Povezane vesti

"Pobio sam više od 200 ljudi u Ukrajini i vidite šta me dočekalo kući!" Bivši Vagnerovac došao sa fronta, sačekao ga…

"Pobio sam više od 200 ljudi u Ukrajini i vidite šta me dočekalo kući!" Bivši Vagnerovac došao sa fronta, sačekao ga…

Kurir pre 5 dana
Bivši plaćenik Vagner grupe Vladislav Zamkov (33) rekao je da mu je, dok je služio osmogodišnju zatvorsku kaznu za krivična dela u vezi sa drogom, ponuđeno da se pridruži Vagneru i bori se u Ukrajini. Pet meseci je učestvovao u borbama kod… »
"Ubio sam više od 200 ljudi, došao kući i nebitan sam": Ruski plaćenik pobesneo - Teraju ga nazad na ratište!

"Ubio sam više od 200 ljudi, došao kući i nebitan sam": Ruski plaćenik pobesneo - Teraju ga nazad na ratište!

Mondo pre 4 dana
Vladislav Zamkov (33) je rekao da ne želi da se vraća na ratište. Vladislav Zamkov (33) je rekao da ne želi da se vraća na ratište. Bivši plaćenik Vagner grupe Vladislav Zamkov (33) rekao je da mu je, dok je služio osmogodišnju zatvorsku… »
"Pobio sam više od 200 ljudi u Ukrajini, a sada sam nebitan" Bivši vojnik "Vagnera" otkriva šokantnu istinu o izdaji Putina!

"Pobio sam više od 200 ljudi u Ukrajini, a sada sam nebitan" Bivši vojnik "Vagnera" otkriva šokantnu istinu o izdaji Putina!

Alo pre 4 dana
Priča o Vladislavu Zamkovu: Priča plaćenika Vagnera. Vladislav Zamkov, bivši član najamničke vojske Vagner, nedavno je otkrio šokantne detalje o svom vremenu provedenom u Ukrajini i borbama koje je vodio po povratku u svoj rodni grad Pitkyaranta… »

Vesti dana »