Povezane vesti

Preminuo glumac iz serije „Dva i po muškarca“

Preminuo glumac iz serije „Dva i po muškarca“

Nova pre 4 dana
Glumac Martin Mal preminuo je u 80. godini. Vest o njegovoj smrti je potvrdila njegova ćerka Megi, prenosi Guardian. „Slomljenog srca objavljujem da je moj otac preminuo kod kuće 27. juna nakon hrabre borbe protiv duge bolesti“, napisala je njegova… »
Preminuo glumac iz serije DVA i PO muškarca

Preminuo glumac iz serije DVA i PO muškarca

Svet plus pre 4 dana
Glumac iz serije "Dva i po muškarca", Martin Mal, preminuo je u 80. godini. Vest o smrti otkrila je njenova ćerka. Ćerka je istakla kako će Martin nedostajati svima, a posebno njenoj majci i njoj. - Slomljenog srca objavljujem da je moj otac preminuo… »
Preminuo glumac iz serije Dva i po muškarca

Preminuo glumac iz serije Dva i po muškarca

B92 pre 4 dana
Glumac Martin Mal je preminuo u 80. godini. Čuveni glumac Martin Mal je preminuo, a vest o njegovoj smrti je potvrdila njegova ćerka Megi, prenosi Guardian. Mnogi će Martina pamtiti po brojnim ulogama, od kojih je i jedna epizodna rola u kultnoj seriji… »
Preminula zvezda serije "Dva i po muškarca" Sjajni epizodista dugo bolovao, neutešna ćerka objavila tužne vesti (foto)

Preminula zvezda serije "Dva i po muškarca" Sjajni epizodista dugo bolovao, neutešna ćerka objavila tužne vesti (foto)

Večernje novosti pre 4 dana
ODIGRAO je niz sjajnih uloga, među kojima je i rola u sitkomu "Dva i po muškarca". Foto: Profimedia Čuveni glumac Martin Mal umro je u 80. godini, saopštila je njegova ćerka Megi Mal na Instagramu. - Slomljenog srca objavljujem da je moj otac… »
Preminula zvezda serije "Dva i po muškarca": Ćerka objavila tužne vesti, dugo je bolovao

Preminula zvezda serije "Dva i po muškarca": Ćerka objavila tužne vesti, dugo je bolovao

Kurir pre 4 dana
Čuveni glumac Martin Mal umro je u 80. godini, saopštila je njegova ćerka Megi Mal na Instagramu. Odigrao je niz sjajnih uloga, među kojima je i rola u sitkomu " Dva i po muškarca". "Slomljenog srca objavljujem da je moj otac preminuo kod kuće 27… »
Preminula zvezda serije "Dva i po muškarca": Publiku zasmejavao do suza, dugo je bolovao

Preminula zvezda serije "Dva i po muškarca": Publiku zasmejavao do suza, dugo je bolovao

Mondo pre 4 dana
Glumac Martin Mal preminuo je u 80. godini. Glumac Martin Mal preminuo je u 80. godini. Čuveni glumac Martin Mal umro je u 80. godini, saopštila je njegova ćerka Megi Mal na Instagramu. Odigrao je niz sjajnih uloga, među kojima je i rola u sitkomu… »

Vesti dana »