni Evrope, fudbaleri Italije, izborili su golom Matije Zakanjija u 90+8. minutu remi 1:1 protiv Hrvatske i tako obezbedili plasman u osminu finala Evropskog prvenstva. Drama, neizvesnost, a onda totalni trans. Tako bi… »
Rekorder Modrić: Ne znam gde je sudija našao osam minuta nadoknade

Rekorder Modrić: Ne znam gde je sudija našao osam minuta nadoknade

RTS pre 5 dana
Kapiten fudbalske reprezentacije Hrvatske Luka Modrić rekao je posle remija protiv Italije (1:1) da je fudbal okrutan i da ne zna gde je sudija Dani Makeli iz Holandije našao osam minuta da produži utakmicu. Fudbaleri Hrvatske i Italije remizirali su… »

Vesti dana »