Najtužniji trofej u istoriji za legendu Hrvatske – i potpuni kolaps: „Nikad nam se nije poklopilo“

Sputnik pre 3 dana

Luka Modrić dobio je trofej za najboljeg igrača meča Hrvatske i Italije, ali proslavljeni fudbaler nije imao razloga da se raduje jer je njegov nacionalni tim primio gol u samoj završnici meča i tako im šanse za dalji prolaz sveo na teoretske.

Sa suzama u očima je Luka Modrić držao trofej od UEFA za najboljeg igrača meča jer mu ovaj trofej zapravo nije doneo ništa osim prestiža. Odbranio je Modriću Donaruma penal u 54. minutu, ali samo minut kasnije proslavljeni Hrvat uspeo je da zatrese mrežu i donese Hrvatskoj prednost od 1:0. Sve je vodilo ka tome da će biti heroj svog tima, ali mu je tu ulogu preoteo u osmom minutu nadoknade Zakanji koji je postigao fantastičan gol za izjednačenje. Nije Modrić