Povezane vesti

ELITA 7: Jovana Cvijanović molila za ljubav - Uroš Rajačić je brutalno odbio!

ELITA 7: Jovana Cvijanović molila za ljubav - Uroš Rajačić je brutalno odbio!

Svet plus pre 4 dana
Jovana Cvijanović je nastavila da moli Uroša Rajačića za ljubav, ali je on bez ustručavanja odbio, rekavši da je želeo samo fizički odnos s njom. Njegove reči su je izbacile iz takta učenicu rijalitija Elita 7. Jovana ne odustaje od Uroša… »
Nasrnula na cimera, pa napala obezbeđenje! Rijaliti učesnica napravila haos, jedna rečenica je izvela iz takta!

Nasrnula na cimera, pa napala obezbeđenje! Rijaliti učesnica napravila haos, jedna rečenica je izvela iz takta!

Kurir pre 3 dana
Jovana Cvijanović posvađala se sa dečkom Urošem Rajačićem, koji je rekao da je hteo samo da je iskoristi za intimne odnose, te je ona poludela u sekundi. - Ti si se meni toliko zgadila da me ne interesuješ više. Ja sa tobom ništa dobro ne pamtim… »
Neviđeni karambol u eliti Učesnica nasrnula na cimera, pa napala obezbeđenje, usledila hitna reakcija!

Neviđeni karambol u eliti Učesnica nasrnula na cimera, pa napala obezbeđenje, usledila hitna reakcija!

Alo pre 3 dana
Njena reakcija šokirala gledaoce. Jovana Cvijanović nastavila je da moli Uroša Rajačića za ljubav, on je oduvao time što joj je rekao da je hteo samo da je iskoristi za se*s, ona poludela u sekundi. - Ti si se meni toliko zgadila da me ne… »

Vesti dana »