Povezane vesti

Tresla sam se, ali sam se navikla: Ovo je dijeta uz pomoć koje je Tamara Milutinović dovela liniju do savršenstva

Tresla sam se, ali sam se navikla: Ovo je dijeta uz pomoć koje je Tamara Milutinović dovela liniju do savršenstva

Večernje novosti pre 4 dana
TAMARA MILUTINOVIĆ od samog pojavljivanja na javnoj sceni važila je za pravu zgodnicu, međutim priznaje da je jedna od onih koje vode računa. Foto: Vuk Papić Ona je jednom prilikom otkrila kako se hrani i na koji način održava vitku liniju na kojoj… »
"Posle 20 časova samo voda" Pevačica tvrdi da je ovako dovela liniju do savršenstva: Prve 2 nedelje su bile kobne, tresla…

"Posle 20 časova samo voda" Pevačica tvrdi da je ovako dovela liniju do savršenstva: Prve 2 nedelje su bile kobne, tresla…

Kurir pre 4 dana
Tamara Milutinović nedavno je otkrila kako je uspela da izgubi višak kilograma i svoju liniju dovede do savršenstva. - Ja sam na autofagiji već sedam meseci, pored toga i treniram kada imam vremena. Posle nastupa se odričem svega, pa čak i one… »
Postoji određeni period u toku dana u kom jede šta hoće, a posle samo voda: Pevačica dovela liniju do savršenstva i…

Postoji određeni period u toku dana u kom jede šta hoće, a posle samo voda: Pevačica dovela liniju do savršenstva i…

Blic pre 4 dana
Pevačica Tamara Milutinović nedavno je otkrila kako je uspela da izgubi višak kilograma i svoju liniju dovede do savršenstva. - Ja sam na autofagiji već sedam meseci, pored toga i treniram kada imam vremena. Posle nastupa se odričem svega, pa čak i… »

Vesti dana »